forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 comication.net - novi dizajn
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 12/01/2017 : 20:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima,

Trenutno radim na svom mini projektu/blogu o stripovima/festivalima/autorima. Zasad fino ide, pristojan je broj posjeta, odredjene recenzije Su podjeljene od strane autora, ali mi fali malo povratnih informacija od strane citalaca (Sta valja, Sta ne valja, Sta ih nervira Ili bi mijenjali). Zato molim sve dobre duse kojima nije mrsko da bace pogled I daju kakav komentar!

Hvala!

Molba moderatorima, ako treba gdje drugdje neka prebace topic Ili obrisu ako je protiv pravila.

Comication & Comication fb



Edited by - nedim__ on 17/01/2017 15:29:40

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 13/01/2017 : 00:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
Odlicni tekstovi, obavezno bacite pogled!

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 13/01/2017 : 02:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nedim__

Pozdrav svima,

Trenutno radim na svom mini projektu/blogu o stripovima/festivalima/autorima. Zasad fino ide, pristojan je broj posjeta, odredjene recenzije Su podjeljene od strane autora, ali mi fali malo povratnih informacija od strane citalaca (Sta valja, Sta ne valja, Sta ih nervira Ili bi mijenjali). Zato molim sve dobre duse kojima nije mrsko da bace pogled I daju kakav komentar!

Hvala!

Molba moderatorima, ako treba gdje drugdje neka prebace topic Ili obrisu ako je protiv pravila.



Ba! Ubi me ovaj dizajn pozadine. Stav'der nešto neutralno.

http://matanovogumno.blogspot.com

Edited by - Mali_Mate on 13/01/2017 02:05:35
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/01/2017 : 07:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by nedim__

Pozdrav svima,

Trenutno radim na svom mini projektu/blogu o stripovima/festivalima/autorima. Zasad fino ide, pristojan je broj posjeta, odredjene recenzije Su podjeljene od strane autora, ali mi fali malo povratnih informacija od strane citalaca (Sta valja, Sta ne valja, Sta ih nervira Ili bi mijenjali). Zato molim sve dobre duse kojima nije mrsko da bace pogled I daju kakav komentar!

Hvala!

Molba moderatorima, ako treba gdje drugdje neka prebace topic Ili obrisu ako je protiv pravila.



Ba! Ubi me ovaj dizajn pozadine. Stav'der nešto neutralno.



+1

Stavi neku tamnu pozadinu, crnu/sivu, nesto sto ne ruje po ocima.

Procitao malo, jako dobro, kratko i informativno

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 13/01/2017 09:09:34
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 13/01/2017 : 09:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
@zo Hvala!
@Mali_Mate & DiSkAcH - dizajn je katastrofa priznajem,moram na tome da se malo zabavim
@DiSkAcH - hvala na pohvali za sadrzaj :)

Vas trojica imate pice po prvom susretu! (CRS ili Mafest, ili gdjegod) :)

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 13/01/2017 : 10:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
Super, samo napred!

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/01/2017 : 10:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
par zamjerki:
osim pozadine:)
na dnu stranice ne možeš kliknuti na starije članke nego se mora ići sa strane na arhivu.
Također na arhivi kad klikneš na određeni mjesec ne otvara se PREGLED svih članaka tog mjeseca.
Slike se ne mogu klikanjem uvećati,kod izdanja ne pišeš na kojem su jeziku(ako već pišeš na engleskom jeziku pretpostavljam da su prvenstveno stranice namjenjene strancima koji ne znaju koji su naši izdavači).
inače,samo naprijed:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 13/01/2017 : 15:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
@KOMIKO - Hvala!
@jaki - pozadina je smrtonosna, to je vec jasno :) na dnu stranice imas older posts, makar ga ja vidim :/ ista stvar i sa pregledom preko arhive pa mozes li to provjeriti molim te?
Za jezik to cu ubaciti ubuduce i slike se moraju malo srediti zbog formata i loading time-a. Hvala na feedbacku :)

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/01/2017 : 17:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
je naša sam older post:)isprike:)
na arhivu sam mislija da nema podmenija tj.da ne možeš npr.kliknuti na točku ispred january 2017 pa da otvori ispod nazive/linkove svih članaka u tom mjesecu i biraš samo jednoga kojeg hoćeš čitati.
tako bi bilo preglednije vidjeti sadržaj stranice a ovako je potrebno otvarati svaki mjesec posebno za vidjeti nazive7sadržaj svih članaka.
to nije problem kad ih ima malo kao sad kad si na početku rada ali kad ih bude stotine članaka i mjeseci a netko želi pregledati sadržaj stranica bilo bi problema.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 13/01/2017 : 21:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Nedime odlicna ideja i samo naprijed. Ovako nesto nam nedostaje. Usput mozda je do mene ali postoji li nacin da se registruje ? Ako ne mislim da bi to trebao uvesti.

Jos jednom sve pohvale!

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/01/2017 : 08:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Eh da, ako nije problem, mozes ubacit i format stripa u npr cm i inchima ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

badseed
Junior Member



308 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 14/01/2017 : 09:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send badseed a Private Message  Reply with Quote
Prošao sam samo letimičmo druge komentare, pa ću se možda (vjerojatno) ponoviti:

1) Pozadinu definitivno promjeniti
2) Izbaci Wordpress naslov od gore lijevo, duplira sa Comication tekstualni sa logotipom (ili bar smanji to polje da bude samo za visinu search polja)
3) Po meni Twitter feed kao prvi u sidebaru dobiva previše vrijednosti, a zapravo duplicira sadržaj koji je već lijevo na sajtu + sve te @accounts, images linkovi na t.co - djeluje nekako nečitljivo.
4) Nastavno na ovo pod 3), ja bi prvo stavio latest posts jer je pregledan nacin da netko vidi sve zadnje kada dotični nije na homepageu vec na nekom zasebnom članku
5) Newsletter polje stavi malo više gore, želiš imati što više subscribera
6) Arhiva po mjesecima, nikada nisam bio fan toga i ne vidim previše smisla, makar sada je prolazno dok je par mjeseci - kada ti bude tipa 20 mjeseci izgledati će nezgrapno
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 14/01/2017 : 21:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
@jaki - ukinuta arhiva, ali je laksi pregled po kategorijama, slike jos uvijek trebaju da se srede, ubacit cu vjerovatno sutra jezik izdanja na recenzije
@Garfield_Mo Hvala i registracija je trenutno u razmatranju :)
@DiSkAcH - Mogu li samo cm :)
@badseed - totalno izmjena teme je rijesila vecinu problma koje si naveo :)

Hvala svima, puno ste pomogli! Neke stvari su vec izmjenjene ostale ce nadam se u narednih par dana se ispolirati!

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

K.R.
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 15/12/2012

Posted - 14/01/2017 : 23:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit K.R.'s Homepage  Send K.R. a Private Message  Reply with Quote
Super, super. Šerao na twiti i blogi.
Odličan je logo/header, baš je cool. Nekako mi je Bambi molesters cool.

Edited by - K.R. on 12/12/1989 14:12:13
http://www.kostjaribnik.com
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/01/2017 : 06:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Na inche sam mislio posto vec pises na ENG :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

RightHandofDoom
Starting Member

14 Posts

Member since 09/12/2014

Posted - 15/01/2017 : 12:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send RightHandofDoom a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,
inače samo lurkam po forumu, ali ovdje me malo bolo u oči pa me zanimalo jesu li autori nešto promijenili u stripu ili je pogreška.
otvorio sam prvu recenziju i vidio par podataka koji ne odgovaraju, Is se prema legendi nalazio u Bretanji:
https://en.wikipedia.org/wiki/Cornouaille

a u recenziji piše vladar Britanije i Cornwall.
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 15/01/2017 : 13:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
@ K.R. - Hvala na share-u, i naravno drago mi je da ti se svidja. Logo je rad bolje polovice, prenesem joj pohvale :)
@DiSkAcH - jest na engleskom ali nisu primarno ciljani Englezi/Ameri kao iskljucivi posjetioci, tako da mozda cm ali opet samo mozda :)
@RightHandofDoom - hvala na citanju, upravu si za gresku oko Cornwall-a (koji je u Britaniji), Cornouaille je u Bretanji (nisam obratio paznju na google translate prijevod sa francuskog sazetka). Is sam pozicionirao u sjever Francuske na recenziji. Hvala na ukazivanju greske i nadam se da ces opet sta procitati na site-u.

Comication & Comication fb



Edited by - nedim__ on 15/01/2017 14:05:34
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 17/01/2017 : 15:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima sto ste davali komentare, kritike, pohvale, ustvari bilo kakav feedback, puno mi je znacilo i pomoglo :)
Dio predlozenih stvari je usvojen, dio jos uvijek na razmatranju.
Sada je (malo) drugaciji izgled site-a, nadam se da je pristojniji od prethodnog.

Comication & Comication fb



Edited by - nedim__ on 17/01/2017 15:33:44
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000