forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Zagor Extra - komplet, tražim!
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/09/2015 : 07:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=46934
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/09/2015 : 17:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by domikris

http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-extra-1-248/10646937/

1665/248 = 6,71 kn/kom

Dosta povoljno, a i ja sam svoje platio 1200/191=6,28 još povoljnije, no to za mene nije kolekcionarska zbirka. Imao sam ja svoje extre, ali me je huda sudba (čitaj: potreba za lovom) od njih odvojila. A kupovao sam ih tako kako uvijek kupujem stripove: pravac striparnica ili kiosk (samo ne uvijek isti jer me s vremenom počnu čudno gledati), uzmem par komada od istog broja, pregledavam hrbate, pa onda uzmem najbolji i okrećem ga na sve strane... i tako, vjerojatno vam je to poznato... ili sam ja jedini takav pacijent. Recimo kolega s posla nema tih problema. On uzme brojeve koji mu trebaju, plati i ne razmišlja o svakom malom oštećenju. Jedino ako je vidljiv utor od vezica onda traži drugi...

Kako vi kupujete stripove? Je li vam svejedno ili gledate kao i ja na svaku sitnicu?


Bolest je to. Na početku sam gledao da svi budu savršeni. No, vremenom se liječim pa mi solidna 4+ ili 4.5 kod ti jeftinjara dobro dođe. Inače kod mene su uglavnom malo skuplji stripovi, no i tu ne pravim tragediju oko malo udarenih korica isl... Uglavnom, kada bolje razmisliš komplet glancera nema nikakvu praktičnu namjenu koje ti solidna 4+ kolekcija ne bi ispunila...Teško ih je i dati na čitanje da se ne oštete. Neki čak ni osobno ne čitaju već samo drže na polici što je tužno. A i da ih imaš, vremenom će se oštetiti koliko god ih ti čuvao (ako ništa drugo prašina tokom godina čak i u zatvorenom).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/09/2015 17:12:45
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000