forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 ebay refund
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/09/2015 : 22:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem
Za Dodsa, ako mislis toliko platiti taj artikl bolje razmisli,puno novaca, i pitanje je koliki je taj paket i kako je osjetljiv za transport.😒



Nažalost, ova stvar mi je jako potrebna a nemam drugih opcija, eventualno da kontaktiram nekog dobavljača unutar HR ali oni većinom rade na veliko i neće dobavljati izvana samo jedan artikl.
Paket bi bio oko 7 kg težine, nije baš osjetljiv po pitanju lomljivosti već je više opasnost od eksplozije ako dođe u dodir sa vatrom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/09/2015 : 23:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DODSFERD

Vratio ti je novce ali je ipak pokušao nešto muljati, to moraš priznati.
Mislim da je samo htio garantiran pozitivan komentar.
Inače, ja mislim kupovati sa aliexpressa što bi trebala biti sasvim druga priča.
U kom smislu druga priča?
Nisam još kupovao sa te stranice, od Kineza samo sa dealextremea i nikada nije bilo problema ali moram priznati da ni račun nije prelazio 80 $.


Osobno, ne bih imao živaca kupovati ništa previše skupo iz inozemstva...


Mislim da bi moja kupovina trebala po svemu biti drugačije od tvoje, vjerujem da bi trebao biti broj za praćenje pošiljke a dostava za ovu robu je svega 10-ak dana.
Jebiga, ja sam prisiljen kupovati ovo izvana jer se kod nas to ne može pronaći, barem ne u varijanti koja meni treba.


Pažljivo. Bojim se da si u zabludi. Aliexpres i Alibaba su manje sigurni od eBaya. eBay nudi garanciju. Da mi ovaj lik nije vratio svojom voljom, vratio bi posredovanjem eBay-a. Ne znam ima li toga na navedenim sajtovima...I meni obično bude tracking number i stigne za 10 dana. Gdje je ovo moje završilo, bog zna...


Na Aliexpressu su navedene dvije stavke;
-Full Refund if you don't receive your order
-Full or Partial Refund if the item is not as described
i još prodavač garantira potpuni povrat novca ako roba nije dostavljena u roku od 23 dana.
Ja sam prije 5 godina imao slučaj da mi je paket stigao tek nakon 6 mjeseci jer je prvo bio zalutao na Kajmanske Otoke, ali to sam kupovao sa nekog američkog sajta koji nije davao nikakve garancije a pošiljka se nije mogla pratiti jer je išla brodom.
U usporedbi s time ovi Kinezi bi trebali biti mila majka.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 30/09/2015 : 07:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Budi spreman i na to da će te dobro oderat na carini jer ipak se radi o većem novčanom iznosu,a pošiljka nije iz EU.....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/09/2015 : 11:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Već sam uračunao i to, jedino nisam siguran s koliko se carini ova vrsta robe ali neka bude 10 % plus PDV.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/09/2015 : 16:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Eto, stigli novci nazad na moju karticu. Uspješno završeno. Hvala svima koji su pomogli oko nedoumica.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/10/2015 20:41:37
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/09/2015 : 17:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bila bi fora da ti nakon nekoliko mjeseci stigne pošiljka kao što se meni dogodilo.
Jedino ako je zalutala u Siriju ne vjerujem da je od nje išta ostalo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/09/2015 : 17:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Bila bi fora da ti nakon nekoliko mjeseci stigne pošiljka kao što se meni dogodilo.
Jedino ako je zalutala u Siriju ne vjerujem da je od nje išta ostalo.


Skoro uvijek stigne za 8-14 dana. Sada je prošlo već 50 dana pa sumnjam da će stići...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000