forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Dobra a ujedno i loša vijest
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jaki
Advanced Member



Croatia
25863 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/09/2015 : 00:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://www.bleedingcool.com/2015/09/25/master-of-kung-fu-to-get-four-omnibuses-beginning-in-2016/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Šteta što je omnibus i sjajan papir.Držaću se ja svojih sveščica.

Ja sam fetišist papira!

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 27/09/2015 : 08:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
sad prave reprint kad talaja&mrva&suđuka rade novi?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/09/2015 : 10:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

sad prave reprint kad talaja&mrva&suđuka rade novi?


To je mini-serijal i kompletiran je prije mjesec dana.

Uostalom, originalni Master of Kung Fu je klasik samo takav.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/09/2015 : 11:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Nek objave i Sons of Tiger/White Tiger pa da se i ja razveselim.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 27/09/2015 : 15:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by trolodtroje

sad prave reprint kad talaja&mrva&suđuka rade novi?


To je mini-serijal i kompletiran je prije mjesec dana.

Uostalom, originalni Master of Kung Fu je klasik samo takav.

Je-je. Samo mi se čini loš potez izdati reprint komplet starog Šang Čija, a usput isti izdavač izdaje novog Šang Čija.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/09/2015 : 16:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by trolodtroje

sad prave reprint kad talaja&mrva&suđuka rade novi?


To je mini-serijal i kompletiran je prije mjesec dana.

Uostalom, originalni Master of Kung Fu je klasik samo takav.

Je-je. Samo mi se čini loš potez izdati reprint komplet starog Šang Čija, a usput isti izdavač izdaje novog Šang Čija.


Zašto? Ne bi bilo ni prvi ni zadnji puta da neki izdavač paralelno izdaje reprint određenog serijala i nove epizode.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25863 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/09/2015 : 16:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

Je-je. Samo mi se čini loš potez izdati reprint komplet starog Šang Čija, a usput isti izdavač izdaje novog Šang Čija.
[/quote]
Tako je.Ko je to vidija da se uz nove reizdaju stare epizode.


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 27/09/2015 : 17:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Šta fali omnibus izdanju ?

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 27/09/2015 : 19:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Moje osobno mišljenje je, da neče prodat "mnogo" paralelnih izdaja - i nove i reprinte. Možda su u Marvelu prošle godine vidjeli šansu za dobru prodaju kad su planirali uvesti novi serijal i odlučili se za reprint. Plašim se, da če da ugasnu nove izdaje prerano. Videčemo.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 27/09/2015 : 23:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

Moje osobno mišljenje je, da neče prodat "mnogo" paralelnih izdaja - i nove i reprinte. Možda su u Marvelu prošle godine vidjeli šansu za dobru prodaju kad su planirali uvesti novi serijal i odlučili se za reprint. Plašim se, da če da ugasnu nove izdaje prerano. Videčemo.

A evo upravo sam doznao - izašo avgusta poslednji - 4. MoKF (Talajič&Mrva&Suđuka) kolko je bilo i planirano. Dobro prihvačen, nije bio hit, iako su kritike bile sjajne.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6810 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 28/09/2015 : 01:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

To je mini-serijal i kompletiran je prije mjesec dana.



Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25863 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/09/2015 : 03:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sto fali omnibusu?
To sto ja volim stripove a ne gradjevinski materijal.I to sto marvel koristi papir koji se meni ne sviða a pogotovo ne na ovako starom stripu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000