forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolje nacrtana epizoda Zagora, FINALE!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/09/2016 : 12:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Anderucci uz Della Monicu,Marcella i Ferrija najbolji crtač Zagora,po mojem sudu!!
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 29/09/2016 : 15:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Anderucci uz Della Monicu,Marcella i Ferrija najbolji crtač Zagora,po mojem sudu!!




Otkud ti se onda ne sviđa Rubini - njegov najnovoji crtež je dosta sličan Andreućijevom?
A Nućo?
To je Feri na kvadrat.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/09/2016 : 15:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by markotamara

Za mene je pobjednik Ferri


Pa i jeste sa osvojenih 60 od 95 glasova.

Ako nije problem, pokrenucu ja danas novi poll sa "jedan crtac-jedna epizoda".



Normalno da je Ferri pobjednik i još dugo će biti pobjednik u ovakvim poll-ovima.

Možda bi bilo zanimljivije otvoriti poll bez Ferrija (on je kao izvan konkurencije) i bez Morske Strave. Čisto da vidimo kako bi se ostale epizode poredale. Opcija je i sistem "izaberi pet naj crtačkih epizoda i poredaj po bodovima - od 1 do 5".
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/09/2016 : 15:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Jbg, otvorio vec poll:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48158
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/09/2016 : 15:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ups, nisam uopće primjetio. :)
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 29/09/2016 : 23:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
mislim da je morska strava odlicno nacrtana imam je u c/b i americkoj boji,ali je bas zahvaljujuci ovom drugome na ovom forumu gotive,po meni je jaca prica i crtez Sedam gradova Cibole ali jbga ta jos ni izasla u Americkom izdanju i jos je crta Chiarolla iskrivljenih udova....
PS.inace DJ hvala na posiljci Osvete vudu i Winter snake

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/09/2016 : 00:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

mislim da je morska strava odlicno nacrtana imam je u c/b i americkoj boji,ali je bas zahvaljujuci ovom drugome na ovom forumu gotive,po meni je jaca prica i crtez Sedam gradova Cibole ali jbga ta jos ni izasla u Americkom izdanju i jos je crta Chiarolla iskrivljenih udova....
PS.inace DJ hvala na posiljci Osvete vudu i Winter snake


Nema problema. Bit ce jednog dana i Sedam gradova Cibole. Stripcina i pol!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 03/10/2016 : 23:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

quote:
Originally posted by Rahazlam

Anderucci uz Della Monicu,Marcella i Ferrija najbolji crtač Zagora,po mojem sudu!!




Otkud ti se onda ne sviđa Rubini - njegov najnovoji crtež je dosta sličan Andreućijevom?
A Nućo?
To je Feri na kvadrat.



Od kud ti to da mi se ne svida Rubini?

On mi je odlican,Nuccio mi je losiji ali moze proci,ipak mi je Verni naj slicniji Ferriju!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/10/2016 : 15:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Da, bio bi dobar poll jedan crtač-jedna epizoda.
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
593 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 13/10/2016 : 23:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
najbolji pol je južni...

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000