forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Rani i kasniji radovi Corrada Roija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 25/09/2016 : 20:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Svi periodi su mi vrhunsk a početni ipak bolji . Roi je stvoren za Dilana , teme smrti ,mraka , tjeskobe , crta lica ,okoline do savršenstva........
Moram ga malo proučiti ,jer navodno su neki crtači Dilana tjeskobni i depresivni,povučeni,te poučeni iskustvom pakla kojeg imaju u sebi lakše,vjerodostojnije,bolje to prikazuju na papiru kao da prenose svoju bol i zlokobnost življenja.



Čita sam o tome ,ali moram još pročačkat.Dovoljno se sitit Eduarda Alana Poa veliki čovjek i depresivaca s vrhunskim mračnim temama i djelima koja su dolazila iz njegove ranjene duše(na sahrani , mislim u Njujorku mu došla 2 čovjeka) .Isto s Van gogom i njegovim slikama.

U jebote,od kud to






Drugo je Edgard Allan Poe,Roi samo radi soj posao,ne vjerujem da njegov mracan crtez ima ikakve veze sa njegovim privatnim zivotom!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2022 : 15:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

https://www.facebook.com/photo/?fbid=722836388842575&set=a.390348978757986


Novi projekti Corrada Roia!
Roi trenutno radi na Drakuli (strip ce objaviti Glenat u Francuskoj i Lo Scarabeo u Italiji), isto radi na jednoj epizodi Diabolika i na povratku seksi heroinama.

A UT? 🤔




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 17/06/2022 23:02:39
Go to Top of Page

goodpaso
New Member



Serbia
179 Posts

Member since 03/05/2020

Posted - 17/06/2022 : 21:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send goodpaso a Private Message  Reply with Quote
Corrado Roi mi je najbolji u sredini serijala Dilana Doga,
na pocetku je Dilan imao frizuru kao kad se probudi sa onom frizurom, u zadnjim epizodama nasao je stil gde moze vise da crta ali i da folira sa senkama. Nekad mi je on bio na prvom mestu a sada je Nicola Mari.
Kada gledam njegove crteze sa grotektnim likovima bude mi ok,

Ne umem da ubacim sliku ali strip:Ludens 119 Daisy & Queen
je po meni odlican primer.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000