forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Prodavaci koji salju iz BIH, a u HR su
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 22/07/2018 : 09:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko
da sam iz cro ne bih silazio s aukcija koliko ima ponude



Mislim da bi prodavci iz Hrvatske imali dosta više prodaja i više konačne cene da mnogi nisu tako isključivi sa "Ne šaljem u inozemstvo!" i sa dosta ograničenim metodama plaćanja (da barem primaju Paypal na primer).
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/07/2018 : 10:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by zeljko
da sam iz cro ne bih silazio s aukcija koliko ima ponude



Mislim da bi prodavci iz Hrvatske imali dosta više prodaja i više konačne cene da mnogi nisu tako isključivi sa "Ne šaljem u inozemstvo!" i sa dosta ograničenim metodama plaćanja (da barem primaju Paypal na primer).


Ti misliš, a ja znam.
Prvih par godina sam slao u inozemstvo i pogodi šta...
Minimalna zarada uz maksimalne probleme. Najčešći scenario je bilo natezanje oko stripa od 10 kn. oko uplate, slanja, čekanja 3 mjeseca, nestajanja, granice, novca u koverti, western uniona, provizije. Za 10 jebenih kuna. Pa sam shvatio da mi to ne treba i prestao slati u inozemstvo. Zbogom većini problema na aukcijama.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/08/2018 16:26:09
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/07/2018 : 12:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by zeljko
da sam iz cro ne bih silazio s aukcija koliko ima ponude



Mislim da bi prodavci iz Hrvatske imali dosta više prodaja i više konačne cene da mnogi nisu tako isključivi sa "Ne šaljem u inozemstvo!" i sa dosta ograničenim metodama plaćanja (da barem primaju Paypal na primer).



Skupo ba...i sumnjivo...em kasni em postoji vjerovatnoca da te posta iznenadi dodatnom naplatom na licu mjesta...

Ru je i provizija isplaćivanja vani...Ma prevelika komplikacija

Ja prodajem samo u bih

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2018 : 13:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
nejverojatno

okačim si podsjetnik cijelo jutro držim mobitel
na pauzi dok jedem držim mobitel i pratim
i rvatim se u firmu krenem raditi i zaboravim
sjetim se kad je prošao rok :D
sva sreća da 4 aukcije nisu nikog zanimale

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000