forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Pozdrav!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

chicolopez
New Member



174 Posts

Member since 19/05/2012

Posted - 15/08/2016 : 13:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send chicolopez a Private Message  Reply with Quote
Nakon dužeg vremena da se javim. Bio sam u Slovačkoj izvjesno vrijeme pa na dva dana skonuo do kuće i ponovo otputovao i evo sad sam doma i više ne idem nikamo. Htio bih samo da se izvinem dvojici članova od kojih sam kupio 3-4 stripa da ću im prekosutra uplatiti za kupljene aukcije. Radi se o doista sitnim novcima i vidim da je jedan gospodin bio toliko nestrpljiv da mi je dao negativni komentar. Hvala mu na tome, ja ću mu uplatiti tu siću kako sam i rekao a strip mi ne mora slati. Zaista nisam bio u mogućnosti se javiti a Ringu hvala na strpljenju i razumijevanju. Veliki pozdrav!

Edited by - manhunter on 15/08/2016 17:47:16

jazagor
Starting Member

2 Posts

Member since 27/01/2009

Posted - 15/08/2016 : 14:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jazagor a Private Message  Reply with Quote
Sad ispade još i da sam kriv. Samo da ste se javili (a valjda je bilo moguće) da ste na putu, ne bi bilo problema. Iznos nije bitan,isto bih se ponašao i da je više ili manje. Suština je da se niste javili, ne znam jeste li odustali ili šta znam.
A ako platite, strip ću vam svakako poslati, a ako vam više ne treba, nemojte ni plaćati.
Pozdrav.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/08/2016 : 14:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Chicolopez, interneta ima i u Slovačkoj, a ne samo doma
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/08/2016 : 14:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kako znaš da ga je on imao?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/08/2016 : 14:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
U Slovačkoj ga ima, ako ga on i nije imao - to je njegov problem, odnosno lijenost
Osim toga, imao ga je i doma prije nego je otisao za Slovacku
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/08/2016 : 14:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ovo je za aukcije a ne svaštaru.
Negativni zasužen.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/08/2016 : 17:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

U Slovačkoj ga ima, ako ga on i nije imao - to je njegov problem, odnosno lijenost
Osim toga, imao ga je i doma prije nego je otisao za Slovacku


Nisam sad gledao kad je završila aukcija, pa drugu rečenicu nemam potrebu komentirati.
Ali prva mi stvarno nije jasna. Kakva lijenost? Ako netko nema prenosivo računalo, a ide na put, kako bi trebao doći do interneta?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/08/2016 : 17:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
danas svaki hotel, kolodvor ima wifi
pa čak i kafić i restoran
ako je bio kod prijatelja mogao je koristiti njegov komp ili internet

samo se treba malo potruditi


p.s. između kraja aukcije i negativnog komentara je proslo malo manje od mjesec dana
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/08/2016 : 17:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

danas svaki hotel, kolodvor ima wifi

Super, a čime će koristiti taj wifi?

ako je bio kod prijatelja mogao je koristiti njegov komp ili internet

AKO je bio kod prijatelja, i AKO prijatelj ima komp ili internet.



p.s. između kraja aukcije i negativnog komentara je proslo malo manje od mjesec dana


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/08/2016 : 17:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Joj naporan si sa tim nemogućim scenarijima
A sto ako je u cijeloj Slovačkoj nestalo struje za vrijeme cijelog njegovog boravka tamo?

Da skratimo priču: prije nego je otisao za Slovačku dok se dopisivao sa istim tim kupcem, trebao mu je najaviti da ide na put
Kraj priče

Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 15/08/2016 : 17:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Ako put nije bio navrat-nanos, trebalo je odraditi listu obaveza. Ja kad npr. bidam i idem na teren nebitno Njemacka ili Europa ne znajuci da li cu osvojiti aukciju ili ne, napisem prodavacu:" Pozdrav, bidao sam to i to... Osvojim li aukciju necu evtl moci odgovoriti sljedecih 5 ili 10 dana, ali rijesimo to cim prije..." I nikakvih problema.
Otvarac ovog topica sigurno nije prevarant i nemaran tip, vjerojatno je ispao skup negativnih okolnosti koje su se poklopile...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/08/2016 : 17:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Joj naporan si sa tim nemogućim scenarijima
A sto ako je u cijeloj Slovačkoj nestalo struje za vrijeme cijelog njegovog boravka tamo?



Scenariji nisu nemogući. To što ti i većina ljudi koje poznaješ imaju kompjutere, ne znači da ih svi imaju.
U ostalom si u pravu. Mogao ga je kontaktirati prije, ako je toliko prošlo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

chicolopez
New Member



174 Posts

Member since 19/05/2012

Posted - 15/08/2016 : 18:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send chicolopez a Private Message  Reply with Quote
Nemojte se zamarati, prijatelji. Jednostavno je: U kasne sate nazvao me poslodavac da se spakiram i da ujutro oko 9 sati putujemo.Tko radi kod obrtnika gdje nas je samo četvorica može shvatiti u kakvim uvijetima radim a ne moram spominjati da sam boravio u radničkim barakama, dakle, ništa od neta. Po profesiji sam bravar i bio sam na izgradnji jedne stočarske farme. Samim tim možete zamisliti u kakvoj sam pustopoljini boravio i ne bih nikome poželio takav posao. Izvinio sam se dvojici prodavača i kako sam i rekao prekosutra ću im uplatiti novce bez obzira imaju li još te stripove ili ne i hoće li mi ih poslati uopće mi nije važno. Nisam ja nikakva mutljaga niti prevarant jer sve se dogodilo na brzaka tako da nisam stigao pravo niti ženu pozdraviti.Bilo kako bilo ne morate se zamarati niti prepirati oko ovoga.Jednostavno se desilo što se desilo a svi s kojima sam do sada poslovao mogu potvrditi da sam bio vrlo korektan i uredan što se tiče aukcija koje sam kupovao.Ako smatrate da sam zaslužio negativni komentar, u redu, ja poštujem vašu odluku i odluku onoga tko mi ga je dodijelio.LP!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/08/2016 : 18:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Negativni komentar se lako moze promijeniti u pozitivni, nakon uspješne transakcije
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/08/2016 : 18:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chicolopez

Nemojte se zamarati, prijatelji. Jednostavno je: U kasne sate nazvao me poslodavac da se spakiram i da ujutro oko 9 sati putujemo.Tko radi kod obrtnika gdje nas je samo četvorica može shvatiti u kakvim uvijetima radim a ne moram spominjati da sam boravio u radničkim barakama, dakle, ništa od neta. Po profesiji sam bravar i bio sam na izgradnji jedne stočarske farme. Samim tim možete zamisliti u kakvoj sam pustopoljini boravio i ne bih nikome poželio takav posao. Izvinio sam se dvojici prodavača i kako sam i rekao prekosutra ću im uplatiti novce bez obzira imaju li još te stripove ili ne i hoće li mi ih poslati uopće mi nije važno. Nisam ja nikakva mutljaga niti prevarant jer sve se dogodilo na brzaka tako da nisam stigao pravo niti ženu pozdraviti.Bilo kako bilo ne morate se zamarati niti prepirati oko ovoga.Jednostavno se desilo što se desilo a svi s kojima sam do sada poslovao mogu potvrditi da sam bio vrlo korektan i uredan što se tiče aukcija koje sam kupovao.Ako smatrate da sam zaslužio negativni komentar, u redu, ja poštujem vašu odluku i odluku onoga tko mi ga je dodijelio.LP!


Problem je ovo:
"vidim da je jedan gospodin bio toliko nestrpljiv da mi je dao negativni komentar. Hvala mu na tome, ja ću mu uplatiti tu siću kako sam i rekao a strip mi ne mora slati"
Čovjek nije zaslužio ovu izjavu pogotovo što on ništa nije kriv. Ostaje vam da se ljudski dogovorite i obavite trgovinu, a negativni naravno da se obriše ako se to može...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/08/2016 18:36:42
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/08/2016 : 19:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Da je Aristotel rođen i živi u naše doba, nakon Tintona uzeo bi sačmaricu i odšetao u najbliži trgovački centar

Ne razapinjite čovjeka, terenski rad ponekad zaista može biti mukotrpan, pogotovo po zabitima. Osobno iskusio. Doduše, ljudi s kojima surađujem su već ranije upoznati s time i imaju razumijevanja (ponekad i jako puno).
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/08/2016 : 19:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Da je Aristotel rođen i živi u naše doba, nakon Tintona uzeo bi sačmaricu i odšetao u najbliži trgovački centar

Ne razapinjite čovjeka, terenski rad ponekad zaista može biti mukotrpan, pogotovo po zabitima. Osobno iskusio. Doduše, ljudi s kojima surađujem su već ranije upoznati s time i imaju razumijevanja (ponekad i jako puno).



Baš tako!
A pored toga, vidi mu se u komentarima da je inače 100% pouzdan kupac.
Nekima se za znatno veću lovu daje duplo duži rok za javljanje, uplatu, realizaciju transakcije itd.
Nisam sa Stjepanom nikada poslovao preko aukcija, jer ne prodaje stripove kao ni ja sam, ali izvan istih ga "znam" te mogu potvrditi da je100% pouzdan, zreo i ozbiljan čovjek od riječi pa i pravi stripofil.
Isto tako, u poslovnom (radnom) životu, pogotovo današnjeg vremena i bitke za egzistenciju, nije sve 100% predvidljivo, pa tako ima sigurno još uvijek i mnogo ljudi koji, kad "odu na neki teren", baš pravo rade i ostaju van dometa interneta.
Čovjek se eto konačno vratio, garant "crk'o" od posla, ispričao se obojici prodavača zbog propusta koji sigurno nije počinio zlonamjerno, uplatit će i Zoranu tih 25.- kuna, on će mu negativni ispraviti u pozitivni i sve ok.
Sve to nije vrijedno dizanja tolike prašine, gubljenja živaca i narušavanja zdravlja.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 15/08/2016 : 23:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Velika preporuka za chicolopeza....transakcije sa njim su uvijek ugodne i besprijekorne.
Go to Top of Page

jazagor
Starting Member

2 Posts

Member since 27/01/2009

Posted - 16/08/2016 : 09:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jazagor a Private Message  Reply with Quote
Ja takođe ne vidim problem.Sutra će se možda i meni nešto tako desiti, samo, kao što je rekao Obi-wan, nisam zaslužio onakav komentar. Sve je mogao reći, bez onog pomalo ciničnog ''siću''.Isto koliko je bilo nemoguće se javiti, mogao bih navesti primjera kako je se i mogao javiti. Ali dešava se.
Shvatam ga da mu je vjerovatno krivo što je sve tako ispalo, pa zbog tog i takav komentar.
U svakom slučaju, ostajem pri svome, ne mora platiti, ako mu strip ne treba, a ako plati, šaljem mu.
I još da mi neko kaže kako se prepravlja iz negativnog u pozitivan komentar (ako se može). Hvala
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 16/08/2016 : 15:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Sve je u redu i sve se da popraviti, ali onaj komentar je uvredljiv, ne samo za onoga kome je upućen.
Možda je ta "sića" nekome kruh i mlijeko za današnji dan, a možda ga je čovjek prodao da kupi djetetu igračkicu koju inače ne može priuštiti.
Ništa gospodina ne može opravdati osim izvinjenja onome kome je ova uvreda upućena.
To što je bio nestrpljiv, njegovo je pravo, bez obzira na nečiju reputaciju. Ako su postavljena pravila, ne vidim što je dotični prekršio što je kupcu dao negativni. Odakle je on znao da dotični nema pristup internetu.
Bez opravdanja.



Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/08/2016 : 16:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Što sve čovjek može vidjeti u životu: Chico i Zagor ušli u konflikt....e svašta:)

Edited by - Oki on 16/08/2016 18:27:39
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/08/2016 : 16:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jazagor

Ja takođe ne vidim problem.Sutra će se možda i meni nešto tako desiti, samo, kao što je rekao Obi-wan, nisam zaslužio onakav komentar. Sve je mogao reći, bez onog pomalo ciničnog ''siću''.Isto koliko je bilo nemoguće se javiti, mogao bih navesti primjera kako je se i mogao javiti. Ali dešava se.
Shvatam ga da mu je vjerovatno krivo što je sve tako ispalo, pa zbog tog i takav komentar.
U svakom slučaju, ostajem pri svome, ne mora platiti, ako mu strip ne treba, a ako plati, šaljem mu.
I još da mi neko kaže kako se prepravlja iz negativnog u pozitivan komentar (ako se može). Hvala


Nisam baš nešto davao negativne pa ne znam zasigurno da li članovi mogu brisati ili mjenjati.
Pogladaj ima li negdje u blizini nekakva ikonica za briši ili promjeni. Kažem, moguće da se i ne može. Nemam kako provjeriti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 16/08/2016 : 18:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Kako to da sad ne znaš? Pa imali ste stotinu slučajeva gdje su se ljudi javno raspravljali, mnogi voajeri i tada upetljavali te postavljali ovoga ili onoga na javnu lomaču, a i pominjalo se u određenim kontekstima da su ostavljeni negativni na kraju ipak korigirani.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/08/2016 : 20:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Kako to da sad ne znaš? Pa imali ste stotinu slučajeva gdje su se ljudi javno raspravljali, mnogi voajeri i tada upetljavali te postavljali ovoga ili onoga na javnu lomaču, a i pominjalo se u određenim kontekstima da su ostavljeni negativni na kraju ipak korigirani.


Pa imam amneziju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.13 seconds. Snitz Forums 2000