forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka sp 12 - Fun home
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/08/2023 : 07:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Peyo

Jimmy Corrigan naj depra baby ...

Fun home još nisam čitao. Imam osjećaj da “preporučuješ”?


Je.
Velika "preporuka".
Spoilat ću ti.
Nakon 15 stranica će ti bit jasno da autoričin otac voli jako mlade dečke. Do kraja stripa se više ne dešava ništa, ali nan je autorica još 10 puta rekla da joj tata voli jako mlade dečke.
Baš usporedba ova 2 stripa(DJPDOMŽ I FH), i njihovih autorica mi je interesantna.
Dok jedna prihvaća odgovornost za svoju "sjebanost", druga je ispljuvala cilu obitelj iako joj za to šta je "sjebana" nije kriv niko osin nje same. Iznila je prljavo rublje svoje obitelji zbog vlastite koristi
Da ostanemo u tonu topica, iako autorica FH nije promiskuitetna ka Ulli, ja bi reka da je veća kurva.




Moja preporuka Peyu sa teme Danas je posljednji dan ostatka tvog života

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 15/08/2023 07:36:11
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1050 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 15/08/2023 : 08:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Ma uopće nije bitno jel strip loš. Samo je bitno je da se proda, da se stvori šušur. Jedni hvale, oni koji hvale svako izdanje. Reklo bi se ili su potkapacitirani ili su podmazani. Drugi malo grintaju, a oni su ionako bez veze. Onda imaš i cijenjene književne kritičare u novinama koji će preporučiti strip kao važno umjetničko djelo, a ti si onda u zabludi jel si ili budala pa nisi skužio ili se ne uklapaš kad se zagovaraju pedofiliju i LGBT.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/08/2023 : 09:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Pa pola stripova i serija ili filmova se kuži u kojem smjeru idu pa ih se pogleda do kraja i nisu svi loši, barem meni.
FH mi je ok, onda sam valjda potkapacitiran, jer podmazan nisam, nema Markos tih para da utaži moje apetite.

Ako ništa format mi je bolji i lakši za čitanje od formatiranih teškaša.
Valjda je to presudilo u mojoj plitkoći.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1050 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 15/08/2023 : 10:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Ma bravo. Uživaj.

Edited by - petarStripovi10 on 15/08/2023 10:10:02
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000