forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Zasto samo Batman??
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 30/08/2016 : 23:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ako ćemo o sveopćoj popularnosti superheroja, tu vodi Spider-Man.



Definitivno!
A pored toga, i najomiljeniji je superheroj svih vremena u "matici" (SAD).

P. S. Nekako je u svim tim postovima zaboravljen (previđen?) Daredevil.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/08/2016 : 07:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

P. S. Nekako je u svim tim postovima zaboravljen (previđen?) Daredevil.



opravdano
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/08/2016 : 12:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by going going

Batman je verovatno planetarno najpopularniji i najprepoznatljiviji superherojski lik.



Superman je.


Rekao bih prije da je podjednako,pa ko na planeti ne zna za Batmana i Supermana?



Konan, Superman, Drakula, Sherlock Holmes i Tarzan
Najpoznatiji fikcijski likovi


Bilo je prije nekoliko godina nesto o tome na tv, kao koje su najpoznatije licnosti, bez obzira da li stvarne ili ne, drugim rijecima koje likove najvise ljudi na svijetu poznaju.
Prva tri su bila Isus, Superman i Michael Jackson.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/08/2016 : 12:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da su kod nas Tito, Zagor i Lepa Brena.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 31/08/2016 : 13:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Pretpostavljam da su kod nas Tito, Zagor i Lepa Brena.


Prvi bez sumnje stoji, no odmah iz njega slijedi Bata Živojinović.

P.S. Komentar, naravno, nije bio šaljivog oblika.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/08/2016 : 16:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule



P. S. Nekako je u svim tim postovima zaboravljen (previđen?) Daredevil.



Da, sto je zaista steta. Svi bi trebalo da pogledaju obe sezone Netflixove serije i uvere se koliko je ovaj lik i njegov svet bogat i plodan za sjajne, mracne price.

Edited by - going going on 31/08/2016 16:42:09
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 31/08/2016 : 18:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Jel to onaj slijepi Marvelov junak,ako je gledo sam film,iskreno nista posebno,imam osjećaj da svi ti solo superheroji kopiraju Batmana ali im nejde bas!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 31/08/2016 : 18:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Jel to onaj slijepi Marvelov junak,ako je gledo sam film,iskreno nista posebno,imam osjećaj da svi ti solo superheroji kopiraju Batmana ali im nejde bas!



Ako misliš na film sa Ben Affleckom, to je stvarno loše i ne bih rekao da je reprezentativno :D

Puno je bolja nedavna Netflixova serija :)
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/08/2016 : 19:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Jel to onaj slijepi Marvelov junak,ako je gledo sam film,iskreno nista posebno,imam osjećaj da svi ti solo superheroji kopiraju Batmana ali im nejde bas!



Rahazlame pusti taj film iz 2003. on nista ne valja.
Ali zato serija u produkciji Netflixa cija je prva sezona izasla prosle godine, a druga ove godine je nesto najbolje sto superherojski film ili serija mogu da ponude. Predobra serija!
Ima topik o toj seriji ovde na podforumu Film i TV i ako uzmes da citas komentare fourmasa naci ces samo hvalospeve za celu seriju, od price, preko rezije, glumaca, produkcije, pa do uvodne spice...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 01/09/2016 : 13:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Pa da mislim na taj film sa Ben Affleckom,film je teško smeće,ali seriju ću pogledat kad ulovim vremena!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/09/2016 : 13:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
a meni je daredevil s affleckom, garner i farrellom zakon za bilo kojeg nolanovog batmana
to je filmić koji nema ništa posebno u sebi, ali je pitak i može se pogledati
nema u tom filmu ništa baš strašno glupavo da bi ga se proglašavalo smećem
nolanovi batmani pršte od pretencioznosti i meni su osobno živa dosada
prva dva sam jedva dočekao kraj, a za trećeg nisam imao volje
jedino dobro u ta dva filma je ledgerov jocker
u biti su mi burtonovi puno bolji

x-men serijal uvijek mogu pogledat, spiderman nije ispunio moja očekivanja, ali isto ih mogu odgledat
ovi novi supermeni su mi ok, za razliku od onih starih, koji su mi i u djetinjstvu bili bezveze
šta još imamo?
catwoman - e to jest smeće od filma
al da mi sad kažu da biram koji film po kazni trebam odgledat catwoman ili prvog nolanovog batmana, ni trenutka ne bih dvojio
halle berry i sharon stone

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/09/2016 : 21:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

a meni je daredevil s affleckom, garner i farrellom zakon za bilo kojeg nolanovog batmana
to je filmić koji nema ništa posebno u sebi, ali je pitak i može se pogledati
nema u tom filmu ništa baš strašno glupavo da bi ga se proglašavalo smećem
nolanovi batmani pršte od pretencioznosti i meni su osobno živa dosada
prva dva sam jedva dočekao kraj, a za trećeg nisam imao volje
jedino dobro u ta dva filma je ledgerov jocker
u biti su mi burtonovi puno bolji

x-men serijal uvijek mogu pogledat, spiderman nije ispunio moja očekivanja, ali isto ih mogu odgledat
ovi novi supermeni su mi ok, za razliku od onih starih, koji su mi i u djetinjstvu bili bezveze
šta još imamo?
catwoman - e to jest smeće od filma
al da mi sad kažu da biram koji film po kazni trebam odgledat catwoman ili prvog nolanovog batmana, ni trenutka ne bih dvojio
halle berry i sharon stone



Daredevil sa Aflekom mi je definitivno bolji od The dark knight rises.
To mi je uvijek bio sasvim ok. superherojski film i nikada mi nije bilo jasno pljuvanje po Afleku i filmu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 06/09/2016 : 22:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
I meni je Daredevil film guilty pleasure, ali da je blizu bilo kojem Nolanovom Batmanu, nije.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/09/2016 : 23:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

a meni je daredevil s affleckom, garner i farrellom zakon za bilo kojeg nolanovog batmana
to je filmić koji nema ništa posebno u sebi, ali je pitak i može se pogledati
nema u tom filmu ništa baš strašno glupavo da bi ga se proglašavalo smećem
nolanovi batmani pršte od pretencioznosti i meni su osobno živa dosada
prva dva sam jedva dočekao kraj, a za trećeg nisam imao volje
jedino dobro u ta dva filma je ledgerov jocker
u biti su mi burtonovi puno bolji

x-men serijal uvijek mogu pogledat, spiderman nije ispunio moja očekivanja, ali isto ih mogu odgledat
ovi novi supermeni su mi ok, za razliku od onih starih, koji su mi i u djetinjstvu bili bezveze
šta još imamo?
catwoman - e to jest smeće od filma
al da mi sad kažu da biram koji film po kazni trebam odgledat catwoman ili prvog nolanovog batmana, ni trenutka ne bih dvojio
halle berry i sharon stone


Da, tako nekako... s tim da me ne bi puškom natjerali ponovo gledat catwoman, a x-meni su mi baš jako dobri.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/09/2016 : 19:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

a meni je daredevil s affleckom, garner i farrellom zakon za bilo kojeg nolanovog batmana
to je filmić koji nema ništa posebno u sebi, ali je pitak i može se pogledati
nema u tom filmu ništa baš strašno glupavo da bi ga se proglašavalo smećem
nolanovi batmani pršte od pretencioznosti i meni su osobno živa dosada
prva dva sam jedva dočekao kraj, a za trećeg nisam imao volje
jedino dobro u ta dva filma je ledgerov jocker
u biti su mi burtonovi puno bolji

x-men serijal uvijek mogu pogledat, spiderman nije ispunio moja očekivanja, ali isto ih mogu odgledat
ovi novi supermeni su mi ok, za razliku od onih starih, koji su mi i u djetinjstvu bili bezveze
šta još imamo?
catwoman - e to jest smeće od filma
al da mi sad kažu da biram koji film po kazni trebam odgledat catwoman ili prvog nolanovog batmana, ni trenutka ne bih dvojio
halle berry i sharon stone




Uf,meni je taj Daredevil bas los,Nolanovi Batmani su mi miljama daleko od svih superherojskih filmova,Burtonovi Batmani su mi onako,nisu tako loši ali nista specijalno,X-man filmovi su mi ok za pogledat,Catwomen je teško smeće to se slažem,stari Supermeni su teško smeće,novi su malo manje loši ali opet meni loši,Spiderman mi djeluje neozbiljno na filmu,i on i njegovi neprijatelji,Fantastic foru mi je jako los film!Ako je Hulk superheroj to mi je ok film ali isto nista specijalno,onako za jednom pogledat!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/09/2016 : 20:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Kako to mislis: "ako je hulk superheroj"?
Pa naravno da je superheroj
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/09/2016 : 20:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
A od kud da znam,neki čaki tvrde da je Zagor superheroj!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/09/2016 : 20:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ako je batman onda je i zagor
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/09/2016 : 21:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pa Hulk je član Avengersa, trenutno najpopularnijeg superhero tima.
Istina, ne može se baš uvijek kontrolirati, ali je ipak good guy.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/09/2016 : 22:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ako je batman onda je i zagor


Da ali ako je Zagor superheroj onda je i Tex!!
Meni Batman nikad nije bio neki superheroj,vise su mi to bili recimo Superman,Spiderman,Fantastic foru i ostali junaci sa super moćima sto Batman nije!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/09/2016 : 11:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
nema batman super moći
ali ima super novac, koji mu omogućava sve te super stvari
pravi promotor kapitalizma
zato i jest tako popularan

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000