forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Besna kobila: Erik Krik Među borovima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Besna kobila
Starting Member



24 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 28/09/2016 : 21:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Besna kobila's Homepage  Send Besna kobila a Private Message  Reply with Quote


Za Međunarodni salon stripa u Beogradu stiže i, sedma po redu, stripčina iz naše istoimene edicije – Među borovima, 5 balada o zločinima. Autor je Erik Krik, jedan od najznačajnijih holandskih strip crtača i ilustratora, našoj publici dobro poznat po adaptaciji Lavkraftovih priča (S one strane i druge priče) koju smo objavili pre dve godine.

Već decenijama su balade o zločinima duboko ukorenjenje u američkoj izvornoj muzici. Tradicionalne pesme pripovedaju o, istinitim ili izmišljenim, zločinima i drugim strahovitim događajima. To su sirove priče prepune neuzvraćenih ljubavi, prevara i izdaja, života i smrti.

Grafički roman Među borovima je dosad objavljen u Holandiji, Francuskoj, Nemačkoj, Italiji i Španiji. Za koji dan biće i u Srbiji, nešto pre švedskog i engleskog izdanja.

Pretplatnici mogu preuzeti svoj primerak na Salonu stripa, ostalima šaljemo u najkraćem mogućem roku.


U striparnicama i knjižarama od 10. oktobra.

Erik Krik
Među borovima, 5 balada o zločinima
prevela s holandskog Bojana Budimir
Edicija STRIPČINE, broj 7
134 strane, duoton, format B5, tvrdi povez

Ogledni odlomak ovde:

https://www.scribd.com/document/325403426/Erik-Krik-Me%C4%91u-borovima-5-balada-o-ubistvima-ogledni-odlomak

Edited by - Besna kobila on 28/09/2016 21:19:06

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/09/2016 : 22:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
E ovo mi izgleda ludilo, dapaće daje mi na Caveove murder ballads...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/09/2016 : 23:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni pak neizbježno vuče na Poea i gotički horor. Jako zanimljivo.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000