forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 131 - Junaci Teksasa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 11/09/2015 : 11:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Istina, Slobodna Dalmacija je imala ponajbolje priče, pa Ludens sa nekoliko vrhubnskih, ali "Junaci Teksasa" obilježavaju jedan nagli pad kvalitete od broja 500 na dalje.....Meni su i "Junaci" dobra priča, kažem, nisu mi najbolje sjeli "Nepobjedivi" pa mi je uz Bannock i "Čitače tragova" ova Boselli-Marcello epizoda negdje u istom rangu samo malo lošija. VČ sam cijeli pročitao i praktički do broja 44 nema vrhunske priče, "Dvojica neprijatelja" nije ponudila ništa specijalno, dosadnjikava je, kao i Colorado Belle. Sviđa mi se epizoda broj 44-45 "Nameštaljka u Klondajku" i to je više manje to. obožavam Texa ali noviji maxiji i epizode iz VČ su daleko iza SD i ludensa
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 11/09/2015 : 15:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

Istina, Slobodna Dalmacija je imala ponajbolje priče, pa Ludens sa nekoliko vrhubnskih, ali "Junaci Teksasa" obilježavaju jedan nagli pad kvalitete od broja 500 na dalje.....Meni su i "Junaci" dobra priča, kažem, nisu mi najbolje sjeli "Nepobjedivi" pa mi je uz Bannock i "Čitače tragova" ova Boselli-Marcello epizoda negdje u istom rangu samo malo lošija. VČ sam cijeli pročitao i praktički do broja 44 nema vrhunske priče, "Dvojica neprijatelja" nije ponudila ništa specijalno, dosadnjikava je, kao i Colorado Belle. Sviđa mi se epizoda broj 44-45 "Nameštaljka u Klondajku" i to je više manje to. obožavam Texa ali noviji maxiji i epizode iz VČ su daleko iza SD i ludensa



a ludens ide dalje.....samo zbog otiska kupio bih prvih 20 epizoda koje je v.c unistio....sto se tice prica,vecina losee...

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 11/09/2015 : 15:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Ja bih najviše volio da preskoče sve loše epizode. Koji će mi kurac neko smeće od priče? Treba gledati komentare talijanskih fanova i preskakati sve što su oni popljuvali. Vjerojatno bi se i prodaja poboljšala jer bi sve bilo kvalitetno
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/09/2015 : 15:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ali to ne rade pravi fanovi Texa, oni uzimaju sve po redu bez obzira na kvalitetu pojedinih priča.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/09/2015 : 15:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
imam utisak posle broja 475 da se Boseli i nije trudio da radi Texa, ono bio je u kvalitetu Nicija, tirazi su padali. valjda je bio to jedini nacin da padne Nici, a on da dodje. kad se Nici povukao i Boseli se popravio. malo kvarno, al tako svet funkcionise

ako smem da primetim, sto se pravih fanova tice, na Balkanu oni su veoma pomirljivi, bespogovrno sve uzimaju, citaju i zadovoljni su. u Italiji je tu bilo svasta

Edited by - kasper on 11/09/2015 15:36:52
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 13/09/2015 : 09:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Ajmo dalje od broja 600 :D S nadom da će onda Libellus prestati s izbacivanjem novih epizoda i vratiti se na epizode koje je Dnevnik propustio. Nije za ovu temu? Onda ništa.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/09/2015 : 12:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Te preskočene epizode će Libellus ionako objaviti u skorije vrijeme a ostalo ih je ''samo'' 12.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/09/2015 : 11:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh
Meni su i "Junaci" dobra priča, kažem, nisu mi najbolje sjeli "Nepobjedivi" pa mi je uz Bannock i "Čitače tragova" ova Boselli-Marcello epizoda negdje u istom rangu samo malo lošija.



Nepobedive sam uzeo citati ove godine, i za razliku od pre 10 godina, sad mi je ovo losnjikava prica, naprona i bezvezna.

Banok i Citaci su i dalje vrhunski. veoma dobra je i ultra zabavna 7 ubojica. a junaci su OK, a mogli su biti vrh
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/09/2015 : 09:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nepobjedivi su do sada meni nepobjedivi u konkurenciji kasnijih najboljih Tex prića.
Tu je još Thonga tiranin, Carsonova prošlost, ona snježna sa vlakom u brdima...ma sad kad pomislim bolje ko da mi je sve najbolje priće nacrtao Marcello.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/09/2015 : 07:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Meni je sasvim ok i priča Bijeli Oblak i Matador... Te sam zadnje pročitao, tu sam stao...
Sedmorica ubojica, naravno - klasik.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000