forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Motori
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/06/2016 : 20:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav forumasi,
e ovako stoje stvari! Evo razmisljam vec 5 godina da li da uzmem motor ili ne. Sve je pocelo kada sam 2011. vidio jarana kako je sebi uzeo dobar sportski motor marke Yamaha. Sad mene zanima da li je to dovoljno sigurno i ako ko na forumu ima iskustva da sa mnom podjeli. Elem, meni pretezno zanimaju BMW motori jer sam cuo a i po fotografijama vidim da su jako mocni i lijepi.
Nisam nikada bio divlji vozac tako da sigurno ne bi iskuristio motor u zlu. Pa ako ko ima kakav savjet ili prijedlog sta da kupim bio bi zahvalan na odgovoru. Pare nisu problem a eventualno me zanimaju samo sportski motori ali moze i neki malo bolji motor na fazonu Harleya.

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/06/2016 : 20:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Uf! Mastam o sportskom motoru jos od faksa!
Jedno vrijeme sam se cak i raspitivao ali na kraju nije bilo nista od toga. Najveći je problem sto tu po Zagrebu mozes voziti motor 8-9 mjeseci godisnje...

Evo ovakvi mene privlače (boju zanemarite):
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 28/06/2016 : 01:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote

Paaaa,hm...U dilemi sam šta da predložim vrsnom motoristi i poznavaocu BMW motocikala...
S obzirom na forumski nick i imidž,moj druže šip kiperu,ovo je stroj za tebe...


Wtf?
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 28/06/2016 : 06:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
ima več topik sa sličnom ili identičnom tematikom:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=46669&whichpage=2
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/06/2016 : 07:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
@WOLF-HUNTER

Imaš li ispit za A kategoriju?!

Koliko imaš iskustva na motorima od 50 kubika?
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/06/2016 : 13:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Dcopic imam polozenu i A i B kategoriju a sto se tice iskustva sa motorima, pa vozio nekada kao mladji one stare tomos motore.

Bagi, pa gdje si stari moj? Joj pozelio sam te stara artiljerio. Hvala na prijedlogu ali mi ono nekako izgleda slabasno... Daj nesta sto ovako privlaci cice...
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 28/06/2016 : 23:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote

Eo npr ovaj ti je dobar za pičarenje...Gromoglasan zvuk automacki skida gaće žemskome rodu...




Wtf?
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/06/2016 : 12:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Uf ovo je malo komplikovano, imas li sta drugo? Neki BMW na primjer...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000