forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Priče s divljeg zapada 29
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/08/2016 : 14:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
kako znaš da mu se ne isplati?

Naklada je 3000. I da se ne rasproda i da slučajno proda 800 primjeraka onda bi naklada pala na 1000 npr....a tako skroz drži nakladu 3000, pa nije valjda lud da tiska 3000 a proda 800....
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/08/2016 : 15:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ajmo jedna radna akcija za jadne privatnike :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/08/2016 : 17:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
neznam dal če se netko složit ali meni je jedini i možda največi nedostatak PSDZ neuspjelo miješanje satire i humora u strip...em nije taj humor uspjeo em ne paše povijesti Divljeg Zapada koja je bila sve samo ne smiješna..
Stripu nedostaje ona doza mračnosti, turobnosti i prljavštine koju bi znao nacrtati Ortiz ili izprićati Bernardi recimo...
Ovako je mnogo duhovitiji strip Bella i Bronco pa stoga i meni zanimljiviji.
Da se ne lažemo, strip je vrhunski ali previše romantično zasnovan a humor u njemu bezvezan i nepotreban...ne sećam se iz svih tih prića baš ijedne dobre fore...ma kako se Gino D,Antonio trudio...bolje da se nije.
Uz dosta dialoga i teksta strip zna zamorit...kod Kena recimo previše teksta zamjenjuju sličice koje govore same za sebe...
Pogotovo Oklahoma je baš krcata tekstom....bla bla bla...vidi se da je u njoj jedan od glavnih likova baba brbljavica.


CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/08/2016 : 23:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Šteta što nećemo priću ČOVJEK SA GRANICE dobiti u koloru kako je prvotno bila objavljena...
Ifedizioni(pa i Strip Agent) tu priću skoro objavljuje ali ko svaku drugu...
Nije mi jasno a ni neće mi bit nikada da se te priće ne prodaju bolje od Zagora..
Znam da nije vrijeme westerna ali čitat o povjesti Divljeg Zapada kroz strip je neponovljivo...
DAN POKOLJA i Geronimo je vrhunska prića, OKLAHOMA malo romantičnija na način BELLA I BRONCOTA ali još uvijek odlična...
Znam da se ponavljam ali SIJAJAN STRIP, sad do kraja idu sve bolje priće...
Imam pirat tih prića ali to izdanje Strip Agenta je ko dan i noč prema onom piratskom...
I još kupljeno na kioscima..neznam koliko je izplatljivo ali Berniju kapa dolje na tom serijalu.





Šališ se?
Iskreno, ovo je prije svega i najviše dosadan strip, sa ponekom dobrom pričom, a o crtežu neću ni govoriti (D'Antoniju svaka čast).
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/08/2016 : 23:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

Šteta što nećemo priću ČOVJEK SA GRANICE dobiti u koloru kako je prvotno bila objavljena...
Ifedizioni(pa i Strip Agent) tu priću skoro objavljuje ali ko svaku drugu...
Nije mi jasno a ni neće mi bit nikada da se te priće ne prodaju bolje od Zagora..
Znam da nije vrijeme westerna ali čitat o povjesti Divljeg Zapada kroz strip je neponovljivo...
DAN POKOLJA i Geronimo je vrhunska prića, OKLAHOMA malo romantičnija na način BELLA I BRONCOTA ali još uvijek odlična...
Znam da se ponavljam ali SIJAJAN STRIP, sad do kraja idu sve bolje priće...
Imam pirat tih prića ali to izdanje Strip Agenta je ko dan i noč prema onom piratskom...
I još kupljeno na kioscima..neznam koliko je izplatljivo ali Berniju kapa dolje na tom serijalu.





Šališ se?
Iskreno, ovo je prije svega i najviše dosadan strip, sa ponekom dobrom pričom, a o crtežu neću ni govoriti (D'Antoniju svaka čast).


znam da neka prića i smori ali taj zadnji broj je....pa fantastičan...preporuka velka, pročitaj taj 29 integral.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/08/2016 : 08:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam prvih 6 :)
Za života valjda dođem i do 29.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 19/08/2016 : 09:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Dobar strip,nemam zamjerke.Posli Mikija najbolje izdanje.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/08/2016 : 23:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prije svih, ovo je najbolje izdanje koje se može pronaći na kioscima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/08/2016 : 00:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je riječ od ukusima .
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/08/2016 : 01:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Pročitao sam prvih 6 :)
Za života valjda dođem i do 29.


Sta je toliko loše??
Ja ovo nikad nisam čitao,uvijek si mislim da uzmem to kad vidim ali onda rade uzmem neku remitendu Bleka,Marka ili Mikija!
Kako ide ovo,jel ima glavnog lika ili svaka epizoda ima druge likove???
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/08/2016 : 01:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Imaš i ovogo u remitendi . Samo je remitenda vječna i neuništiva .
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/08/2016 : 02:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Znam ali ne znam kakve su price i koji su likovi!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/08/2016 : 02:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Nisam ti ni ja baš u tome, iako ima i nekoliko lipih priča,s boljim crtačima .Iskreno u većini tih epizoda me je crtež odbija ali sve imaju prekrasan dodatak povijesti divljeg zapada (vrlo poučno i kvalitetno napisano)Riječ ti je o jednoj obitelji koju prate razna povijesna događanja od dolaska u SAD-u.pa do kraja povijesti divljeg zapada .To je izlazilo u ZS i crtež mi se nije dopa pa nisam ni čita ali sjećam se da sam naiša i na dobre epizode s dobrim crtežom.Ovi koji su sve pročitali nek te upute bolje i nek ti reću za ove dobre koje vrijedi imati.Ne košta te ništa i na kiosu prelistat strip ,ako ti se svidi crtež garantiram da će ti se i priča svidjeti.Mogu samo sanjat kako bi ovo bila vrhunska edicija da je crta "esegese" ili neko o crtača Kit Tellera.Ovako kad mi ne odgovara crtež sve pada uvodu iako je dizajnerski vrhunski odrađeno.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/08/2016 : 02:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Teme su ti : američki građanski rat , zlatna groznica , alamo , ratovi s Meksikom , Klu Kluix Klan , ratovi s indijancima ...........Sve vrhunski ali da je to samo bilo s drugim crtačima.
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 20/08/2016 : 13:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
Rakosi, meni je tu crtež bobona, nez..

[off] znam da si skroz novi forumaš, a već više postova od mene, zbilja si aktivan, vidim da žariš i pališ po cijelom forumu.. you're on fire, dude

Edited by - PaoloRivera on 20/08/2016 13:09:01
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/08/2016 : 13:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
100 ljudi 100 čudi , bitno je da za svakoga nešto ima , kobi nam svima ugodija . Trudim se i nadam se da nisam dosadan i naporan .
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/08/2016 : 13:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Umalo zaboravija , pratim forum već neko vrijeme i sad kad sam ja doša na forum nema TIMER BILA ,bija mi je simpatičan (naravno i TIMBER BILICA) , navodno je izbačen , a on nije bija loš samo je volija malo bockat ,više onako da digne atmosferu.
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 20/08/2016 : 18:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

100 ljudi 100 čudi , bitno je da za svakoga nešto ima , kobi nam svima ugodija . Trudim se i nadam se da nisam dosadan i naporan .


Ne, dapače, mislio sam to više u nekom pozitivnom smislu

Edited by - PaoloRivera on 20/08/2016 18:41:26
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/09/2016 : 13:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
uskoro bi trebao broj 30.....
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/12/2016 : 11:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Pročitao sam prvih 6 :)
Za života valjda dođem i do 29.


Sta je toliko loše??
Ja ovo nikad nisam čitao,uvijek si mislim da uzmem to kad vidim ali onda rade uzmem neku remitendu Bleka,Marka ili Mikija!
Kako ide ovo,jel ima glavnog lika ili svaka epizoda ima druge likove???



meni je ovaj serijal fenomenalan
prije rata sam čitao jedan ili 2 broja
nije mi se svidjalo to što nema srediđšnjeg junaka
a i imali smo prečih stvari od ovoga

sada mi je fenomenalno
jedini serijal gdje čitam uvode i objašnjenja... a tek priče

ide brže od mikija i telera

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000