forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Družina od sumraka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Chui
Average Member



932 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 02/10/2021 : 10:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Chui

Evo pošto se na forumu toliko očekuje moj neki negativni komentar na neki strip evo mogu reći da mi ovaj uopće nije sjeo i nisam izdržao ni do pola, već sam ga vratio u knjižnicu bez ikakvog žaljenja :)))


Pa kud baš ovaj?! I to još nisi pročitao treći album. Ni meni strip nije u potpunosti sjeo na prvo čitanje, ali taj treći album mi nije dao mira i natjerao me da mu se vratim i posljedično uvidim sve čari ovog stripa. Moraš to pročitati.




Ok deal
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/10/2021 : 09:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Družinu nisam još čitao, kao ni Nošene. Budem sigurno, barem iz knjižnice.
Ali apropos Chui-evog upisa i toga kada nekome neki strip ne leži i gotovo, Jodorowsky kao autor mi je jedan od najdražih i jedno 3-4 puta sam se baš silio pročitati Presveto Srce i nije išlo da me ubiješ, neće pa neće.
Nošene sam sjećam se kada sam tek ponovno ušao u ovaj svijet stripova probao čitati preview i bio mi je bzvz, onda sam ove godine opet odlučio baciti oko i skužio da mi se jako sviđa taj prva epizoda, tako da ću svakako pročitati oba integrala. Eto ima primjera di neide i gotovo, a ima primjera gdje drugi dojam bude puno bolji. Vj zavisi i o raspoloženju, stanju uma i slično...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/10/2021 : 10:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
prvo procitaj nosene, pa druzinu
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6044 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/12/2021 : 11:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Dižem spomenik svakome tko razumije ovaj strip. Prvi album još nekako, drugo možda, ali treći- nikako. Konfuzno, previše imena, slojevito, treba bit maksimalno koncentriran i pratit ne samo tekst već i crtež jer Bourgeon kao da namjerno ubaci neki sitni detalj na velikom kadru koji je jako bitan, a skoro pa da se ne primjeti, tako da se treba često vraćati natrag.

Crtež odličan, ali baš odličan. Detaljan, sa odličnim kolorom, pravi dokument srednjevjekovnog života. Na ovom većem formatu milina. Zato i ostaje u kolekciji.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000