forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 dekan? zao? ili samo los?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/09/2016 : 19:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Poll Question:
Shvatiti ce pol oni koji razumiju.

Choices:

zao
samo los


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

Mrzim mrznju!

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/09/2016 : 19:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Ps. I ne nije politicki poll vec nesto vise od toga.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/09/2016 : 19:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Blag sam, druga opcija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/09/2016 : 20:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Ja nisam blag. Mada sam umjesto zao trebao staviti zlonamjeran.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/09/2016 : 20:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Ovo zao me podsjetilo na istvuda klinta i spageti vesterne pa sam zato stavio los i zao :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 22/09/2016 : 20:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Lik je produkt društava u kojima je uspješno živio :D

Ne marim da pijem, al’ sam pijan često
U graji, bez druga, sam, kraj pune čaše,
Zaboravim zemlju, zaboravim mesto
Na kome se jadi i poroci zbraše.

Ne marim da pijem. Al’ kad priđe tako
Svet mojih radosti, umoran, i moli
Za mir, za spasenje, za smrt ili pak’o
Ja se svemu smejem pa me sve i boli.

I pritisne očaj, sam, bez moje volje,
Ceo jedan život, i njime se kreće;
Uzvik ga prolama: Neće biti bolje,
Nikad, nikad bolje, nikad biti neće
.

I ja žalim sebe. Meni nije dano
Da ja imam zemlju bez ubogih ljudi,
Oči plave, tople kao leto rano,
Život u svetlosti bez mraka i studi.

I želeći da se zaklonim od srama
Pijem, i zaželim da sam pijan dovek;
Tad ne vidim porok, društvo gde je čama,
Tad ne vidim ni stid što sam i ja čovek.


Suck on this bitches ;)

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/

Edited by - andjusticeforall on 22/09/2016 20:20:11
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/09/2016 : 21:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Kmek :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/09/2016 : 21:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
los
jer se ne krece u akciju dok nisi obezbijedio bokove, pozadinu i petu kolonu u neprijateljskim redovima

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 22/09/2016 : 21:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
prbly samo lud

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/09/2016 : 21:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ni jedno ni drugo, već kao i Boras instrument onih koji žele pacificirati filozofiju spajanjem faksa s katoličko-bogoslovnim fakultetom.

I tako još jednim velikim korakom u zatiranju sekularnog društva koliko god mogu onemogućiti stvaranje mislećih i kritički usmjerenih pojedinaca.



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 22/09/2016 21:35:25
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/09/2016 : 21:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Znaci opat samo balkan :( uzeo na sebe prljavi posao :(

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 22/09/2016 : 21:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ni jedno ni drugo, već kao i Boras instrument onih koji žele pacificirati filozofiju spajanjem faksa s katoličko-bogoslovnim fakultetom.

I tako još jednim velikim korakom u zatiranju sekularnog društva koliko god mogu onemogućiti stvaranje mislećih i kritički usmjerenih pojedinaca.




ne znam, meni bi to imalo smisla samo kad bi se ispostavilo da mu je netko obećao članstvo u HAZU.

U suprotnom, nema on zašto bit instrument. Lik ima 73 godine, u penziju mora ovako il' onako. Tako da sve šta radi, radi zato jer misli da tako treba. Nikome baš nije jasno što on hoće. Ergo, ludonja. I tak...business as usual.

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 22/09/2016 : 22:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message
Moji su dekani davno umrli, bili su akademici. A, za ovog sa filozofskog - živo mi se fućka! (citat: odlazeći Zoki, na veselici s braniteljima, u trenutku evociranje uspomene na djeda ustašu!).
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/09/2016 : 05:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Zao, naravno.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/09/2016 : 07:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
baš sam neki dan pročitao da mu to niti nije dida, nego očuh od majke.
quote:
Originally posted by mogorovic

Moji su dekani davno umrli, bili su akademici. A, za ovog sa filozofskog - živo mi se fućka! (citat: odlazeći Zoki, na veselici s braniteljima, u trenutku evociranje uspomene na djeda ustašu!).

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/09/2016 : 07:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ni jedno ni drugo, već kao i Boras instrument onih koji žele pacificirati filozofiju spajanjem faksa s katoličko-bogoslovnim fakultetom.

I tako još jednim velikim korakom u zatiranju sekularnog društva koliko god mogu onemogućiti stvaranje mislećih i kritički usmjerenih pojedinaca.




ne znam, meni bi to imalo smisla samo kad bi se ispostavilo da mu je netko obećao članstvo u HAZU.

U suprotnom, nema on zašto bit instrument. Lik ima 73 godine, u penziju mora ovako il' onako. Tako da sve šta radi, radi zato jer misli da tako treba. Nikome baš nije jasno što on hoće. Ergo, ludonja. I tak...business as usual.




Tim gore ako dragovoljno pristaje na ulogu inkvizitora. A moguće da se sve poklapa s njegovim svjetonazorom, kojem konačno može dati da dođe do izražaja.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/09/2016 : 08:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Dva komentara o zbivanjima na Filozofskom:


http://www.novilist.hr/Komentari/Kolumne/Komentar-Sanje-Modric/Dekan-sramote

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/to-da-previsic-uopce-moze-biti-dekan-a-boras-rektor-dovoljno-govore-o-teroru-mediokriteta-na-intelektualnoj-sceni/





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/09/2016 : 09:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ni jedno ni drugo, već kao i Boras instrument onih koji žele pacificirati filozofiju spajanjem faksa s katoličko-bogoslovnim fakultetom.

I tako još jednim velikim korakom u zatiranju sekularnog društva koliko god mogu onemogućiti stvaranje mislećih i kritički usmjerenih pojedinaca.







Koliko se sjećam, službeno su dva faksa su to nazvala “suradnjom“, ali napredni omladinci s kozjim bradicama nisu vesla sisali. Svima je njima jasno da se radi o podmuklom pokušaju prekrštavanja Filozofskoga fakulteta u Katolički.

I teologija i filozofija su društvene znanosti. Na koji način se obrazovanje klerikalizira ako studenti s jednog faksa slušaju isto predavanja na drugom? Na FER fiziku također dolaze slušati npr. s Prehrambenog. I nisu radi toga 'ludi u glavu' niti će postati programeri. A kako ih nazivaš kritički usmjereni pojedinci, i omladinci, ne znam čega se boje? Različitih vizija, ideja i svjetonazora!? Vjerojatno da, jer onda to onemogućava jednoumlje koje vlada među plenumašima.

A i nije mi jasno kome je pala ideja o možebtnom spajanju jedne kvalitetne i elitne obrazovne institucije s kvaziznanstvenicima s FF-a...
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1276 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 23/09/2016 : 10:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ni jedno ni drugo, već kao i Boras instrument onih koji žele pacificirati filozofiju spajanjem faksa s katoličko-bogoslovnim fakultetom.

I tako još jednim velikim korakom u zatiranju sekularnog društva koliko god mogu onemogućiti stvaranje mislećih i kritički usmjerenih pojedinaca.



amen

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/09/2016 : 10:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ni jedno ni drugo, već kao i Boras instrument onih koji žele pacificirati filozofiju spajanjem faksa s katoličko-bogoslovnim fakultetom.

I tako još jednim velikim korakom u zatiranju sekularnog društva koliko god mogu onemogućiti stvaranje mislećih i kritički usmjerenih pojedinaca.







Koliko se sjećam, službeno su dva faksa su to nazvala “suradnjom“, ali napredni omladinci s kozjim bradicama nisu vesla sisali. Svima je njima jasno da se radi o podmuklom pokušaju prekrštavanja Filozofskoga fakulteta u Katolički.

I teologija i filozofija su društvene znanosti. Na koji način se obrazovanje klerikalizira ako studenti s jednog faksa slušaju isto predavanja na drugom? Na FER fiziku također dolaze slušati npr. s Prehrambenog. I nisu radi toga 'ludi u glavu' niti će postati programeri. A kako ih nazivaš kritički usmjereni pojedinci, i omladinci, ne znam čega se boje? Različitih vizija, ideja i svjetonazora!? Vjerojatno da, jer onda to onemogućava jednoumlje koje vlada među plenumašima.

A i nije mi jasno kome je pala ideja o možebtnom spajanju jedne kvalitetne i elitne obrazovne institucije s kvaziznanstvenicima s FF-a...




A što drugo odgovoriti nego

Dakle, Katoličko-bogoslovni fakultet je kvalitetna pa i elitna obrazovna institucija, a Filozofski leglo kvaziznanstvenika s kozjim bradicama.

Gdje sve nećeš naletjeti na tupavu ideologiju.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/09/2016 : 10:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Gdje sve nećeš naletjeti na tupavu ideologiju.




A svugdje, samo sigurno ne na ideološki očišćenim hodnicima FFZG-a!?

Toliko 'kvaziznanstvenika', malih Kapovića, ili kako ih god želiš nazvati, sigurno ne trebamo. Tržište rada je premalo za toliko studenata društvenih znanosti, što trebaju riješiti upisne kvote.
Van sigurno ne odlaze diplomirani kroatisti, povjesničari, sociolozi, filozofi..., barem je moj dojam da nisu toliko traženi niti kod nas, a kamoli vani.
A opet oni koji odlaze idu u turbokatoličku Irsku i Bavarsku.


Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/09/2016 : 11:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ja ne vidim da trebamo satnije bogoslova, elitnih znanstvenika, jer je sve manje i nekrštenih jarića.
Po Dalmaciji više nemaš gdje vidjeti kozu, ali zato besposlenih svećenika ima koliko ti srce želi.
Nego, da budemo na čistu, za tebe je Filozofski leglo ekstremnih ljevičara, anarhista, komunjara i slične bagre?


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/09/2016 : 11:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ostavio sam topic jedno vrijeme otvorenim da vidim kako će se stvari razvijati jer je postojala šansa da nećete početi sa politikom ali očito da ne mrete bez nje tako da ide ključ

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000