forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Brisanje aukcija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/09/2015 : 18:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Primjetio sam da mi ponekad izbrisane aukcije se vrate same u prodaju ali samo onda kad ih izbrišem kad isteknu u rubrici-neprodane aucije.
Kad aukcije izbrišem dok traju tj. u tih prvih 24 sata ostaju zauvijek izbrisane.
Je li to tako predviđeno?I da li se ako je to tako može napraviti da se te aukcije više ne vraćaju same tj jednom kad ih izbrišeš da zauvijek budu izbrisane.

Ja sam fetišist papira!

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2015 : 18:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu se aukcije same vratiti u prodaju.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/09/2015 : 18:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a onda mora biti da sam bio pijan ili sam mjesečar pa se to meni dogodi
Kažem ti,već mi se to događalo nekoliko puta da izbrišem aukciju nakon isteka iz rubrike neprodane aukcije i nakon nekog vremena slučajno vidim da je opet tu ili što je još gore da je neko bidao na nju.
I zašto onda ona poruka da aukcija nije skroz izbrisana već je negdje spremljena?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/09/2015 : 18:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a nisam klikao na opciju -vrati izbrisane aukcije?
i ako kliknemo na vrati koliko ih se vrati?sve izbrisane od početka,od negog vremena ili samo od zadnjeg puta?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 22/09/2015 : 19:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam u zadnjih par postavljanja aukcija primjetio da mi se neki predmeti postavljaju po dva puta i to se trenutno može vidjeti na stripu ZS 117, pa bih molio moderatora da jedan od njih pobriše da ne bi bilo problema.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2015 : 20:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne moze se aukcija vratiti u prodaju nikako drugacije nego da je oznacis kvacicom i kliknes vrati u prodaju. Samo tako.
Ako kliknes na vrati sve izbrisane, vrati sve od pocetka.
Za wekyja, aukcija se moze postaviti dvaput ako se dvaput klikne posalji, a u biti ni tako, jer ce ti javiti da saljes istu sliku.pogledat cu, ali sumnjam da je moja greska, da tek tako samo od sebe nakon x godina rada odjednom ne radi kako treba postavljanje aukcija.

Trouble will find me
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1276 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 22/09/2015 : 20:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
ja sam se sto puta zeznuo,
na razne načine.
upravo sam skužio da sam vratio sve izbrisane aukcije.
totalno ludilo.
još je luđe kad označiš čitavu stranicu pa klikneš izbriši aukcije umjesto vrati na aukcije.
možda bi se zaista moglo staviti ono upozorenje, kao kad brišeš 1 aukciju...
ja bih to znao cijeniti.
:-)

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2015 : 21:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
"Izbriši označene aukcije" znači da se samo neće pojaviti na vašim kupljeno/prodano listama. Ako si greškom izbrisao aukciju s liste, a želiš je vratiti, uvijek je možeš naći preko pretraživanja i odatle je vratiti u prodaju klikom na ikonicu s olovkicom (edit + vrati u prodaju) u zaglavlju, ispod naslova, a pokraj broja pregleda.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/09/2015 : 21:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

"Izbriši označene aukcije" znači da se samo neće pojaviti na vašim kupljeno/prodano listama. Ako si greškom izbrisao aukciju s liste, a želiš je vratiti, uvijek je možeš naći preko pretraživanja i odatle je vratiti u prodaju klikom na ikonicu s olovkicom (edit + vrati u prodaju) u zaglavlju, ispod naslova, a pokraj broja pregleda.


Čekaj,kad odem u neprodane aukcije i označim kučice i kliknem izbriši označene aukcije one su izbrisane i neće se vratiti osim ako ne kliknem vrati izbrisane aukcije?
Meni su se neke vratile a ne sjećam se da sam kliknuo vrati izbrisane aukcije ili ako slučajno jesam zašto su se onda vratile samo neke izbrisane a ne sve izbrisane?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2015 : 22:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
Čekaj,kad odem u neprodane aukcije i označim kučice i kliknem izbriši označene aukcije one su izbrisane i neće se vratiti osim ako ne kliknem vrati izbrisane aukcije?

Da.

quote:
Originally posted by jaki
Meni su se neke vratile a ne sjećam se da sam kliknuo vrati izbrisane aukcije ili ako slučajno jesam zašto su se onda vratile samo neke izbrisane a ne sve izbrisane?


Ti MISLIŠ da si ih izbrisao, a u biti si ih vratio u prodaju. Krivo si kliknuo, vrlo jednostavno. Pa pogledaj gore što je edvin napisao.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/09/2015 : 22:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
OK.
Sada ću paziti 120% kad budem brisao aukcije pa ćemo vidjeti hoće li koja "uskrsnuti"

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2015 : 22:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Gubiš vrijeme. Svoje i moje. Nema drugog objašnjenja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/09/2015 : 08:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by edvin

ja sam se sto puta zeznuo,
na razne načine.
upravo sam skužio da sam vratio sve izbrisane aukcije.
totalno ludilo.
još je luđe kad označiš čitavu stranicu pa klikneš izbriši aukcije umjesto vrati na aukcije.
možda bi se zaista moglo staviti ono upozorenje, kao kad brišeš 1 aukciju...
ja bih to znao cijeniti.
:-)


I meni se to desilo jedno 3 puta u 11 godina. I onda kaos. Od te opcije slabo koristi, ali potencijalno veliki problem. Bolje da je nema...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 14/03/2016 : 21:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
evo opet se dogodilo, dupla aukcija, molim izbrisati ovu drugu bez slike da ne bude problema ...

http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-72-rijecno-zlato-libellus/11578230/
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 02/05/2016 : 20:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
molim izbrisati ovu aukciju

http://www.stripovi.com/aukcije/zs-196-velika-ucena/11785747/
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 05/05/2016 : 16:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
Da li može netko izbrisato ovu aukciju, duplo je povuklo pa da ne bude problema?

hvala
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000