forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Za ljubitelje Star Wars-a
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/02/2016 : 00:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Dakle nije za one kojima se nije svidjela epizoda VII.
Stavite video na full screen (rezolucija je dobra) i uživajte:


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 12/02/2016 20:58:07

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/02/2016 : 00:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ne bih imao ništa protiv da gledam i igrani film po nečemu ovakvom. Pogotovo mi se sviđa ono na kraju sa braćom...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/02/2016 19:36:33
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/02/2016 : 04:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Jako dobro! Hvala na sharanju!

No sikiriki
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 07/02/2016 : 09:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
]
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2342 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 07/02/2016 : 14:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Znači FENOMENALNO !!!

Carpe diem
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/02/2016 : 15:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Obi-wan pretpostavljam da si ljubitelj Star warsa,pa nije valjda da ti se svidio 7 dio?Sto se mene tiče film je sranje,nisu ga trebali ni radit!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/02/2016 : 16:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Obi-wan pretpostavljam da si ljubitelj Star warsa,pa nije valjda da ti se svidio 7 dio?Sto se mene tiče film je sranje,nisu ga trebali ni radit!!


Najbolji od svih 7.
No, moj je ukus jako upitan - ja naime ne volim Zagora...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/02/2016 : 19:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Rahazlam

Obi-wan pretpostavljam da si ljubitelj Star warsa,pa nije valjda da ti se svidio 7 dio?Sto se mene tiče film je sranje,nisu ga trebali ni radit!!


Najbolji od svih 7.
No, moj je ukus jako upitan - ja naime ne volim Zagora...

U Jbt,nevois Zagora a Star wars 7. ti najbolji dio!!
Uff,čudna si ti biljka!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/02/2016 : 19:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Rahazlam

Obi-wan pretpostavljam da si ljubitelj Star warsa,pa nije valjda da ti se svidio 7 dio?Sto se mene tiče film je sranje,nisu ga trebali ni radit!!


Najbolji od svih 7.
No, moj je ukus jako upitan - ja naime ne volim Zagora...

U Jbt,nevois Zagora a Star wars 7. ti najbolji dio!!
Uff,čudna si ti biljka!


Da ima nas svakakvih.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/02/2016 : 19:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Rahazlam

Obi-wan pretpostavljam da si ljubitelj Star warsa,pa nije valjda da ti se svidio 7 dio?Sto se mene tiče film je sranje,nisu ga trebali ni radit!!


Najbolji od svih 7.
No, moj je ukus jako upitan - ja naime ne volim Zagora...

U Jbt,nevois Zagora a Star wars 7. ti najbolji dio!!
Uff,čudna si ti biljka!


Da ima nas svakakvih.

Pretpostavljam da jako voliš Star Wars,budući da ti je nick Obi-wan ali stvarno nisam očekivao da ce neko od žestokih fanova reci da mu je sedmica najbolji dio.Meni su 3 i 6!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/02/2016 : 20:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Pa trenutno mi je najbolji.
No, možda se to promjeni na drugo, treće i ostala gledanja. U svakom slučaju film mi je odličan i sve što sam očekivao. Mislim da će epizode 8 i 9 biti još bolje.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/02/2016 : 22:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Pa trenutno mi je najbolji.
No, možda se to promjeni na drugo, treće i ostala gledanja. U svakom slučaju film mi je odličan i sve što sam očekivao. Mislim da će epizode 8 i 9 biti još bolje.

Pa zar ce radit 8 i 9??
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/02/2016 : 22:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
I to u hrvatskoj...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 12/02/2016 : 22:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Pa trenutno mi je najbolji.
No, možda se to promjeni na drugo, treće i ostala gledanja. U svakom slučaju film mi je odličan i sve što sam očekivao. Mislim da će epizode 8 i 9 biti još bolje.



Što misliš o teoriji da su Snoke i Darth Plagueis ista osoba (fanovi će skužiti)?
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/02/2016 : 22:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

I to u hrvatskoj...

Nemoj me jebat??
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 12/02/2016 : 22:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

I to u hrvatskoj...

Nemoj me jebat??



Bilo je nešto o tome...Dubrovnik je u pitanju.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/02/2016 : 23:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

I to u hrvatskoj...

Nemoj me jebat??



Bilo je nešto o tome...Dubrovnik je u pitanju.



Sad ce Vlaho nositi lightsaber mjesto kamenog.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/02/2016 : 23:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Dakle nije za one kojima se nije svidjela epizoda VII.



Potpuno pogrešno.

Ovo JE upravo za one kojima se NIJE svidjela epizoda VII.
Predivni vizuali, odlična akcija i borbe, zanimljivi likovi i priča, ma neizmjerno bolje i svježije od bilo čega u epizodi VII.
A u biti je običan CGI skup trailera za bezvezni MMO, no prikazuje dio onog što želim od SW-a u 21. stoljeću.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 12/02/2016 : 23:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Obi-wan

Dakle nije za one kojima se nije svidjela epizoda VII.



Potpuno pogrešno.

Ovo JE upravo za one kojima se NIJE svidjela epizoda VII.
Predivni vizuali, odlična akcija i borbe, zanimljivi likovi i priča, ma neizmjerno bolje i svježije od bilo čega u epizodi VII.
A u biti je običan CGI skup trailera za bezvezni MMO, no prikazuje dio onog što želim od SW-a u 21. stoljeću.



Ja nisam nezadovoljan novom epizodom, ali je istina da joj fali originalnosti. Dosta toga je već viđeno, a radnja je slična prvom filmu.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/02/2016 : 13:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Obi-wan

Pa trenutno mi je najbolji.
No, možda se to promjeni na drugo, treće i ostala gledanja. U svakom slučaju film mi je odličan i sve što sam očekivao. Mislim da će epizode 8 i 9 biti još bolje.



Što misliš o teoriji da su Snoke i Darth Plagueis ista osoba (fanovi će skužiti)?


To je najrasprostranjenija teorija i po meni najvjerovatnija. Dajem čak nekih 60% da je to tako...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/02/2016 13:26:28
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/02/2016 : 21:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote





Inače, ovi Robot Chicken Star Wars skečevi su prava stvar za fanove. Dobre fore.

Edited by - nagor on 21/02/2016 21:32:21
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/02/2016 : 21:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

I to u hrvatskoj...

Nemoj me jebat??



a ništa onda
javi kad se predomisliš
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/02/2016 : 23:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

I to u hrvatskoj...

Nemoj me jebat??



a ništa onda
javi kad se predomisliš


Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000