forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 29th CONTERN (Lux) COMIC FESTIVAL 15-16.07.2023
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/07/2019 : 19:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Danas prosetao s zeljom da pozdravim Perovica,Lauru Secerlamu,od cega sam se javio i pozdravio tri amigosa Perovica,Stojkovica i Jovanovica.
Laura mi bila odsutna,ostavila stol prazan i sa stola me gledao original uradak naslovnice za Texov kolorac,cijena 1000 ojrica...gleda me Tex sa stola,'Ajde budi frajer kupi me kao da veli, ne,radije idem pod sator vani pred salonom na steak debel par prstiju,brdo krompirica i radler...
Nisam se ove godine zadrzao previse,lagana setnja, nosio Dylan Doga od libellusa da mi Laura potpise svoju naslovnicu,da sam imao i Magicnog dao bi Perovicu za potpis, ali izgleda ove godine nix,osim pozdrava strip umjetnicima i vafla sa jagodama i slagom,poslije na oblliznju farmu nojeva ... do slijedece godine.














































"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/07/2019 : 23:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote






Kako bi pjevao Mick Jager "anybody seen my baby?"





Da je bio 150 ojra uzeo bi, ali ovako..hmm...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 21/07/2019 : 10:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Koji je to Bel Zagor. Posijedio od muke pred tim čudovištem!!!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/07/2023 : 22:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote


Evo nakon tri godine opet idem u posjetu.
Dvaputa zbog pandemije odgodjeno, prosle bio na godisnjem.
Nemam neka ocekivanja, prozujati okolo, vidjeti kakav raritet, integral, nesto cu naci…

http://www.bdcontern.lu/en/

Od autora par imena su mi poznata Celoni sa Dylan Doga i par ovih sto crtaju talijanske Disney.
Citao sam neke sa klincem Lustige Taschenbücher, pa sam vidio cesto ime onog Barbierija.. slican Joe Roggenu.

Mike Collins sa DC i Marvela.

Ona Hoffmanica crta mange i fantasy, nju uvijek vidim po festivalima.

http://www.bdcontern.lu/auteurs/


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000