forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Bud Spencer RIP
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/06/2016 : 20:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pocivao u miru.
Godina smrti i bolesti...
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/06/2016 : 21:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
baš sam neki dan gledao terence hilla kao svećenika u nekoj seriji na htvu pa sam se sjetio nezaboravnih filmova sa Budom Spencerom, kako su me ti filmovi znali nasmijati, uživao sam kao dijete gledati te filmove sa ocem on se tako znao iskreno nasmijati da mi je ponekad bio smješniji on nego film, ali prekrasno doba
počivao u miru na nebeskim livadama :-(
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/06/2016 : 22:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nezaboravni filmovi iz mladosti... Čovječe kad se sjetim tih šamaranja! ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/06/2016 : 23:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote


RIP

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 29/06/2016 : 00:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Laka ti zemlja veliki covjece
Nikad vise onakvog samaranja necemo vidjeti

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/06/2016 : 09:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

baš sam neki dan gledao terence hilla kao svećenika u nekoj seriji na htvu pa sam se sjetio nezaboravnih filmova sa Budom Spencerom, kako su me ti filmovi znali nasmijati, uživao sam kao dijete gledati te filmove sa ocem on se tako znao iskreno nasmijati da mi je ponekad bio smješniji on nego film, ali prekrasno doba
počivao u miru na nebeskim livadama :-(




Jedan moj danas nažalost pokojni onodobni razredni kolega i prijatelj je obožavao Buda (i Terencea), u kinu je uvijek sjedio isključivo u prvom redu, umirao je od smijeha tijekom čitavih projekcija a u scenama makljaža bi se doslovno obeznanio.

Meni, a vjerujem da nisam bio jedini, bi tako ponekad on bio smješniji od samog filma, a postao mi (nam) je mali ali bitan dio rituala gledanja filmova Buda & Terencea. Jednostavno, u kinu a bez njega, filmovi njih dvojice nisu bili potpuni ni toliko zabavni.

Prije nekih 15-ak godina je poginuo vozeći se na motoru neprilagođenom brzinom, a poslije smo doznali da je žurio kod svog dilera u jedno selo iza Šibenika.

Ni danas njega, onog koji je cenio na Budovim lemanjima, nitko od nas ne može povezati s drogom i ovisnošću... ali jebi ga...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/06/2016 : 10:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Zgodan nostalgični tekst Davora Mandića, iz još jednog provincijskog grada i tamošnjeg Cinema Paradiso:


http://www.novilist.hr/Scena/Film/Osvrt-na-odlazak-velikog-Buda-Spencera-Terence-Hill-je-sada-ostao-sam?meta_refresh=true





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 29/06/2016 : 11:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Sa školom bi išli u matineju u kino ˝Tesla˝ gledat njegove filmove a priko lita sa ekipon iz dvora u kino ˝Bačvice˝ (sve tamo period 1981-82). te su filmove onda ispucavali non-stop i bilo je puno kino (naravno tad su ljudi išli u kina a danas su se u ST sva pogasila). Prije dvaest godina san kasno navečer na RAI-u vidija da je gost u jednoj emisiji sa puno gostiju (razne teme) i onda sazna da je on ustvari bija plivački rekorder Italije 50-ih godina šta me iznenadilo i da je početkom 70-ih počeja putovat u Indiju i okrenija se njihovoj mistici (znate ono da od kamenčića napraviš grumenčić zlata), šta me nije iznenadilo.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 29/06/2016 : 11:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Na službenoj stranici ima serija kratkih autobiografskih videa, nažalost prekinuta su taman na najzanimljivijem djelu...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

384 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 29/06/2016 : 14:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Počivaj u miru Banana Joe!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/06/2016 : 15:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Laka ti zemlja veliki covjece
Nikad vise onakvog samaranja necemo vidjeti


+1
Kada si malo bolje razmislim, mislim da mi je on najgledaniji glumac ako govorimo o filmovima koje sam pogledao u kinu.
Kakva su to vremena bila...pogledam projekciju u 18.00 sati, a zatim ponovo u 20.00.
Nekada se je kasno dolazilo doma iz škole
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/06/2016 : 17:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
RIP
jedan od ljudi koji mi je obiljezio djetinjstvo

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/06/2016 : 17:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Počivao u miru.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 29/06/2016 : 17:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Počivao u miru.

Mislim da sam u ranim osamdesetim pogledao sve njegove filmove koji su igrali kod nas.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/06/2016 : 17:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
In memoriam Jurice Pavičića u Jutarnjem:


http://www.jutarnji.hr/kultura/film-i-tv/in-memoriam-bud-spencer-od-plivaca-do-kralja-spaghetti-westerna/4479950/


Sekvenca je iz Bog oprašta, ja ne Giuseppea Colizzija:




Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 01/07/2016 : 20:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
R.I.P. ljudino, bio si i ostao najjaci snagator u filmovima. Kad se samo sjetim sta sam sve filmova izgledao zajedno sa ocem...
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/07/2016 : 16:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Još jedan tribute velikom junaku mnogih mladosti:

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000