forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 49 - Nao Brown
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/08/2017 : 12:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@anto:
Nekako sam se nadao tome kroz cijeli strip :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/08/2017 12:54:45
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/08/2017 : 12:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pa ja se nekako nadam tome, jer bit o bilo ono sto sam ja zelio kroz cijeli strip :)



Svi smo to zeljeli! Tip je perfektan, ne znam gdje joj je bila glava :)
Kad si vec u knjiznici, zgrabi si Realista ;)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/08/2017 : 13:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ha ha, aj editiro post, a ti me kvotala prije :D :D
U knjiznicu kad udjem, nezanm sto bi prije, ja bi sve sad i odma, a vremena nema, pa onda uzmem ovako nes sto se cini zanimljivo.
Vidjet cemo ako su stogod dobili (Moć Nevinih npr), ili ako je neko vratio neke koje bi htio procitat,Fibrine Batmane npr, citao sam samo mracnog viteza i nije mi nikako svidio, pa reko da dam sansu ove druge dvije knjizurine.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 09/08/2017 : 17:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Prije koji tjedan, sestra i ja smo radile "inovativne" fotke za hladnjak pa smo se slikale kao naslovnice nekih stripova, među kojima je bio i Nao Brown. Ovdje necete vidjeti konacan proizvod, ali evo perilice:

Go to Top of Page

dapazin
Starting Member



51 Posts

Member since 23/11/2022

Posted - 07/07/2023 : 11:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dapazin a Private Message  Reply with Quote
Nacitao se takvih hvalospjeva da nisam izdrzao da ga ne uzmem za ok cijenu.

I razocaran poprilicno. Strip kao strip je neki slice of life urnebesno nezanimljive osobe koja radi urnebesno nezanimljive stvari. E sad, to moze imati poantu, ali ovaj strip ju nema, samo baulja, ubaci malo i nekog budizma i zavrsi se kao romanticna komedija.
Glavni lik je tip osobe koju ne mogu smisliti, manic pixie girl je bio teski trend tamo pocetkom 2010ih i svih tih Take me Outa u purgeraju, ali sad ponovno prozivljavati taj tip osobe mi ostavlja bljutav okus u ustima. Ovo sa nekim ubijanje OCDom nit mi je imalo ikakvu poantu, niti razradu, niti posljedice niti ista. Ocekivao sam malo znacajnije stvari od tog zanimljivog psiholoskog spina, a dobio sam pimpek.

Kad se podvuce crta - bezveze.

Dodatna prica je bila interesantna, lijepo napisana, ali kratka, prekratka da bi iole utjecala na ukupni dojam.

Crtez, s druge strane, je briljantan. Jedinstven potez, boje, smisao za kadriranje - jako, jako pamtljivo.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 06/04/2024 : 19:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Zašto ovo ima 200 stranica nije mi jasno, osim valjda da testira čitateljevo strpljenje. Izrazito naporan i dosadan strip, kojeg malo spasavaju lijep crtez i boje.
Kao i u većink kolorki, glavna junakinja je (nezanimljiva) cura. Ne istice se po nicemu osim da ima ultra dosadan život koji joj se sredi tek kad joj partner doživi moždani udar a nju udari auto. Inace ima opsesiju ka nasilju pa odlazi na budisticke seanse da se smiri, u stanu (kojeg djeli sa medicinskom sestrom) ima miševa a uhvati se za prvog frajera koji naiđe. Eto to je otprilike kompletan sadrzaj.

Definitivno jedan od lošijih naslova.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 07/04/2024 : 00:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Meni bilo ok, i crtež i ta neka uvrnuta priča.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 07/04/2024 : 22:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
I više od OK, Nao Brown je jedna od boljih kolorki. Moram dovršiti recenziju.. do kraja godine
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/04/2024 : 10:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Meni odličan strip, budem ga opet pročitao kad naker završi recenziju

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/04/2024 : 14:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nao je jako dobra, ali dobro, ne bi bilo fora da svi o svemu imamo isto mišljenje. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 16/04/2024 : 13:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Meni je kod Nao Brown priča onako, može proć, ali crtež je bomba. Rijetko bude ovakav neki slice of life/romansa strip, a da crtež nije neki jednostavni, indie ili karikirani. Bilo bi fora da Dillon nacrta još štogod
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 16/04/2024 : 13:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi super, ali teško. Ne bavi se više stripom jer je uspeo da igradi poprilično uspešnu karijeru u Hollywoodu kao dizajner kostima.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000