forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Najgori hr trgovački lanac?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/12/2016 : 21:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Dcopic, zar jos postoji netko tko ne kupuje u supermarketima?
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 04/12/2016 : 21:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Ja kupujen u Tomija jer mi je odma kraj kuće, i nisan primjetija ništa loše da bi sad iša minjat i tražit nekog drugog. Kod drugih (Konzum, Interspar) idem samo kad oču kupit samo gotovu (pečenje) hranu, za ovo drugo neman potrebe, oču reč mogu kupit ali ne treba kad iman kraj kuće. Bija san par puta u Lidl/Koufland velikim centrima ali su mi bili odbojni i nisan kod njih ništa kupija. Jeli kod njih roba široke potrošnje lošija i koliko lošija neznan, več iman naviku di to kupujen i nema potrebe da minjan.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/12/2016 : 08:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Dcopic, zar jos postoji netko tko ne kupuje u supermarketima?




Zvuči čudno, ali tako je. Svo povrće kupujem na jednoj ekološkoj kmetiji, kruh sami pečemo, voće također nabavim drugdje. Zadnji puta sam kupio meso u nekom trgovačkom lancu prije više od sedam godina. Kekse, bombone, čokolade se i ne sjećam kada. Mislim da ih zadnjih godinu dana niti jednom nisam kupio. Ali eto jučer sam u Merkatoru kupio orahe, jer sam domaće pojeo, zadnja dva mjeseca povremeno kupujem mandarine, u DM-u povremeno odlične veganske namaze i laneno ulje. U biti možda u DM-u i najviše kupujem, odem barem dva puta na mjesečno.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 05/12/2016 : 18:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
U mom slučaju Plodine kotiraju jako nisko zbog cijena, zato što uvijek imaju premalo otvorenih kasa i prevelike redove, a usto mi se jednom dogodilo da sam kupila meso tamo, nisam gledala rok trajanja (dobro, glupa Mrkva, istina), ali kad sam ga otvorila smrad je bio takav da su susjedi komotno mogli pozvati policiju zbog sumnje na dekompostirajuće truplo.

Istina je da je nepametno kupovati meso u supermarketima, ali nije bez vraga da takav način prodaje i dalje opstaje: ljudi ne vole jedan-na-jedan sistem u mesnicama, gdje nemaju priliku razmisliti i predomisliti se, a i mesari uvijek imaju nepotrebne dobronamjerne savjete, ili odrezu preveliki komad ili nešto deseto. Uostalom, kad moram moliti mesara da mi odvoji pileća prsa od kosti, uvijek se ponaša kao da mu dugujem ekstra ljubazan tretman. A onda kad sam esktra ljubazna, onda misli da ću s njim ići na vjenčanje njegove sestrične i to je začarani krug koji se lako moze izbjeći ako pristanem na sustavno trovanje mesom. It works for me.

Čini mi se da je u mom gradu Konzum jedini veći supermarket koji nema vlastiti parking, što uzrokuje da nikad ne idem u neku krupniju kupnju tamo. Boso je vjerojatno tu negdje kao Konzum što se tiče malverzacija, ali sitniji igrač koji se ne moze igrati sa staklenim perlama i baš sve zataškati. Inače, moj bivši poslodavac od ove godine posluje s Bosom i upravo ta činjenica mojim dragim bivšim kolegama omogućuje da posao za tridesetak ljudi obave sa samo dvanaestak...što me čini valjda jedinom osobom koja ima iole pozitivne osjećaje prema Bosi.

Hrana je već poslovično napucana kojekakvim lošim stvarima, ali ne treba od toga praviti bauk. Ne brinem se ja za ljudsko tijelo, ono će se prilagoditi, takva je evolucija. Uostalom, zivotni vijek je ionako predug.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 05/12/2016 : 21:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Uostalom, zivotni vijek je ionako predug.


Nije!
Fibra je samo ove godine izbacila preko 50 naslova, Ludens ide ko lud, Bookglobe treba završiti započeto (a toga ima).
Pa onda još popiti koju pivu, uzgojiti prase i odscrollati gomilu sranjskih postova forumskih budala.
Kako život može biti predug za sve to?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/12/2016 : 21:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

...

Čini mi se da je u mom gradu Konzum jedini veći supermarket koji nema vlastiti parking, što uzrokuje da nikad ne idem u neku krupniju kupnju tamo. Boso je vjerojatno tu negdje kao Konzum što se tiče malverzacija, ali sitniji igrač koji se ne moze igrati sa staklenim perlama i baš sve zataškati. Inače, moj bivši poslodavac od ove godine posluje s Bosom i upravo ta činjenica mojim dragim bivšim kolegama omogućuje da posao za tridesetak ljudi obave sa samo dvanaestak...što me čini valjda jedinom osobom koja ima iole pozitivne osjećaje prema Bosi.
...




Vidim da se pročulo
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 05/12/2016 : 22:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Risar_69

po hranu samo u Leclerc


svaka čast--u najskuplju trgovinu..ima se-može se a?



jedanput do 2 mjesečno
A? šta ti to znači, svatko kupuje gdje mu je bolje...?

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 06/12/2016 00:20:39
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 05/12/2016 : 22:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by supermark

Dcopic, zar jos postoji netko tko ne kupuje u supermarketima?




Zvuči čudno, ali tako je. Svo povrće kupujem na jednoj ekološkoj kmetiji, kruh sami pečemo, voće također nabavim drugdje. Zadnji puta sam kupio meso u nekom trgovačkom lancu prije više od sedam godina. Kekse, bombone, čokolade se i ne sjećam kada. Mislim da ih zadnjih godinu dana niti jednom nisam kupio. Ali eto jučer sam u Merkatoru kupio orahe, jer sam domaće pojeo, zadnja dva mjeseca povremeno kupujem mandarine, u DM-u povremeno odlične veganske namaze i laneno ulje. U biti možda u DM-u i najviše kupujem, odem barem dva puta na mjesečno.



svaka ti čast

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/12/2016 : 20:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Risar_69

po hranu samo u Leclerc


svaka čast--u najskuplju trgovinu..ima se-može se a?



jedanput do 2 mjesečno
A? šta ti to znači, svatko kupuje gdje mu je bolje...?


sve ok..kupim i ja ponekad u Leclerku ponešto...
Stripovi su jim na odličnom položaju i lepo posloženi.
a dobro je da imaš sve od igle do auta u trgovini...nije cijena uvijek presudna.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000