forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sajam muzikalija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 21/10/2016 : 23:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ako netko ima želje pogledati nešto što si najvjerojatnije neće nikad priuštiti, tri dana sajma u Sheratonu hife, cd-a i lp-a.

http://www.hifimedia.hr/ostalo/sajmovi/item/5379-zagreb-av-show-2016

ako ništa podržite hostese


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/10/2016 : 23:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Rado bih podržao hostesu.

A znam i jednog tipa koji bi mogao biti uključen u ovo.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/10/2016 : 00:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
HI-FI

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 22/10/2016 : 09:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Rado bih podržao hostesu.





Slažem se... Ne mislim ići gledati skupu opremu :)


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/10/2016 : 09:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ako netko ima želje pogledati nešto što si najvjerojatnije neće nikad priuštiti, tri dana sajma u Sheratonu hife, cd-a i lp-a.



ti cijelo vrijeme o hostesama, daj nešto o informatici
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/10/2016 : 09:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ubiq?
Asimov?
Inace model lijije je 2.1 , koliko vidim dva zvucnika i submoofer.. Akhm.. ovaj.. Subwoofer!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/10/2016 : 09:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Moje jutro na forumu: rasprava o vraćanju profesora, a povezana s polugolim slikama njegove gospođe; izbor za miss djevojke/zene forumaša ove godine; sajam muzikalija garniran pričom o hostesi s grudima većim od moje glave :)

Zabavlja me, no pitam se ima li mjesta za mene na ovom forumu :)
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 22/10/2016 : 09:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

sajam muzikalija garniran pričom o hostesi s grudima većim od moje glave :)



Pa to je bolje i od stripova...


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/10/2016 : 19:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Gospođo M. na sajmovima ovakvog tipa je idealno biti hostesa, jer ekipa koja dolazi su fini ljudi uglavnom srednjih godina koje prvenstveno zanima i sline nad komadima koji reproduciraju i isporučuju razne frekvencije iz uređaja.
Mogu i gole biti, pa neće biti nikakvih sexističkih ispada.
Malo se smješkaju, ljudi ih ljubazno pozdravljaju, podjele letkiće i nitko ih ništa ne pita, jer ionako ne mogu odgovarati na tehnička pitanja u svezi i glede iznutrica skalamerije.

Daklem sajam dobar, nešto manji nego prije i dalo se dobiti uvid u stanje stvari.
Puno poznatih lica i ugodnog druženja uz grozne cjene pića u hotelu.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/10/2016 : 19:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Moje jutro na forumu: rasprava o vraćanju profesora, a povezana s polugolim slikama njegove gospođe; izbor za miss djevojke/zene forumaša ove godine; sajam muzikalija garniran pričom o hostesi s grudima većim od moje glave :)

Zabavlja me, no pitam se ima li mjesta za mene na ovom forumu :)



Oh..ne tako i ne tim stilom jer mjesta ima za sve, i obrnute i razlicite i zene.
Samo drz' svoju poziciju i zabavi se, kad se nadjes u "obrnutom" polozaju na lezernim temama.
U ostatku ti sasvim dobro ide, genijalna si i takva ostani. Samo budi. Ti si moje veliko i inteligentno osvjezenje ovdje i zadovoljstvo mi te citati.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 24/10/2016 : 21:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Hostesu

Ubioaudio

kod nas su napravili prvi "leteči" lebdeči gramofon
http://siol.net/digisvet/novice/slovenci-izdelali-prvi-lebdeci-gramofon-na-svetu-427613
cijena sitnica

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 24/10/2016 21:53:06
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000