forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Z12 - Radovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 02/10/2016 : 09:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Ja sam si tamo negdje s 19 godina zabrijao da cu kupiti trubu i svirati jazz.
Kad je moj stari to cuo, rekao mi je skroz hladno: "To ti je glupost", a na pitanje "Zasto?", dao mi je jednako lakonski odgovor: "Zato sto trubac neces nikad biti, a crtac bi mogao biti dobar".



nešto slično se meni dogodilo također sa 19-ak godina, samo sam ja kupio gitaru, a da je to glupost mi je govorio cimer s faksa.

ja sam ignorirao njegovo mišljenje i oko godinu dana ozbiljno drndljao po gitari bez učitelja ili talenta. nikad nisam naučio svirati gitaru na profesionalnoj razini, ali imam uspomene iz Berlina gdje sam svirao Cohena zajedno sa 50-ak prijatelja/fanova; brojne uspomene s raznoraznih obala gdje sam svirao za mnoge prijatelje i prijateljice sa ili bez benefita, a i dan danas mi je drago zbog toga što sam tu jednu jadnu godinu uložio u učenje sviranja jer je jedna jedina bijedna godina deliberate practice i padanja svih ispita bila dovoljna da danas svojoj djeci mogu odsvirati sasvim pristojno te nekakve njihove dječje pjesmice, naučiti ih ponešto i o teoriji i praksi glazbenog izražavanja, a uvjeren sam i da malo dublje razumijem glazbu koju slušam itd. itd.

uložio sam jako malo talenta (jer više nisam ni imao) i jedva malo više vježbe u nešto što mi je baš lijepo dopunilo kvalitetu života i nisam niti za jednom uloženom sekundom požalio.

ne, nisam postao profesionalni glazbenik i ne živim od toga. ali to mi nikad nije bila ni namjera ni cilj. ako u životu imaš samo jednu jedinu stvar od koje i za koju živiš... ne znam, ja mislim da je to jednosmjerna karta u razočaranje i neispunjeni život. barem moje (neveliko, priznajem) iskustvo u promatranju ljudi oko sebe tako sugerira.

Edit: maknuo slike da grafički ne smetaju stripovima.

Edited by - jurica on 05/01/2017 18:53:57
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 02/10/2016 : 17:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
talenat netalenat
ili crtas Zagora ili te ne citaju
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/01/2017 : 17:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
01


Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/01/2017 : 00:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
02



(kristalno je jasno da se ne trudim oko većine stvari)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.07 seconds. Snitz Forums 2000