forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Podkategorije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 07/02/2016 : 19:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Cesto zelim i pokusam(kazem sam sebi),pregledacu sve od npr.Zagora na aukcijama,ali kad pogledam koliko stripova i koliko stranica postoji izgubim volju odmah,pa iz tog razloga bi mogli(ako je moguce),a mislim da jeste,napraviti podkategorije nasih junaka po izdavacu ili ediciji,kao npr.

Zagor=LMS+ZS+SD+LUDENS+LIBELLUS+OSTALI ili obrnuto
LMS=ZAGOR+ITD....
ZS=ZAGOR+ITD.....
LUDENS=ZAGOR+ITD....
Siguran sam da bi se nas bar 2000 ovdje tome obradovali

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 07/02/2016 : 21:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Ooo-da, to bi bilo jako dobro. Samo zbog toga često pogledam samo vitrinu,a ko zna koliko ih prođe mimo mene,zanimali bi me,ali nemam vremena to sve pregledavati,a znam šta me konkretno zanima...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/02/2016 : 08:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
A čemu?
Kod pretraživanja aukcija staviš kategoriju Zagor, a gore u naslov pišeš ili ZS ili LMS ili Ludens ili VČ ili Libellus...i stvar rješena:)
...po meni ionako ima i previše podkategorija jer mogao je i Alan Ford pod jednu kategoriju, Bonelli i Bonelli ostali je ista stvar, a i Demian za 10 knjiga nije trebao imati svoju kategoriju.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 08/02/2016 : 19:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Cemu???
Pa ako pogledamo druge sajtove(nebitno o cemu da se radilo),npr..automobili,pa imas mogucnost skoro da ga u avliju dovedes bukvalno,znaci sve zivo je moguce da ti se"priblizi".
Zasto onda nebi bilo dobro da se uvedu ove podkategorije i da se olaksa pretraga u smislu :ako me zanima ZS Zagor tad zelim samo to da gledam i jednostavno Abaton ili Horus necu da gledam
To je bio moj prijedlog samo,nista vise, a hoceli se uvaziti ili ne, nije toliko ni bitno u stvari.
Ali ipak sam misljenja "da od viska glava ne boli",kako bi nasi narodi kazali.....
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/02/2016 : 21:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Sa stajališta kupca, vjerovatno imaš i pravo jer se nebi "mučio" s tipkanjem slova nego sve rješavaš pomicanjem kategorija gore dolje, no ako ćemo biti pošteni, onda bi i navedene podkategorije trebao dobiti i Tex i Dylan i Mister No i desetak ostalih junaka, a onda bi i taj način pretrage postao malo kompliciraniji.
Okvirno, ja bih i podržao takvu ideju, no evo u zadnje vrijeme postavljam i namjeravam postaviti još više aukcija, ali trenutno mi je sa meni dva dostupna kompjutora kao i sa moga mobitela nemoguće postaviti dvije aukcije za redom u kojima bih samo promjenio sliku i naslov jer mi sustav novu sliku prepoznaje kao prethodno postavljenu, pa ne dozvoljava postavljanje aukcije zbog "iste" slike...
Ne znam u čemu je caka jer sam pred nekih godinu dana bez problema postavljao aukcije i sa mobitela i sa oba komjutora, a ovako kod postavljanja svake nove aukcije moram raditi odjavu, pa ponovno prijavu, pa ponovno naštimavati sve parametre aukcije, tako da bi mi ove podkategorije značile samo duži i nepregledniji stupac za naštimavanje:(
Eto, možda razlog moga negodovanja na taj prijedlog leži i u ovome problemu kojeg ja imam, no kakogod, moje mišljenje je da je jednostavniji način kada treći parametar za pretragu aukcije namjestiš na "sve riječi" tako da jednostavno kasnije u naslovu pretrage napišeš npr ludens Zagor i pretraga aukcija daje rezultate koji imaju veze samo sa ludensovim Zagorima;)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000