forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Odlazak na sajam knjiga iz Zagreba u Beograd
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

xerxo
Starting Member

2 Posts

Member since 27/10/2015

Posted - 25/10/2016 : 20:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send xerxo a Private Message  Reply with Quote
Kao sto sam naslov kaze - planiramo prijatelj i ja na sajam knjiga u Beograd.

Pa imamo 3 slobodna mjesta...

Upad je 250kuna/covjek i tu je ukljuceno gorivo, cestarine zagreb-beograd, dnevna parking karta na sajmu...

Polazak je iz zagreba u petak prije podne, a povratak u sub/nedjelju - prema zajednickom dogovoru..

Auto kojim se ide dovoljno velik, sa ogromnim bunkerom tako da mjesta za stripove ima i vise nego dovoljno...

Svi zainteresirani molim nek se jave na PM...

Cijena nocenja/osoba je par eura - hostel preko puta sajma - da svi budemo zajedno u jednoj sobi...

Eto toliko :)
Cheers!

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/10/2016 : 21:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Hvala vrijedna inicijativa.
Meni se osobno najviše sviđa dio da svi budu zajedno u sobi.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/10/2016 : 22:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Hvala vrijedna inicijativa.
Meni se osobno najviše sviđa dio da svi budu zajedno u sobi.



napokon ćeš doć do sexa

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 26/10/2016 : 00:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Obi-wan

Hvala vrijedna inicijativa.
Meni se osobno najviše sviđa dio da svi budu zajedno u sobi.



napokon ćeš doć do sexa



A ono sve kao ne voli "okupljanja muškaraca" po raznim strip festivalima?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/10/2016 : 16:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Obi-wan

Hvala vrijedna inicijativa.
Meni se osobno najviše sviđa dio da svi budu zajedno u sobi.



napokon ćeš doć do sexa




Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/10/2016 : 17:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Osjeti se gejstina u zraku

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/10/2016 : 17:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ako vas sačekam u Beogradu, da li ću svejedno moći sa vama u sobi?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 26/10/2016 : 20:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ako vas sačekam u Beogradu, da li ću svejedno moći sa vama u sobi?



Samo u slučaju ako Spartak dobije Metalca.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/10/2016 : 21:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 26/10/2016 : 21:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ne kontaš?
Pa samo ako ti Spartak na narednom gostovanju dobije Metalca, momci će ti dati "azil" u hotelskoj sobi.
A ti sad reci da ne navijaš za Spartak?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 26/10/2016 21:46:07
Go to Top of Page

xerxo
Starting Member

2 Posts

Member since 27/10/2015

Posted - 27/10/2016 : 18:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send xerxo a Private Message  Reply with Quote
Kolko tu ima jadnih ljudi sa tuznim zivotima... Koji se nikad nisu maknuli iz svojeg dvorista...

A kamoli da odsjedaju po hostelima po svijetu pa da bi naucili da je najvaznije da je u sobi poznata ekipa... A ne da iznad tebe spava ko zna ko iz ko zna kojeg zakutka svijeta...

Kolko tuge i bijede u karakterima... Suosjecam sa vama gospodo..

Jos jednom isprike na smetnji cijenjenoj gospodi, herojima tipkovnica, svjetskim putnicima iz dnevne sobe ;)

Ugl. Ponuda zatvorena, ekipa sakupljena...

Cheers!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 27/10/2016 : 18:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xerxo

Kolko tu ima jadnih ljudi sa tuznim zivotima... Koji se nikad nisu maknuli iz svojeg dvorista...

A kamoli da odsjedaju po hostelima po svijetu pa da bi naucili da je najvaznije da je u sobi poznata ekipa... A ne da iznad tebe spava ko zna ko iz ko zna kojeg zakutka svijeta...

Kolko tuge i bijede u karakterima... Suosjecam sa vama gospodo..

Jos jednom isprike na smetnji cijenjenoj gospodi, herojima tipkovnica, svjetskim putnicima iz dnevne sobe ;)

Ugl. Ponuda zatvorena, ekipa sakupljena...

Cheers!



Immanuel Kant se nikada nije maknuo iz svoga grada.
Netko je nekakav.
Biti kozmopolit je samo društveno nametnut stil zivota, ništa drugo, a kad netko putuje, ne znači da je bolji, sposobniji ili pametniji od onoga koji ne putuje.


Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/10/2016 : 19:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xerxo

Kolko tu ima jadnih ljudi sa tuznim zivotima... Koji se nikad nisu maknuli iz svojeg dvorista...

A kamoli da odsjedaju po hostelima po svijetu pa da bi naucili da je najvaznije da je u sobi poznata ekipa... A ne da iznad tebe spava ko zna ko iz ko zna kojeg zakutka svijeta...

Kolko tuge i bijede u karakterima... Suosjecam sa vama gospodo..

Jos jednom isprike na smetnji cijenjenoj gospodi, herojima tipkovnica, svjetskim putnicima iz dnevne sobe ;)

Ugl. Ponuda zatvorena, ekipa sakupljena...

Cheers!


To ti je uobičajena opuštena sprdnja sa članom koji ima 1 post. Po reakciji se vrlo lako vidi tko je kakva osoba. Netko prihvati šalu, a netko nosom propara oblake...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 27/10/2016 19:19:56
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/10/2016 : 20:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Čekaj, lik se stvarno naljutio zbog bezazlenih šala????

Mada, u pravu je. Nisam Kant, ali se iz svog sela nika mrdnuo nisam.
I nikada nisam posetio nijedan festival, a još manje sa društvom prenoćio na gomili, u hotelu, autu, nečijem stanu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 27/10/2016 20:30:54
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/10/2016 : 20:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Odličan topic! Šteta što sam ga tek sad otvorio. :D
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 27/10/2016 : 20:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Auuuu, svete ti baklje Mexica!
Tip se obrati zajednici stripaša, poneki nabace zezu jedni drugima, a se osjeti "povrijeđenim"?
Koja kataklizma! Naprosto, smak svijeta!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/10/2016 : 22:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xerxo

Kolko tu ima jadnih ljudi sa tuznim zivotima... Koji se nikad nisu maknuli iz svojeg dvorista...

A kamoli da odsjedaju po hostelima po svijetu pa da bi naucili da je najvaznije da je u sobi poznata ekipa... A ne da iznad tebe spava ko zna ko iz ko zna kojeg zakutka svijeta...

Kolko tuge i bijede u karakterima... Suosjecam sa vama gospodo..

Jos jednom isprike na smetnji cijenjenoj gospodi, herojima tipkovnica, svjetskim putnicima iz dnevne sobe ;)

Ugl. Ponuda zatvorena, ekipa sakupljena...

Cheers!



xerxo fakat ne kužim, pa gdje te tko uvrijedil?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/10/2016 : 22:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
evo ja svako jutro putujen na posal a tamo ima likova kakvih nema ni u Diznilendu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/10/2016 : 22:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Na forumu, kao i u životu, ne valja biti uvredljiv
Prihvatiš sve kao šalu i guraš dalje
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 28/10/2016 : 11:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Čekaj, lik se stvarno naljutio zbog bezazlenih šala????




Pa ti budi cimer s njim

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 28/10/2016 11:15:51
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000