forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ludi (zanimljivi) profesori u srednjoj školi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

zackoljicofil
New Member



211 Posts

Member since 10/04/2016

Posted - 23/10/2016 : 16:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zackoljicofil a Private Message  Reply with Quote
Da li ste imali kojeg, kod nas su uglavnom bili pred penzijom, pa je bila npr. jedna na lekovima koja je predavala srpski i viđala patuljke na času, odnosno ih mazila i smejala se, i plakala je kada se neko gađa nečim na času.
Vaša iskustva?


Edited by - zackoljicofil on 23/10/2016 16:58:21

zackoljicofil
New Member



211 Posts

Member since 10/04/2016

Posted - 23/10/2016 : 16:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zackoljicofil a Private Message  Reply with Quote
A moj razredni u prvoj godini (posle je otišao u penziju) pravdao je sve dane osim petka, kada smo imali dvočas kod njega, petak nije hteo da opravda makar mu doktora doveo da svedoči.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/10/2016 : 17:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Hm, još jedan Profin nick?


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

zackoljicofil
New Member



211 Posts

Member since 10/04/2016

Posted - 23/10/2016 : 17:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zackoljicofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Hm, još jedan Profin nick?




Smarate.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 23/10/2016 : 19:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
profesor iz geografije je često puta smrdio po češnjaku.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/10/2016 : 22:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nije srednja, ali jest osnovna škola.
Moj profesor zemljopisa u petom razredu, Vinčić mu je bilo prezime a ime sam nažalost zaboravio, je bio sjajan čovjek.
Predavao nam je samo jednu godinu, a onda je dobio premještaj u Split odakle je i bio te gdje je ubrzo i umro, od raka mislim.
Elem, zemljopis smo uvijek imali četvrti sat, nakon velikog odmora, i bilo bi zabavno slušati njegove uvode i "galamljenja" dok smo se zadihani vraćali i još uvijek žvakali.
Pa je bilo "mumaj, mumaj", pa znamo li mi tko je bio veliki kineski znanstvenik Mevezema Jusaune +, pa "ići ćete vi meni na deset dana Mediterana", pa znamo li priču o "fritulama za dida Cukona", i svašta nešto.
Onaj Mevezema Jusaune je bio svojevrsni akronim Sunčeva sustava (MErkur, VEnera, ZEmlja, MArs, JUpiter, SAturn, Uran, NEptun, + za Pluton), i ja sam zahvaljujući Vinčiću to istog dana zapamtio za čitav život.
Ono "deset dana Mediterana" je bila produžna nastava na kraju godine, za ispravljanje jedinica, a "fritule za dida Cukona" je bila priča o tome kako je unuk u kuhinjskoj krpi nosio djedu Cukonu fritule koje mu je mater ispekla, ali ih je kurva usput pojeo, pa mu je došla velika nužda koju je obavio u krpu, pa su to bile nove "fritule" za dida.
Bio je i odličan pedagog, a najviše sam i najlakše o zemljopisu naučio na njegovoj nastavi.
Bili smo tužni kad je tijekom ljeta otišao u Split, a još tužniji kad je koju godinu kasnije umro.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 23/10/2016 : 23:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
meni su najlude bile profesorice, nema te koju nisam zelio opaliti makar bila preko 50-60
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/10/2016 : 23:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bila je jedna profesorica njemačkog koja je nosila suknje, kolegi što je sjedio sa mnom je često ispadala olovka ili gumica na pod samo da bi se mogao sagnuti i gledati joj u gaće.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/10/2016 : 23:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
moj profesor iz fizike bio je baš faca.
On mi je dao prvi stripovski nadimak(Red Sonja)i volio me tako zvati.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 24/10/2016 : 09:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
svi su otisli na neprijateljsku stranu
suprotno onome cemu su me ucili
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 24/10/2016 : 14:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Ja sam svojim profesorima u osnovnoj posuđivao stripove

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/10/2016 : 19:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
meni su profesori uzimali stripove kada sam ih čitao ispod klupe. kao danas djeci mobitele.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/10/2016 : 19:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

meni su profesori uzimali stripove kada sam ih čitao ispod klupe. kao danas djeci mobitele.


Meni se to dogodilo na prvom satu matematike (Zagor :Plaćenici).
Nije mi bilo zanimljivo pisati brojeve po bilježnici...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/10/2016 : 20:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Učenici su jako jeftini: vole majice s bendovima i neposredan govor.
Ja sam studirala hrvatski zato što sam zeljela biti kao profa iz hrvatskog, koja je bila naprosto bajna u tumačenju poezije. Ali mislite li da danas znam tumačiti poeziju? No way, Jose.
I još nešto: danas sam superkul profa kad predajem hrvatski, a potpuno sam jadna kad predajem engleski. Baš kao i moja bivša profa engleskog.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 24/10/2016 : 21:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

meni su profesori uzimali stripove kada sam ih čitao ispod klupe. kao danas djeci mobitele.



hehe i nisu ih vračali, kod nas je jedan profesor napunio album sa sličicama, a mi se izmedju odmora nismo mogli iti tapke...
A kod matematike u sedmom nacrtao ženski akt, i nije mi ga vratio profesor

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 24/10/2016 21:44:09
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 24/10/2016 : 22:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
A, ja sam crtao svoje profesore, u školi i na fakultetu. U seksualnom aktu! Sreća, nikada nisu ulovili...
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 24/10/2016 : 23:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
a ja crtao sebe i drugarice
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 25/10/2016 : 08:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
A zašto samo profesori iz srednje škole, zašto ne i oni iz osnovne, i tu je sigurno bilo zanimljivih likova? ;)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000