forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 62 - Potez kredom
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 03/09/2023 : 07:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Aco



Kad smo kod svjetionika, istu temu su u fibrinim stripovima obradili i Chaboute i Lepage a eto i Prado. Nekako mi je (bar vizualno) to najbolje odradio Lepage



Posto nisam citao te stripove sa svetionikom od Chaboutea i Lepagea koji su to konkretno stripovi?

Svetionik ima glavnu ulogu i u Fibrinom Hicksvilleu. Ogromna preporuka za taj strip. Odusevio me je.


Chaboute - Sam samcat
Lepage - Ar-Men
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 03/09/2023 : 09:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Imate svetionik i kod stripa kojeg je pisao Paco Roca, nedavno ga izbacio Barbatus - Svjetionik.
Go to Top of Page

Salkan
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
435 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 03/09/2023 : 16:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
Meni se Potez kredom svidio iz više razloga:
Osim što me smiruje sa svim tim bojama i laganim tempom, da, ima se štošta mudrovati i razmišljati, ali u suštini
Iako jeste pretenciozan, zar nije i ljubav kao pojava najpretencioznija? Ljubav nije prirodna stvar, a i ako jeste, onda je i priroda pretenciozna!
Ako se uopšte mogu sjetiti te mladosti, najljepše i najbolnije sam se zaljubljivao i volio u okruženjima gdje sam bio pogubljen, neraspoređen, smotan i neprilagođen, gdje su mi svi damari titrali od iščekivanja i nesigurnosti. Tih se ljubavi najradije sjetim, tog sebe najviše volim.
Fibrino izdanje je sjajno. Nisam imao priliku čitati ostale Pradove stripove, ali ću - prvom prilikom.

Škafiškafnjak

Edited by - Salkan on 03/09/2023 16:43:44
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 03/09/2023 : 17:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Salkan

...zar nije i ljubav kao pojava najpretencioznija? Ljubav nije prirodna stvar...
...pogubljen, neraspoređen, smotan i neprilagođen...


Htio sam nešto objasniti, ali ovaj drugi dio sve objašnjava pa nema potrebe 😂
Go to Top of Page

Salkan
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
435 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 04/09/2023 : 11:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zula

quote:
Originally posted by Salkan

...zar nije i ljubav kao pojava najpretencioznija? Ljubav nije prirodna stvar...
...pogubljen, neraspoređen, smotan i neprilagođen...


Htio sam nešto objasniti, ali ovaj drugi dio sve objašnjava pa nema potrebe 😂


Šta sam sad pogrešno napiso?

Škafiškafnjak
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000