forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 izmjena negativnog komentara
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/06/2016 : 16:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
kako mogu izmjeniti negativni u pozitivni komentar kojeg sam ostavio članu??

Ja sam fetišist papira!

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/06/2016 : 16:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nisam to do sada nikada radio pa ne znam kako to napraviti.
...ali primjetio sam da na aukcijama ima nekoliko članova koji su krajnje fer "igrači", a imaju neke bezvezne negativne komentare od nekih izbačenih ili neaktivnih članova.
Sada se stvarno ne mogu sjetiti skoro nikoga...jedini koji mi trenutno pada na pamet je rekorder po reputaciji "dmar" koji ima negativnu od člana sa reputacijom 2, vlasnikom 3 negativna komentara.
Ovdje je vidljivo da je dmar dobio osvetnički komentar od čovjeka koji je odustao od kupovine.
Evo, ja osobno ne poznam dmara, iako sam poslovao s njim nekoliko puta, a na ovaj način bih zamolio Markosa da dmaru izbriše ovaj negativni komentar...olakšaj čovjeku da uskoro bude prvi čovjek na aukcijama sa reputacijom 1000 :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/06/2016 : 20:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
kraj komentara koji si ostavio imaš ikonicu sa olovkom, klikni na nju i promijeni komentar. Za dmara, nije tako strašno ako je taj jedan jedini. Ako bude trebalo, lako se izbriše.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/06/2016 : 20:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Tj. možeš ga samo obrisati, koliko vidim. Hm. Čini mi se da sam svojevremeno napravio i editiranje, a sad ga nema. Čudno. Možda sam samo umislio. Uglavnom, obriši, pa ostavi novi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/06/2016 : 22:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
evo ovako:
na chromu uopće ne vidim ikonu olovke.(u zadnje vrijeme ni ne mogu ostaviti komentar na chromu nego otvorim explorer pa ostavim komentar.mora bit da mi se u postavkama chroma promijenilo..
na exploreru vidim ali kad kliknem na nju onda mi vraća tu istu aukciju za ponovnu prodaju.nisam mogao obrisati komentar.
nožeš li ti promijeniti moj komentar u sve OK?
hvala.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/06/2016 : 09:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
trebaš naći taj komentar na "moje aukcije->ostavljeni komentari" i izbrisati ga, ne na "moje aukcije->prodano".

Meni se u chromeu ikonica olovke uredno vidi kod prodanih artikala.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/06/2016 : 19:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Aha.
uspija sam.
hvala

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000