forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Olimpijske Igre Rio 2016
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 64

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2016 : 10:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa ti i dalje pišaj po zidovima i seri u javnosti.

http://hrsport.net/vijesti/497044/ostali-sportovi-olimpijske-igre/tuziteljstvo-u-riju-podiglo-optuznicu-protiv-lochtea/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2016 : 12:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Poljski atletičar Piotr Malachowski (33) koji je na Olimpisjkim igrama u Rio de Janieru osvojio srebro u bacanju diska odlučio je prodati svoje odličje iz Brazila, a prihod od toga dati trogodišnjem Oleku koji se bori s rakom.
Poljak je na Facebooku objavio da prodaje svoju olimpijsku medalju nakon čega je dobio pismo Olekove mame u kojem mu je objasnila da se njen sin već dvije godine bori s ovom strašnom bolešću u da mu je jedina nada liječenje u New Yorku.
"Ja sam se borio za zlato u Riju. Ja vas pozivam da se borite za nešto vrijednije. Ako mi pomognete, možete dokazati da je moja srebrna medalja iz OI-a za Oleka vrijednija više od zlata", napisao je Malachowski. U međuvremenu je medalja već je pronašla novog vlasnika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/08/2016 : 13:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Poljski atletičar Piotr Malachowski (33) koji je na Olimpisjkim igrama u Rio de Janieru osvojio srebro u bacanju diska odlučio je prodati svoje odličje iz Brazila, a prihod od toga dati trogodišnjem Oleku koji se bori s rakom.
Poljak je na Facebooku objavio da prodaje svoju olimpijsku medalju nakon čega je dobio pismo Olekove mame u kojem mu je objasnila da se njen sin već dvije godine bori s ovom strašnom bolešću u da mu je jedina nada liječenje u New Yorku.
"Ja sam se borio za zlato u Riju. Ja vas pozivam da se borite za nešto vrijednije. Ako mi pomognete, možete dokazati da je moja srebrna medalja iz OI-a za Oleka vrijednija više od zlata", napisao je Malachowski. U međuvremenu je medalja već je pronašla novog vlasnika.




za koliko je bila prodata?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2016 : 13:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Spominjao se iznos od 19000 dolara ali nije poznato je li to konačna prodajna cijena.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/08/2016 : 15:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
na jednoj aukciji so prodavali srebrnu medalju iz Sarajeva 84 (od nekog češkog hokejaša) ali je aukcija več bila završena pa sad ne znam da li je bila početna cijena 15.000 dolara ili su je prodali za 15.000 dolara (ako su je uopče prodali...) no zapamtio sam tu cijenu od 15.000 dolara (jer sam gledao taj neki pdf katalog,....), izgleda da je to nekakva realna cijena za srebrnu olimpijsku medalju oko 15.000-20.000 na aukcijama....

Mislio sam da če biti veče cijene....vjerovatno zavisi i od sporta, popularnosti takmičara itd....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2016 : 22:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Inače, sportaši čine uvjerljivu manjinu koja u nas dobiva stanove na korištenje. U Hrvatskoj postoje na tisuće pjevača i glumaca koji odavno koriste iste pogodnosti. Iako nikada nisu bili, niti će biti poput sportaša najbolji na svijetu.

http://sportske.jutarnji.hr/oi2016/sandra-u-sto-kvadrata-stipanovic-podstanar-a-martin-ne-zasluzuje-junaci-u-problemima/4645142/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2016 : 17:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Koji ti je kurac Božo... pa ne možeš tako gušiti Putinovog miljenika, nije ni čudo da te suci ne simpatiziraju.

http://sportske.jutarnji.hr/sportmix/ostalo/istina-o-velikoj-olimpijskoj-kradi-kako-je-nas-bozo-ugusio-krivog-covjeka-i-ostao-bez-medalje/4650632/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/08/2016 : 19:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Koliko kapiram, potez koji je napravio Božović je nepravilan. O svetskim zaverama se (uvek) može raspravljati, bar je to neiscrpna tema.

http://edition.cnn.com/2016/08/15/sport/rio-olympics-2016-roman-vlasov-unconscious-wrestling-gold-medal/

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2016 : 19:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Sudili su mu nedopusten potez no upitno je koliko je bio nedopusten.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2016 : 20:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja se ne razumijem u pravila hrvanja ali mi neke stvari nisu jasne.
Ako su bili toliko sigurni da je potez bio neispravan zašto nisu dopustili pregledavanje video snimke kada već postoji ta opcija.
Kada je nešto protiv pravila onda se za takvu stvar ne mogu dodijeliti bodovi, a Božo je u tom slučaju dobio 2 boda (što mu je bilo dovoljno samo za smanjenje zaostatka).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/08/2016 : 20:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Odavno sam prestao da verujem domaćim naklapanjima i svetskim zaverama

Na ovom snimku komentator odmah priča da je potez "illegal"
https://www.youtube.com/watch?v=CoMXAoaY_F8
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/09/2016 : 14:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Obala Bjelokosti odlučila je bogato nagraditi svoje osvajače olimpijskih medalja iz Rio de Janeira.
Tako je država za 12 sportaša, njihove trenere i ostale koji su se brinuli za njihovu spremnost odlučila podijeliti 580.000 eura, a najveći dio kolača dobio je osvajač zlatne medalje u taekwondou Sheik Cisse Sallah koji je svojoj zemlji donio prvo olimpijsko zlatno odličje.
Sheikh Ciasse Sallah je osvojio zlatnu medalju u kategoriji preko 80 kilograma, a za taj je pothvat od države dobio novu kuću i novčanu nagradu od 75.000 eura. Novi dom će također dobiti i Ruth Gbagbo, koja je osvojila broncu i postala prva žena u ovoj zemlji s olimpijskom medaljom. Uz kuću njoj je pripala novčana nagrada u visini od 45.000 eura.
Prije Rija Obala Bjelokosti je imala samo jednu olimpijsku medalju i to iz 1984. godine kada je u u Los Angelesu srebro u utrci na 400 m osvojio Gabriel Tiacoh.
No, Obala Bjelokosti, kao zemlja u kojoj sportaši nemaju uvjeta za treniranje, nije nagradila samo osvajače medalja. Tako je Marie Josee Ta Lou dobila 30.000 eura za četvrto mjesto u utrkama na 100 m i na 200 m, dok je Ben Maite za šesto mjesto na 100 m nagrađen sa 15.000 eura.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/09/2016 : 14:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Obala Bjelokosti daje veću nagradu za 6. mjesto nego Hrvatska za zlato, da se netko htio nasprdati ne bi mogao izabrati idealniji primjer.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 15:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Obala Bjelokosti daje veću nagradu za 6. mjesto nego Hrvatska za zlato, da se netko htio nasprdati ne bi mogao izabrati idealniji primjer.



pa imate previše zlatnih medalja, pa biste mogli bankrotirati, lako je njima sa samo jednom....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/09/2016 : 16:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prije će biti da imamo previše lopova u državi koji gledaju samo vlastitu guzicu, ali teško je promijeniti stvari koje su urođene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 22:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Slovenska hokejska reprezentanca se drugi put za redom kvalificirala na Zimske Olimpijske igre!

Imamo svega 200 (dvesto!!!!!) profesionalnih hokejaša (toliko ima Kanada Hokejskih dvorana) a mi idemo na Olimpijske igre!!!!!
Na prošlim Olimpijskim igrama smo čak usvojili 7. (sedmo!!!) mesto!!!!!!!!!!

Šteta što više ljudi ne igra Hokej u Sloveniji....nemamo ni neku svoju ligu,...stvarno svaka čast svim ovim igračima i treneru!!!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/09/2016 : 13:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne shvaćam ja ovo....

http://www.index.hr/tema/oi-2016/paraolimpijskom-peleu-divi-se-svijet-slijepi-brazilac-zabija-majstorske-golove-920169
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/09/2016 : 18:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Isto kao i ovaj stolnotenisač iz Egipta, jeza me spopadne kad vidim kako igra bez ruku. https://youtu.be/mrQEoepzum0?t=327

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/09/2016 : 16:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pariz odobrio 145 milijuna eura za kandidaturu za OI 2024.
Francuski glavni grad Pariz obvezao se uložiti 145 milijuna eura za obnovu borilišta i ostale potrebne infrastrukture kako bi njegova kandidatura za dobijanje domaćinstva Olimpijskih igara 2024. godine bila uspješna, objavljeno je u ponedjeljak.
Ova odluka dala je i formalno pravo gradonačelnici Anni Hidalgo za potpisivanje garancija koje zahtijeva Međunarodni olimpijski odbor (MOO).
Uz Pariz, gradovi kandidati za domaćinstvo najvećeg svjetskog sportskog događaja su Budimpešta, Los Angeles i Rim.
Prema usvojenom planu, oko 30 milijuna eura bit će uloženo za izgradnju novog stadiona u Bercyju, oko 20 milijuna za izgradnju posebnog centra za vodene sportove u blizine Stade de Francea, čak 25 milijuna za izgradnju terena za trening, oko 12.5 milijuna za bazen u blizini Seine, 6.5 milijuna za stadion Pierrea de Coubertina, a oko 4 milijuna za izgradnju Olimpijskog sela.
Ukupni proračun za Igre popeo bi se i do tri milijarde eura, od čeka bi polovica bila javnog novca.
Domaćin OI 2024. bit će određen na kongresu MOO-a u Limi 13. rujna sljedeće godine.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/09/2016 : 16:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mongolski hrvački treneri Tserenbaatar Tsogbayar i Byambarinchen Bayaraa, koji su na olimpijskom turniru u znak protesta na sudačku odluku pobacali trenirke, suspendirani su na tri godine, dok je Savez kažnjen sa 39.000 dolara.
Njihov pulen Mandakhnaran Ganzorig posljednjih 18 sekundi dvoboja plesao je po strunjači, dok ga je njegov protivnik, Uzbekistanac Iktijor Navruzov bezuspješno pokušao uloviti.
Rezultat je u tim trenucima bio 7:6 za Mongolca. Prije završetka borbe treneri su utrčali u teren počevši slaviti s mongolskim hrvačem, no, suci su naknadno Uzbekistancu dodijelili bod jer je Ganzorig odbio borbu, a još jedan bod Navruzovu je pripao zbog utrčavanja trenera.


Koji likovi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/09/2016 : 10:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
to je glupa odluka.....ok, mogu shvatiti da su mu odbili bod ako je odbijao borbu, jer to je po pravilima ali to što su treneri počeli slaviti prije završetka (pa vjerovatno time nisu uticali na borbu!) to je bez veze. Ok, je da su kažnjeni ali nije fer da je kažnjen i taj borac, njihovom glupošču.

Inače koliko puta su npr rukometaši, košarkaši nekoliko sekundi prij ekraja več počeli slaviti, nisu se borili, jer su svi čekali da završi meč, neki su se čak počeli rukovati prije isteka vremena,...moglo bi se i to tumačiti na način, da su odbijali borbu, takmičenje,...a veselje na klupi (možda je netko čak ulazio nogom n aigralište prije isteka) nikada nije bilo sankcionirano.....mislim bez veze, ipak su to Olimpijske igre, koje su svake četiri godine, Mongolija nije baš sportska velesila, a imali su priliku z abroncu....naravno da su se veselili......
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1351 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 24/09/2016 : 13:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Pa svakako je izgubio i da je rezultat bio 7-7. U slučaju neresenog rezultata, pobeđuje rvac koji je poslednji dobio poen.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/09/2016 : 14:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
znači platio je danak na neiskustvo. Ali koja je fora, da su se treneri počeli svlačiti haha??? WTF??
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/09/2016 : 16:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Valjda je to neki mongolski običaj za izraziti ljutnju i nezadovoljstvo, dobro da još nisu izvukli nekakvu sablju i počeli naganjati suce.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 64 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000