forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DOMAĆI DYLAN DOG VIDEO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Decadent
Starting Member



Croatia
32 Posts

Member since 05/10/2015

Posted - 05/12/2015 : 13:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Decadent a Yahoo! Message  Send Decadent a Private Message  Reply with Quote
Za one koji još neznaju, nedavno je na You Tube-u objavljen prvi pravi domaći DYLAN DOGumentalac u trajanju oko 26 minuta. Provjerite svoje znanje o Dylanu gledajući ovaj edukativni i zabavni video. Samo upišete DYLAN DOG - SVE ŠTO TREBATE ZNATI i užas može započeti. Evo i link.
https://www.youtube.com/watch?v=2ue081IoUpM

Let`s Get Decadent

Space Marine
Senior Member



Croatia
1235 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 06/12/2015 : 09:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Predobro

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/12/2015 : 10:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Film bi se trebao zvati- Uvod u Dylan Doga i kratka povijest galije :P
Po mom misljenju trebalo bi skratiti video i izbaciti nepotrebne informacije (zar je bitno tko je stanodavac DDu?)
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1397 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 06/12/2015 : 11:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Meni uši para to "Gručo" (umjesto "Graučo") i izgovor talijanskih naslova "po Vuku", ali ja sam intelektualni snob pa nek vas to ne zabrinjava.
Dobar je video, dva palca gore.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4275 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 06/12/2015 : 12:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
a sta kazete na ovo ?

https://www.youtube.com/watch?v=z1JHV0f6q6U
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4275 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 06/12/2015 : 12:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ili ovo

https://www.youtube.com/watch?v=03f5Qw8Rsjw
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/12/2015 : 13:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast na ovom uratku, možda je trebalo izbaciti spojlere na neke epizode, pogitovo jubilarnu...
Ali za specijalne efekte kod sihronizacije vođenja ljubavi ili povračanja su si mogli dati malo više truda...ovako uz ove sam se morao dobro nasmijat:)
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4700 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 06/02/2016 : 00:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Ovo mi je nekako promaklo. Izvrstan, ali zaista izvrstan dokumentarac.
Istaknuo bih samo jednu grešku: Nije Roberto Recchioni povjerio Paoli Brabato da napiše U ime oca/Xabaras, jer te 2006. još nije bio ni u DD staffu.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 06/02/2016 : 15:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Odličan,video u zadnje vrijeme se na ytu dosta toga pojavilo o stripovima,jer mozda na forumu prisutan onaj sa stranice studirko.com??
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/02/2016 : 17:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
dakle, dylan ne sastavlja galiju nego galijuna.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 06/02/2016 : 21:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=c7SypBgW2_M
Jel prisutan ovaj covjek na forumu??
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 06/02/2016 : 22:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Odličan,video u zadnje vrijeme se na ytu dosta toga pojavilo o stripovima,jer mozda na forumu prisutan onaj sa stranice studirko.com??


gledam i ja njegove klipove, radi dobar posao.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/02/2016 : 15:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by Rahazlam

Odličan,video u zadnje vrijeme se na ytu dosta toga pojavilo o stripovima,jer mozda na forumu prisutan onaj sa stranice studirko.com??


gledam i ja njegove klipove, radi dobar posao.

Ma da,pomislio sam da je to mozda neko s foruma!?
Go to Top of Page

Decadent
Starting Member



Croatia
32 Posts

Member since 05/10/2015

Posted - 10/02/2016 : 07:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Decadent a Yahoo! Message  Send Decadent a Private Message  Reply with Quote
Prvo da zahvalim svima koji su pogledali ovaj moj Dylan Dogumentarac,i da još više zahvalim onima koji su napisali kakav komentar (bio on opravdan ili ne, pozitivan ili ne). Vidim da neke zanimaju i videa od Studirka i pitaju jeli on na forumu. Pitao sam ga i nije, ali njegov novi prijatelj i suradnik na videima Marko jest član foruma, a koji mu je nick...uskoro (nastavak u sljedećem...postu)

Let`s Get Decadent
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 11/02/2016 : 00:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Decadent

Prvo da zahvalim svima koji su pogledali ovaj moj Dylan Dogumentarac,i da još više zahvalim onima koji su napisali kakav komentar (bio on opravdan ili ne, pozitivan ili ne). Vidim da neke zanimaju i videa od Studirka i pitaju jeli on na forumu. Pitao sam ga i nije, ali njegov novi prijatelj i suradnik na videima Marko jest član foruma, a koji mu je nick...uskoro (nastavak u sljedećem...postu)

To si ti napravio?!Svaka ti čast,dobar ti je video,dobro si uzeo onu muziku iz smrtne tišine,inace jedan od najboljih horor filmova.Najbolji dio videa je ona scena iz snova kad one bebe pričaju,super si to uglazbio,svaka čast!
Go to Top of Page

slaxy
Starting Member



Croatia
1 Posts

Member since 31/08/2008

Posted - 13/02/2016 : 23:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit slaxy's Homepage  Send slaxy an AOL message  Send slaxy an ICQ Message  Send slaxy a Yahoo! Message  Send slaxy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by Rahazlam

Odličan,video u zadnje vrijeme se na ytu dosta toga pojavilo o stripovima,jer mozda na forumu prisutan onaj sa stranice studirko.com??


gledam i ja njegove klipove, radi dobar posao.

Ma da,pomislio sam da je to mozda neko s foruma!?



evo i "studirka" :)
prvo da i ovdje pohvalim ovaj video, nadam se da će uskoro više ovakvih stvari isplivati u skorije vrijeme, ne samo od decadenta, već i od ostalih

što se tiče marka - ne znam da li on sam želi da se zna koji mu je nick, ako bude htio komentirat će ovu temu ili komentar na YT gdje je pisao decadent (a iskreno niti ja ne znam koji mu je naziv na forumu)

što se tiče mene počet ću pratiti forum, ali ne znam koliko ću biti aktivan na njemu. teško mi je postati/reklamirati se ovdje jer sam krenuo s kanalom u casual tonu i nisam imao ni svoju kameru ni mirkofon, a uz to znamo i kako naši "poznavatelji stripa" burno reagiraju na svaku glupost. krenuo sam s ciljem promoviranja hobija i, iako bi htio da je gledanije, još uvijek me strah napada na moj sadržaj jer još uvijek učim. htio bih za veće projekte uključiti zajednicu da neki kompleksniji video bude što bolje obrađen, ali otom potom

iskreno me iznenadilo da netko s ovog foruma zna za mene i da su komentari pozitivni, zato Vam hvala svima i sorry za offtopic
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 13/02/2016 : 23:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by slaxy

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by Rahazlam

Odličan,video u zadnje vrijeme se na ytu dosta toga pojavilo o stripovima,jer mozda na forumu prisutan onaj sa stranice studirko.com??


gledam i ja njegove klipove, radi dobar posao.

Ma da,pomislio sam da je to mozda neko s foruma!?



evo i "studirka" :)
prvo da i ovdje pohvalim ovaj video, nadam se da će uskoro više ovakvih stvari isplivati u skorije vrijeme, ne samo od decadenta, već i od ostalih

što se tiče marka - ne znam da li on sam želi da se zna koji mu je nick, ako bude htio komentirat će ovu temu ili komentar na YT gdje je pisao decadent (a iskreno niti ja ne znam koji mu je naziv na forumu)

što se tiče mene počet ću pratiti forum, ali ne znam koliko ću biti aktivan na njemu. teško mi je postati/reklamirati se ovdje jer sam krenuo s kanalom u casual tonu i nisam imao ni svoju kameru ni mirkofon, a uz to znamo i kako naši "poznavatelji stripa" burno reagiraju na svaku glupost. krenuo sam s ciljem promoviranja hobija i, iako bi htio da je gledanije, još uvijek me strah napada na moj sadržaj jer još uvijek učim. htio bih za veće projekte uključiti zajednicu da neki kompleksniji video bude što bolje obrađen, ali otom potom

iskreno me iznenadilo da netko s ovog foruma zna za mene i da su komentari pozitivni, zato Vam hvala svima i sorry za offtopic

Super!Bas sam čekao da se i ti prijaviš na forum,super su ti je kanal samo tako nastavi,sjećam se da do prije godinu dana kad bi upiso na yt stripovi izbacilo bi mi samo par vida vezano za stripove a danas ima brda toga.Ponajprije zahvaljujući tebi!
Dobrodošao na forum!
Go to Top of Page

Decadent
Starting Member



Croatia
32 Posts

Member since 05/10/2015

Posted - 15/02/2016 : 07:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Decadent a Yahoo! Message  Send Decadent a Private Message  Reply with Quote
DOBRODOŠAO STUDIRKO !!! Evo ovom prilikom bih htio spomenuti par stvari. 1. Kako je Studirko spomenuo da bi htio da mu je gledanost videa i veća...evo moja priča. Kad sam uploadao Dylan video, idućih tjedan dana je imao gledanost oko 30-ak dnevno, a tjedan nakon toga gledanost se ustalila na 10-ak dnevno. Tada sam se učlanio na forum Stripovi.com (koji inače pratim cca 4 god) i objavio ovaj topic. U 24 sata je gledanost skočila za 400. Čak su portali Horror.hr, Front slobode i drugi prenjeli vijest o postojanju videa i to je doprinjelo isto. Kroz idućih 20-ak dana gledanost je polako opet došla na ustaljenih 10-ak dnevno, a ujedno je i Topic polako skliznuo na 3. stranicu foruma. Tako je bilo dok nije drogsy sa foruma otkrio video, napisao post i opet vratio topic na prvu stranu, gdje su video počeli primjećivati ljudi koji ga nisu vidjeli prvi put. Eto, topic je još na prvoj strani, gledanost je na stabilnih 20 dnevno, i video je na dobrom putu da bude najgledaniji domaći Dylan Dog video na ovim govornim prostorima.
Moj savjet Studirko ti je da, čim objaviš svoj novi video, objavi topic, informiraj nas...i uživaj u svakakvim komentarima, zna biti zabavno :) (a gledanost će sigurno biti nešto veća)
2. Podržavam da još netko radi videa ako može...ali...uz dobra videa (kao npr. Studirkova) pojavilo se još dosta turbo amaterskih bezvezarija na You Tube, tako ako netko i misli raditi, nek ima na umu da može biti kao Studirkovo ili bolje (dakle, malo se uhvatiti video editiranja i da ima slika koje prate video itd.) ili nek se pridruži nekom, ili prepusti stvar "profesionalcima".
3. Zanimljivo je, primjetio sam, kako osim dugogodišnjih članova, ima još ljudi izvan koji su produktivni, a nema ih na forumu. Npr. ja sam tu cca 4 mj. Studirko je došao prije dva dana, a super produktivni frend koji je napisao puno toga na wikipediji o stripovima, koji je započeo i hrvatsku Sergio Bonelli Editore Wikia, i na njoj gotovo svakodnevno marljivo radi (Kapetan lost), nije na Stripovi.com forumu. Hoću reći, u neku ruku mi je drago što ima aktivnih ljudi na način da njihova DJELA govore za njih. To je sve, hvala :)

Let`s Get Decadent

Edited by - Decadent on 15/02/2016 11:16:56
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 15/02/2016 : 11:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Da ima dosta onih koji čitaju,vole i kupuju stripove a nisu na forumu!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000