forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Rada 13 ???
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 07/04/2016 : 20:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Poznaje li netko Juricu, odnosno člana Rada 13?

Ima više od mjesec dana kako sam osvojio njegovu aukciju.
Odmah mi se javio, dao broj računa i poželio ugodno čitanje tog stripa.

Međutim, nakon moje uplate, više ne odgovara na moje poruke.
Jednostavno šuti, iako je umeđuvremenu ostavljao komentare za druge svoje aukcije.
Ima 160 pozitivnih komentara (tj.159, jer se nedavno jednom članu, baš kao i meni, nije htio javiti, ali tada je Rada13 bio kupac, pa je prodavač sačuvao stripove i ipak, uz pozitivni komentar, ostavio upozorenje.

I što sad da mu radim?
Pozna li ga netko?

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/04/2016 : 20:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Uh, ovo je čudno.
Nije da ga znam osobno, ali trgovao sam s njim u takvom ozračju da bih baš garantirao za njega.
Spominjao je zadnji put da je u nekoj gužvi i da se seli. Nije nemoguće da ima problema oko interneta.
Probat ću ga kontaktirati, možda uspije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 07/04/2016 : 21:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Da, skroz čudno.
Kada čitaš komentare o njegovim aukcijama- i više nego savršenstvo...
ali pronašao sam da je i iseserin prošle godine imao isti problem s njime. Na kraju, Rada13 mu se ipak javio, tako da još uvijek imam neke nade i nisam mu još dao negativni.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 04/05/2016 : 00:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da mi je puna dva mjeseca nakon uplate dosta čekanja i moljenja da mi se Rada 13 javi.

Jednostavno ne nalazim razloga niti opravdanja, da nije mogao naći 2 minute u 2 mjeseca da se javi ili pošalje strip.
Sada je jasno da mu je namjera bila prevara.

To što ću mu dati negativnu neće vratiti 120 Kn koje mi je ukrao, niti će njega puno boljeti, jer i dalje će moći slobodno koristiti aukcije, ali možda ipak moje upozorenje nekom pomogne.

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000