forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 14/09/2015 : 11:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Covjek je kupio vec 198 aukcija od raznih prodavaca, ocito je dobro cim se nitko od njih nije zalio???
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/09/2015 : 12:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ne pišem ja u ime Darka jer ne znam čovjeka niti imam ikakvog interesa.... Stavio sam topic jer sam sudjelovao u aukcijama pa mi se izgubio smisao ako je netko nabio cijene onako iz zezancije ili zlobe.... Vidio sam da je čovjek bidao čak i iste stripove pa sam mislio da se možda može nekako reagirati jer mi ovo baš sumnjivo.... a i smisao foruma je valjda da se raspravlja....
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 14/09/2015 : 12:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ovo je napetije od dinastije,

treba ovo pratit

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/09/2015 : 12:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne pišem ja u ime Darka jer ne znam čovjeka niti imam ikakvog interesa.... Stavio sam topic jer sam sudjelovao u aukcijama pa mi se izgubio smisao ako je netko nabio cijene onako iz zezancije ili zlobe.... Vidio sam da je čovjek bidao čak i iste stripove pa sam mislio da se možda može nekako reagirati jer mi ovo baš sumnjivo.... a i smisao foruma je valjda da se raspravlja....



U pravu si naravno, sorry. Napisao sam u nastavku kako mi se, prilikom detaljnijeg pogleda, i samom učinilo sumnjivo.

Nego, pošto je neke aukcije, kao npr. ovu

http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-predstavlja-chico-story-u-boji-br-1/10716873/

kupio i kod redovnog forumaša poput Oggy-ja, a i to već prije 8 dana, po svakom normalnom pravilu trebao je s njim već stupiti u kontakt po pitanju finaliziranja transakcije, pa tako bi i sam Oggy sigurno trebao znati nešto više?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/09/2015 : 12:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Covjek je kupio vec 198 aukcija od raznih prodavaca, ocito je dobro cim se nitko od njih nije zalio???


Nitko se nije žalio,ali ga nitko još nije niti pohvalio..... od 198 aukcija niti jedna pohvala ?????
Ne znam,samo mi je sumnjivo.....
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 14/09/2015 : 12:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Čovjek je prije 2 tjedna osvojio kod mene 4-5 aukcija u vrijednosti 63kn. Kako mi se nije javio danas sam mu poslao mail i u roku par sati mi je uplatio na Paypal traženu svotu s poštarinom, što je i više nego poduplalo konačnu cijenu.

Želim kazat da kod mene ima čisti "5++".

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

capt.JackSparrow
Starting Member

1 Posts

Member since 26/08/2015

Posted - 14/09/2015 : 13:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send capt.JackSparrow a Private Message  Reply with Quote
Posto se ovo odnosi na mene, mogu samo da kazem da svako od koga sam kupio i jedan jedini strip dobice svoje novce na racunu. Normalno je da kad je neko nov u neku sredinu da se snevericom gleda prema njemu, ali videcete, (kroz par dana), da nisam nikakav probisvet :)
Jednostavno se uistinu nakupilo malo vise osvojenih aukcija, pa malo sporije ide nego sto bi trebalo. Sto se Aukcija tice gde sam bidao na stripu o Martiju, (gde se slika ne vidi) i stripu o Zagoru sa br 97 dva puta, pa "postovano pucanstvo" tko bi popamtio dali sam ili nisam bidao za taj broj. Jos sam nov, (neiskusan), u ovome pa zato su i nastale te "sitne greske". Pozz i opustite se, uzivajte u ovom nasem zivotu!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/09/2015 : 13:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Eto riješeno :)
Cestitam kolega na kupljenim stripovima....
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/09/2015 : 13:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Eto, onda sve super.
A kad si stvoriš uvid i dobiješ pregled nad svim duplo kupljenim aukcijama, odn. ustanoviš u koliko slučajeva si "platio školu neiskustva" pa tako (među ostalom) ustanoviš da su ti i "moja" dva broja višak, evo ja se ovim putem dobrovoljno javljam za preuzimanje dotičnih LMS brojeva 96 i 97.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 14/09/2015 : 22:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Tooo dečki, pozitiva i samo pozitiva. Ovdje smo da se družimo preko stripova,a ne da sipamo zlu krv. Mada-moram priznati da sam i ja bio malo skeptik jer se sjećam još onoga francuza koji mi je skinuo nekoliko komada. Čestitke Jacku na osvojenim aukcijama,koji crnči u tuđini,pa će sada barem imati nešto opipljivo da ga podsjeća na (vjerujem) ljepše i bezbrižnije dane...
Go to Top of Page

MD72
Average Member

643 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 15/09/2015 : 07:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Jacka osobno ne poznajem,niti prirodu njegovog posla.Stoga,cudi me da netko na osnovu geografskog polozaja istog moze da zakljuci da li on "crnci" ili pati od nostalgije.
Dosta se toga promijenilo od 60-ih/70-ih,kada je neciji stric polazio u pecalbu,a strina bacala vodu iz loncica za sretan put.
Trebalo bi predloziti nekim veleposlanstima da organiziraju edukativne ekskurzije na Zapadu,tek da bi neki razbili stereotipe o "Gastarbeiterima"
Vec odavno stranci ovdje ne rade samo "zadnje" poslove vec su integrirani u sustav i zaposleni cak i u drzavnim institucijama.
E sad,ovaj poslednji val koji dolazi nakon prosirenja Unije,ima losije karte ali snalaze se kako umiju i znaju i to je OK.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/09/2015 : 10:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MD72

Stoga,cudi me da netko na osnovu geografskog polozaja istog moze da zakljuci da li on "crnci" ili pati od nostalgije.


MD, nemam pojma kako je kod drugih "gastarbajtera" no mene baš drmnula nostalgija pa rekoh, hajd' ti fino koju godinu na zapadu crnčiti, taman toliko da sastaviš kolekcije Z. S. i LMS-a pa kako bude. Eto ti mene danas i malo duže neg' kalkulirano, kolekcija još ni pola i umjesto njih, proširio sam ionako već bogatu kolekciju svakodnevnih računa!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

MD72
Average Member

643 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 15/09/2015 : 17:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Bitno je da covjek sebi organizira zivot tako da mu je dusa puna,a poluprazni dzepovi ne smiju kvarit idilu.
Na kojim meridijanima i paralelama zivis nije od primarne vaznosti.
Sorry za Off-Topic.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 15/09/2015 : 19:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MD72

Bitno je da covjek sebi organizira zivot tako da mu je dusa puna,a prazni dzepovi ne smiju kvarit idilu.
Na kojim meridijanima i paralelama zivis nije od primarne vaznosti.
Sorry za Off-Topic.


...ispravio sam malo topic iznad kako bih se i sam vidio u napisanome
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 15/09/2015 : 20:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
mislim da ovi koji imaju kapitalce na aukcijama mole Boga da im capt.jacksparrow bida

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 15/09/2015 20:45:07
Go to Top of Page

badseed
Junior Member



308 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 15/09/2015 : 21:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send badseed a Private Message  Reply with Quote
btw vidim da su prvi pozitivni komentari upisani kapetanu...

Edited by - badseed on 15/09/2015 21:21:37
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/09/2015 : 21:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

mislim da ovi koji imaju kapitalce na aukcijama mole Boga da im capt.jacksparrow bida



Ma ne trebaju, jer captain će ubrzo napraviti još jedno novo iskustvo, nakon što su vidjeli kakvo sve "šarenilo" kupuje, a to je sortiranje mnogobrojnih privatnih ponuda...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/09/2015 : 14:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Samo da se ne preračuna pa kupi 2 ista kapitalca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Casper1
Starting Member

1 Posts

Member since 02/12/2013

Posted - 18/09/2015 : 03:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Casper1 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav. Nisam zelio otvarati novi topic, ali moram naglasiti da je trenutno aktivna moja aukcija (cak se nalazi u vitrini) za strip broj 93 lms Žive mumije. U naslovu pise "99". Zelim naglasiti da se radi o cistom lapsusu.
Nadam se da nece biti problema i da ce ovu objavu vidjeti sto vise clanova. Pozdrav svima :)
Go to Top of Page

dudo1
Starting Member

21 Posts

Member since 07/12/2014

Posted - 07/10/2015 : 11:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dudo1 a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast kapetanu. Taj ne odustaje, očito dobio čovjek na lotu pa iz obijesti kupuje sve živo, samo da ne padne drugom u ruke. Neumjesna poruka, ali najbliža istini. Usput kapetan i Filastrip su se prijavili na portal istog dana.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 20/10/2015 : 00:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dudo1

Svaka čast kapetanu. Taj ne odustaje, očito dobio čovjek na lotu pa iz obijesti kupuje sve živo, samo da ne padne drugom u ruke. Neumjesna poruka, ali najbliža istini. Usput kapetan i Filastrip su se prijavili na portal istog dana.


Ma keps doveo i ponekog lešinara do toga da mu usta zasline.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

dudo1
Starting Member

21 Posts

Member since 07/12/2014

Posted - 11/11/2015 : 14:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dudo1 a Private Message  Reply with Quote
Evo i prvih negativnih komentara...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/11/2015 : 16:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by capt.JackSparrow

Posto se ovo odnosi na mene, mogu samo da kazem da svako od koga sam kupio i jedan jedini strip dobice svoje novce na racunu. Normalno je da kad je neko nov u neku sredinu da se snevericom gleda prema njemu, ali videcete, (kroz par dana), da nisam nikakav probisvet :)
Jednostavno se uistinu nakupilo malo vise osvojenih aukcija, pa malo sporije ide nego sto bi trebalo. Sto se Aukcija tice gde sam bidao na stripu o Martiju, (gde se slika ne vidi) i stripu o Zagoru sa br 97 dva puta, pa "postovano pucanstvo" tko bi popamtio dali sam ili nisam bidao za taj broj. Jos sam nov, (neiskusan), u ovome pa zato su i nastale te "sitne greske". Pozz i opustite se, uzivajte u ovom nasem zivotu!


Ma nema problema. Samo tako nastavi. Opusti se i bidaj do besvesti. Sasvim je prirodno da novi i neiskusni licitiraju za što više aukcija...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 18/11/2015 08:33:07
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/11/2015 : 19:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Postaje ocito da kapetan ne moze drzati taj tempo koji je nametnuo sam sebi... a mozda niti ne pokusava.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000