forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Problem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/10/2016 : 20:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ovo je već nepodnošljivo iritantno - svako malo događa se smrzavanje servera zbog čega sam izgubio brojne aukcije. Minutu-dvije prije, a potraje ponekad i po 5-6 minuta. Kako definitivno nije problem u mojoj vezi i brzini zanima me ima li još tko ovakvih problema.

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/10/2016 : 21:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Nemam tih problema. Ponudim dan ranije.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/10/2016 : 21:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A ja se već prepadoh da ti se nije štogod dogodilo!
Vidim nema te onu sekundu-dvije pred kraj aukcija pa se zabrinuo, kad ono, ti zaleđen k'o jeti.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/10/2016 : 22:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

A ja se već prepadoh da ti se nije štogod dogodilo!
Vidim nema te onu sekundu-dvije pred kraj aukcija pa se zabrinuo, kad ono, ti zaleđen k'o jeti.



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/10/2016 : 22:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Pa sigurno!




Nego, lako se nama za'ebavati kad su u pitanju tuđe muke.
Wolfe majstore, ne brini, pokupio sam ja svega i svačega poslijednjih par dana.
Ima toga dovoljno za obojicu. Samo javi šta si propustio, eto dijelim rado.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/10/2016 : 07:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Ovo je već nepodnošljivo iritantno - svako malo događa se smrzavanje servera zbog čega sam izgubio brojne aukcije. Minutu-dvije prije, a potraje ponekad i po 5-6 minuta. Kako definitivno nije problem u mojoj vezi i brzini zanima me ima li još tko ovakvih problema.


Nisam primijetio neke probleme u radu servera u zadnje vrijeme.
Sad sam pogledao logove i vidim da je sinoc između 20 i 21 nešto requesta otišlo u timeout. To je "lažno" smrzavanje servera, iz mog iskustva. U takvim slučajevima otvoriš drugi browser, koji inače ne koristiš, i probaš se spojiti s njim i uglavnom on bez problema prođe.

Trouble will find me
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 25/10/2016 : 11:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
To se događa isto i na Firefoxu i Chromeu. Rekao bih prije da je to do IP adrese nego browsera, ali možda i griješim.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 25/10/2016 : 11:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Nemam tih problema. Ponudim dan ranije.



I ja sam nekad tako. A onda su se pojavili neki likovi kojima je izgleda zabavno nabijati ponude. Nije mi žao izgubiti predmet u poštenom nadmetanju, kao ni to da ponekad moram ići na najviše iznose koje si zacrtam, ali ne moram baš biti žrtva nečijeg zabavljanja (također, ne bih spekulirao, ali tko zna kome sve sa strane igrači umjetno dižu ponude). Znam o čemu govorim jer duže vrijeme pratim aukcije i tko i kako bida.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/10/2016 : 12:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

To se događa isto i na Firefoxu i Chromeu. Rekao bih prije da je to do IP adrese nego browsera, ali možda i griješim.


Da, događa se isto, ali kad se dogodi, u tom trenutku probaš u drugom browseru. Kad je slučaj "lažnog" smrzavanja, zna pomoći.

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/10/2016 : 15:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by supermark

Nemam tih problema. Ponudim dan ranije.



I ja sam nekad tako. A onda su se pojavili neki likovi kojima je izgleda zabavno nabijati ponude. Nije mi žao izgubiti predmet u poštenom nadmetanju, kao ni to da ponekad moram ići na najviše iznose koje si zacrtam, ali ne moram baš biti žrtva nečijeg zabavljanja (također, ne bih spekulirao, ali tko zna kome sve sa strane igrači umjetno dižu ponude). Znam o čemu govorim jer duže vrijeme pratim aukcije i tko i kako bida.




vidiš ja tebe nisam pratio pa si mi se prišuljao i maznuo cassidy-a ispred nosa ....e da ti se bar onda zamrznuo komp

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 25/10/2016 15:36:56
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000