forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Oda Kirihitu 1 i 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/10/2023 : 12:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ovakve izjave pored živog Buddhe... Ccc.


Slažem se. Podcijenio sam Buddhu bio skroz, nisam ga dugo htio nabaviti. Kad ono remek djelo!

Buddha... pa Adolf i Kirihito... pa Ayako... MW... Apolon... Dororo
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1671 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 13/10/2023 : 12:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Adolf mi još stoji u celofanu, kako je kupljen. Nikako da dođe na red.

Buddha je odličan serijal. Tempo kakav samo retki znaju postići. Sabio sam ne znam koliko hiljada strana za par dana. Humor mi rušio koncepciju. Nismo ja i Tezuka na istim talasnim dužinama što se humora tiče.

Oda Kirihiu je simpatičan strip, zanimljiv. Ali, ništa više od toga.
Kao i ostali pomenuti naslovi.

Jedan bih ipak izdvojio:
MW je loš samo tako. 50strana gejštine, plus kojekakve boleštine. Mislim da je urađen kako bi izazvao senzaciju, razbijanjem svih tabua. Priča kriminalno loša, posebno u drugom delu i završnici.

Osim Buddhae, ne bih znao šta pohvaliti do sada od Tezuke što je Fibra izdala. (Opet, nisam Adolfa pročitao još uvek. Stoji mi na polici u visini očiju i nikako da ga dohvatim)
Dok me Jiro dira u žicu skoro svakim delom.

Resistance is futile.

Edited by - borg on 13/10/2023 12:39:02
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/10/2023 : 17:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Simpatično je u cijeloj ovoj priči što mi po pitanju Tezuke još nismo zagrebli ni površinu njegovog opusa. Još nas toliko toga čeka.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/10/2023 : 17:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause
Buddha... pa Adolf i Kirihito... pa Ayako... MW... Apolon... Dororo



Otprilike tim redoslijedom.

S obzirom na pročitano s moje strane Phoenix serijal ispred Buddhe, a na kraju ide Swallowing the Earth i još neki stariji radovi: Lost World/Metropolis/Next World (Dark Horse). Astro Boy u rasponu od izvrsnih do osrednjih tako da ne znam gdje bih ga pozicionirao.

Da ne zaboravim i Black Jacka negdje ispred MW-a.


quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Simpatično je u cijeloj ovoj priči što mi po pitanju Tezuke još nismo zagrebli ni površinu njegovog opusa. Još nas toliko toga čeka.



To je istina, samo pitam se koliko je tu još toga vrhunskoga. Vjerojatnije da ima puno vrlo dobroga ili dopadljivog prije svega Japanacima.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000