forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 OSCARRRR 2015
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/03/2016 : 10:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

treći print za alvara i borbu.
sad bi trebali ići na jeftino izdanje na šiti papiru.



bas u jakijevom stilu ... samo da te kupci onda ne lincuju


Super za Hombrea posto mi pobjegao (ipak se moglo uzeti samo toliko vrecki na IL), da sam znao uzeo bi njega umjesto koje druge FB debeljuce.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/03/2016 : 11:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Markos

Ide ove godine novi reprint Alvara Mayora



stavi to u orku, nek prsti


A bilo bi malo glupo da isti strip ide u Orku i Orku specijal.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/03/2016 : 11:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
pa ako mislis da sledece godine Alvar osvoji prvo mesto, treba da bude orka ;). mislim da bi mu se ljudi klanjali kad bi ga videli. doduse, 700 strana, da je na 600...

Edited by - kasper on 01/03/2016 11:35:58
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 01/03/2016 : 12:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message  Reply with Quote
Kad biramo brojeve za nagradnu igru ?

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 01/03/2016 : 17:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Prvi put je strip kojem sam dao deset bodova pobijedio. I to odmah u obije kategorije.

Očekivao sam da će Nošeni vjetrom biti bolje plasirani (možda i pobijediti) dok Alvara nisam očekivao tako visoko jer ipak se radi o reprintu.

Tvrđe i ove godine sa žalosno malo bodova i glasača.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2470 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 01/03/2016 : 21:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Džaba vam sva glasanja Nošeni vjetrom i Komesov integral su najbolji stripovi objavljeni lani.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/03/2016 : 21:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
nema vece zalosti od lose plasiranog transmetropolitena
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 01/03/2016 : 22:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Interesanto je, da je reprint Alvara na drugom mjestu a originalno izdanje bilo je tek na petom.
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 02/03/2016 : 09:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Jeste reprint ali je bio jeftin pa su ga svi kupili.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/03/2016 : 10:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
evo i mog komentara:

*strip sveske - drago mi je da je Ken ubedljivo prvi,kao i visoko mesto sjajnog Kvadrata posvećenog Kortu maltežaninu.I ostali naslovi u vrhu su očekivani,mada mi je uvek žao kad vidim da su tu uglavnom reprinti.

*Strip albumi - takođe,uglavnom očekivani (i debeli) favoriti su uzeli najviše pozicije;pa ipak,ne mogu a da se ne začudim viskom mestu za Serpierijevog Teksa.Jesam Teksovac,ali verujem da je za ovako dobru poziciju najzaslužnija činjenica da je reč o Bonelijevom junaku.Baš me interesuje da je glavni protagonista "Junaka i legende" neki no name kauboj,da li bi se ovaj album našao i među prvih sedamdeset??
Takođe mi je i iznenađenje za Alvara koji je čak na drugom mestu,ali ok,kad bolje razmislim, i nije neko čudo - sjajan strip,sjajno izdanje,rasprodato u rekordnom roku.
Pohvala za Dekarinog Zerocalcarea,a interesantno da nijedna knjiga Sendmena (mislim na Fibrine) nije u prvih 10.
Sa druge strane,najneprijatnija iznenađenja su mi za tako loš plasman,meni najboljih strip serijala koji izlaze, Lokota i ključa i Tvrđi (65., odnosno 72. mesto - tuga).
Ajde da spomenem i još par negativnih iznenađenja - loš plasman Boksera,Knjiga magije i 10.&11. knjige LL Torgala.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/03/2016 10:56:46
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000