forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 clan JojiHabu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 30/04/2016 : 18:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
osvojena je aukcija 23.3 mi je rekao da mu je trenutno neka osoba u ZG pa da li se mogustrpiti kada bude isa sljedeci put u zg -nije problem
pa mi se javio 20.4 da je prebacio strip u zg i da mu dam adresu,sve sam mu dao i pitao za iban ali vise nikakav odg nis dobia
posla sam mu jos 3 maila ali nikkavog odg
ako je covik sprijecen ili nedaj boze se nesto desilo ok,ali ako ga neko zna neka mi se javi

GALLIENO FERRI

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/04/2016 : 21:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I ja čekam kod njega realizaciju aukcija, ne brini, skroz ok lik, ponekad smo svi u strci sa vremenom, neće pobjeći ništa :)
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 30/04/2016 : 21:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
nezurim samo mi ni jasno ,jer je reka da je strip u ZG pa da dam adresu i poslije toga nista
nek se javi i nema problema,ni problem pricekati samo neka kaze koliko

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 06/05/2016 : 03:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
jeli se nekom javio???

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/05/2016 : 11:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
stvarno neki ljudi nemaju pojma o vremenu :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

JojiHabu
Starting Member

2 Posts

Member since 24/02/2016

Posted - 07/05/2016 : 22:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send JojiHabu a Private Message  Reply with Quote
pozdrav, prvo da se izvinem svima koji su osvojili aukcije kod mene a jos uvijek ih nismo stigli rijesiti. nisam bio u mogucnosti da pristupim sajtu, ali sam se uspio organizovati i prebaciti stripove u zagreb. svi kojima se treba poslati postom molim da jave adresu na koju da se posalju stripovi. hvala vam na strpljenju. ponavljam, javite mi svoje adrese, na koje da vam se posalju stripovi.
stripovi se nalaze u zagrebu kod dine alica.

izvinite na cekanju i hvala vam na strpljenju!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 06/06/2016 : 15:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
evo da ponovno napisem
ceka sam te za strip da ga posaljes malo previse,i doceka sam tek na CRS,prijatelj mi je isa u ZG na CRS i pokupio taj strip kod Dina Alica jer si reka da si ostavio kod njega a on mi je trebao poslati-znaci osobna primopredaja
to sam ti sve napisa u mail na koji bas i nemas vrimena i internet za pogledati
zamolia sam te da mi das iban vise puta i cim si mi dao od Viktora Mihica uplatio sam ti 64kn koliko je strip bio na aukcijama,a ti trazis dodatnih 12 kn za postarinu po drugi put iako sam ti lipo reka da je preuzet u ZG kod Dina Alica
posto necitas sto ti pisem ili nezelis neka ti Dino procita tu i objasnida je preuzet kod njega ili neki drugi forumas koji te zna,ja vise necu odgovoriti na mail
EPILOG-strip sam dobija primopredajom,novce si potvrdija da je viktor dobija na racun osim 12kn za postarinu koji ne postoje i neces ih dobiti!!!!

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/06/2016 : 13:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A ako ti uvali negativan zbog neplaćene poštarine?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/06/2016 : 21:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

A ako ti uvali negativan zbog neplaćene poštarine?


Nema osvetnickih komentara,sve je cisto oko ovoga i ima se dokaza , Dino ce mu objasniti i bit ce sve ok

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

JojiHabu
Starting Member

2 Posts

Member since 24/02/2016

Posted - 07/06/2016 : 23:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send JojiHabu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by Dukidule

A ako ti uvali negativan zbog neplaćene poštarine?


Nema osvetnickih komentara,sve je cisto oko ovoga i ima se dokaza , Dino ce mu objasniti i bit ce sve ok



sve je ok. hvala ti za kupovinu. mail ne pratim. oprosti za 12 kuna. Nije mi Dino prenjeo da je strip licno predat. pozdrav
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/06/2016 : 23:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JojiHabu

quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by Dukidule

A ako ti uvali negativan zbog neplaćene poštarine?


Nema osvetnickih komentara,sve je cisto oko ovoga i ima se dokaza , Dino ce mu objasniti i bit ce sve ok



sve je ok. hvala ti za kupovinu. mail ne pratim. oprosti za 12 kuna. Nije mi Dino prenjeo da je strip licno predat. pozdrav


Sve je ok, bitno da smo se razumili

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000