forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Youtube mobilna aplikacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 29/09/2015 : 04:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Ej, ljudi, već duže vrijeme imam svojevrsni (nazovi) problem s ovim što piše u naslovu topica; e sad, kako nema nikakvog podforuma posvećenog ovakvim temama, otvaram ga ovdje.

Za početak, koliko vas gleda Youtube videozapise preko moba?

Naime, kaj se meni događa, ja vam često gledam videozapise na Youtubeu preko moba (najčešće je glazba u pitanju - slušam preko slušalica, jel), i dešava mi se da neke od njih jednostavno ne mogu gledat. Ono, otvorim neki video, i aplikacija ga neće reproducirat, već bude crni ekran na kojem piše poruka "ovaj videozapis nije dostupan".

Tako da, moje je pitanje: zakaj se to događa?

Da samo još istaknem nešto vezano uz to:

Sve videozapise koje aplikacija detektira kao takve, u tražilici se uopće ne mogu pronać kao "individualni entiteti" - ono, doslovno ih nema nigdje. Jedino kako ih uopće mogu pronać jest tako da pod postavkama traženja mu zadam da pretražuje one tzv "playliste", ili da odem na kanal one osobe koja je taj video objavila. Ali svejedno, razlike nema jer je rezultat isti - opet javlja istu poruku.

A druga stvar, ako idem gledat neki takav videozapis preko kompa/web browsera, onda tih problema nema. Normalno ga u tražilici nađe i reproducira.

Prema tome, jel se nekome od vas desilo nekaj slično i jel zna rješenje ovog problema?

Thanks.


"Nothing lasts forever."

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 29/09/2015 : 10:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Neće ti pustit taj video jer reprodukcija istog nije omogućena za mobitel.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 29/09/2015 : 17:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Aha, dakle to je to.

Sad, dolazimo do jedne druge stvari koja me zanima: po kojem sistemu to uopće funkcionira? Zaboravio sam, naime, spomenut (to je najzanimljivije) da sam imao nekih videozapisa koje sam prije mogao reproducirat, a sad više ne mogu.

Dakle, koje bi bilo konačno rješenje? Jednostavno da downloadam i konvertiram u mp3 i to je to?


"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 19/03/2017 : 12:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Neznam kud sa ovim pa ovdje; jel postoji nacin za pogledati video na youtubeu ciji postavljac nije omogucio gledanje videa u mojoj zemlji? Znam da postoje neki appovi koji zavaravaju server da si negdje drugdje..
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000