forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 bsafar
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/03/2016 : 00:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Solar, ako smatraš kako je na osnovi bilo čega opravdano mene udaljiti s foruma, ok je, eto akceptirat ću.
No ipak ne bih propustio i općenito riječ-dvije modertorima foruma, pogotovo ponekom koji nekim ljudima časkom posla zaključa topic neuporedljivo kulturniji od ovakvog shita, koji je od samog svoga otvaranja pratio isključivo jedan cilj: pokretanje besmislene diskusije, upetljavanje drugih članova u kojekakve gluposti, kao i involviranje istih u bezvezne privatne prepirke.

Stvarno mi nije jasno zašto si dopuštate da vam ovaj dripac radi takve i njima slične stvari? Izbacite ga po tko zna koji put kako bi ga, nakon određenog vremena pustili da kreće ponovo ispočetka. Na svakom drugom forumu, nakon tolikih incidenata, uvrijeda, narušavanja "kućnog reda", takve bi doživotno banirali.
Niti vlasnik stranice ima bilo kakvu korist od takvoga člana, ako izostavimo par kuna prodajne provizije u tih 10-ak ili više godina koliko je član stranice (za prodanu šaku stripova), niti je konstruktivan član foruma. U suprotnom, ponaša se poput papagaja koji od jutra do sutra ponavlja ono što negdje pročita, a najkonstruktivnijim postovima smatra svoje mnogobrojne "postove" tipa "+1" ispod raznih replika drugih.

Pored toga, svako malo uvrijede, nepristojni pa i prosti komentari, vulgarni vokabular etc.
Ako je to zanimljivo i nekima potrebno u smislu "održavanja atmosfere", te se svaki put opravdava nekim razmišljanjem poput: "Ma to je Ojro, ne shvata njega svakako nitko ozbiljno", onda ok, neka vam Ojre. To je onda valjda kao kod glazbenih želja na radio stanicama: "Tražli ste, dobili ste".

Na koncu, i ovaj topic mu je suvišan u međuvremenu, jer svojih 35,- kuna dobio je od dotičnog kupca (pretpostavljam već po drugi put), a prostor širenja njegovih gluposti ostavlja mu se i dalje time što mu se topic nije zaključao.
No ok, kao što napisah, ja na takve igre ni vidljivo zrelijim osobama definitivno ne nasjedam, a balavurdiji poput takvih čak ni u pijanom stanju.

Lijep pozdrav

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/03/2016 : 07:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Sve ok, rasprava je zaključena, ako imate nešto dodatno jedan drugome reći napravite to preko maila.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/03/2016 : 08:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
kakav falsifikator? Želiš reči, da nisi ti poslao ove mailove:



Sent From forum.stripovi.com by Dukidule
ab2007@gmx.net (ab2007@gmx.net)
Add to contacts
1/4/2016
[Keep this message at the top of your inbox]
To: fidlerales@hotmail.com
ab2007@gmx.net
From: ab2007@gmx.net You moved this message to its current location.
Sent: Monday, January 04, 2016 1:25:54 PM
To: fidlerales@hotmail.com
Character set:

Hello 1Euro

You received the following message from: Dukidule (ab2007@gmx.net)

At: http://forum.stripovi.com/

Ma nabije tebe prostačina na onu stvar, žvaljo žvaljavi! Pogledaj se majke ti na šta ličiš. Da ti pošaljem malo seruma za kosu? Ma džaba i to kad ispod te ćelenke nemaš ni tri grama mozga haha!




Sent From forum.stripovi.com by Dukidule
ab2007@gmx.net
Add to contacts
1/4/2016
[Keep this message at the top of your inbox]
To: fidlerales@hotmail.com
ab2007@gmx.net
From: ab2007@gmx.net You moved this message to its current location.
Sent: Monday, January 04, 2016 7:36:17 PM
To: fidlerales@hotmail.com
Character set:

Hello 1Euro

You received the following message from: Dukidule (ab2007@gmx.net)

At: http://forum.stripovi.com/

Aleško, drkalo moje malo, kad slijedeći put krenem prema Balkanu, a područje Celja mi je upsut, rado ću ti ponuditi moju facu da je "razbiješ kao pičku", obećano!
Al' budi ljubazan pa povedi i mamu da je se najebem, a tebe ću u usta seronjo balavi!
Nemoj samo zaboraviti šta si mi u prethodnoj poruci napisao, a ne zaboravi još jedno, sve dok ne znaš s kim imaš posla, ne vjeruj u ono što ipred tih svojih okica vidiš, kao ni to da se za ponekoga neke stvari završavaju dječijim drkanjem po forumima. A od sad ti želim miran san i lijepo buđenje.....svakog jutra, bez adrenalina.
Tvoj drug "jadnik" iz......? ,)




Sent From forum.stripovi.com by Dukidule
ab2007@gmx.net
Add to contacts
1/4/2016
[Keep this message at the top of your inbox]
To: fidlerales@hotmail.com
ab2007@gmx.net
From: ab2007@gmx.net You moved this message to its current location.
Sent: Monday, January 04, 2016 9:41:33 PM
To: fidlerales@hotmail.com

Hello 1Euro

You received the following message from: Dukidule (ab2007@gmx.net)

At: http://forum.stripovi.com/

Macane, ne pijeni po tom monitorèiæu i ¹tedi dah kad ti bude trebao. Hajd' sad turi glavu malo van i ohladi æelu. Cmoka i pozdrav mami. :-*



Nego, sada ti je da odlučiš:

-ili želiš da te razbijem ili da te tužim na sudu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/03/2016 : 08:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Sve ok, rasprava je zaključena, ako imate nešto dodatno jedan drugome reći napravite to preko maila.




zar bi ti želio primati ovakve mailove? Ovdje ga barem mogu dati na ignore listu.
Opusti se čovječe, pa vidiš da me vređa, a zove me i falsifikatorom i šta sve ne. Ja sam inače uporan tip a imam i vremena i mislim da se može napisati neka simpatična prijava na sudu, pa čemo tamo vidjeti tko mulja, falsificira, preti, vređa, vara na aukcijama itd....neka čovjek dokaže sve to.
Nisam majka Terezija pa da toleriram sve to.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/03/2016 : 09:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Lijepo sam vas (dva puta) upozorio, ako nastavite slijedi ban.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/03/2016 : 13:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Sve ok, rasprava je zaključena, ako imate nešto dodatno jedan drugome reći napravite to preko maila.

Što sam ja od samog njegovog prvog Maila i činio, odgovorio mu baš na svaki isključivo privatnim Mailom, kao i danas ponovo.
Naravno, potpuno jednostrana "rasprava" zaključena, no jedno zaključno pitanje tebi kao moderatoru ipak ostaje:
Smatraš li da je po pravilima foruma da jedan član izbacuje u javnost osobne i monopolom privatnosti zaštićene podatke drugog, kao u konkretnom slučaju privatni Mail, bez odobrenja dotičnog drugoga?
Eto, napišeš mi samo odgovor na moje, kako smatram sasvim legitimno pitanje, tako da ne trebam više reagirati (ulaziti) na ovaj topic.

Hvala i l. p.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/03/2016 : 14:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Smatraš li da je po pravilima foruma da jedan član izbacuje u javnost osobne i monopolom privatnosti zaštićene podatke drugog, kao u konkretnom slučaju privatni Mail, bez odobrenja dotičnog drugoga?

Meni je uvijek cilj smiriti situaciju ako je ikako moguće, jer da moderatori primjenjivaju pravila doslovno - pola foruma bi bilo banirano.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/03/2016 : 15:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Mislim da je ovaj topic poslužio svrsi, dosta je.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/03/2016 : 18:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by solar

Sve ok, rasprava je zaključena, ako imate nešto dodatno jedan drugome reći napravite to preko maila.




zar bi ti želio primati ovakve mailove? Ovdje ga barem mogu dati na ignore listu.




I na mejlu možeš da ga blokiraš ili staviš u spam.

Inače, prekršio si pravilo foruma i objavio lične podatke članova (ime i prezime, e-mail adresu). Šteta je već učinjena, pa ćeš se izvući bez kazne, sledeći put pazi (a i ostali takođe).

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000