forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Pazi se poštara !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/11/2019 : 23:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Neki dan u pošti u osječkom Kauflandu mi lik na šalteru priča (na moj poticaj) kakvi su ovi novi, mladi poštari. Uglavnom, kad radni kolega kaže - katastrofa, onda se nema što dodati niti oduzeti.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/11/2019 : 05:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Da to bar važi samo za poštare. Sva ova mlađarija koja nije utekla vanka je takva.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 12/11/2019 : 13:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Sve je manje kućanica, zato su takvi.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/12/2019 : 02:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Neki dan u pošti u osječkom Kauflandu mi lik na šalteru priča (na moj poticaj) kakvi su ovi novi, mladi poštari. Uglavnom, kad radni kolega kaže - katastrofa, onda se nema što dodati niti oduzeti.


Ne znam za mlade, ali ovaj stariji koji nam najcesce donese ostu, zapisa sve oko pisoara (jer ide kod nas na WC, ocigledno nema toliko toalete u Ljubljani), pa se pitam pogodi li on stagod uopste. A stavili smo mu jednu zenu sa cvikama koja ga sada gleda sa zida i kaze pazi gdje ciljas, a i dalje nista. Sve dok mu ravnatelj nije rekao, a on se vadio da je to zbog cipela, mozda su bile mokre (a ono zute fleke ispod pisoara svaki put kad je on kod nas).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/12/2019 : 17:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by velka031

Neki dan u pošti u osječkom Kauflandu mi lik na šalteru priča (na moj poticaj) kakvi su ovi novi, mladi poštari. Uglavnom, kad radni kolega kaže - katastrofa, onda se nema što dodati niti oduzeti.


Ne znam za mlade, ali ovaj stariji koji nam najcesce donese ostu, zapisa sve oko pisoara (jer ide kod nas na WC, ocigledno nema toliko toalete u Ljubljani), pa se pitam pogodi li on stagod uopste. A stavili smo mu jednu zenu sa cvikama koja ga sada gleda sa zida i kaze pazi gdje ciljas, a i dalje nista. Sve dok mu ravnatelj nije rekao, a on se vadio da je to zbog cipela, mozda su bile mokre (a ono zute fleke ispod pisoara svaki put kad je on kod nas).






Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/12/2019 : 17:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by velka031

Neki dan u pošti u osječkom Kauflandu mi lik na šalteru priča (na moj poticaj) kakvi su ovi novi, mladi poštari. Uglavnom, kad radni kolega kaže - katastrofa, onda se nema što dodati niti oduzeti.


Ne znam za mlade, ali ovaj stariji koji nam najcesce donese ostu, zapisa sve oko pisoara (jer ide kod nas na WC, ocigledno nema toliko toalete u Ljubljani), pa se pitam pogodi li on stagod uopste. A stavili smo mu jednu zenu sa cvikama koja ga sada gleda sa zida i kaze pazi gdje ciljas, a i dalje nista. Sve dok mu ravnatelj nije rekao, a on se vadio da je to zbog cipela, mozda su bile mokre (a ono zute fleke ispod pisoara svaki put kad je on kod nas).






što ne sjedne na školjku, ko i svi mi koji imamo maloga

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2019 : 17:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Da nije iz bosne hahaha

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000