forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Demokratija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 10/02/2017 : 20:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Democratie
Alecos Papadatos / Annie Di Donna + Abraham Kawa



Demokratija

Dèmos = narod + krateo = vladati

Autori Logicomixa sada nasiroko pricaju kako je nastalo danasnje drustvo.

"Democracy isn't perfect, I just don't know a better system."
Winston Churchill

Uvijek sam volio deblje stripove. Ponekad bi naletio neki Zagor u Lunov Magnus Stripu koji bi bio deblji od uobicajenih, bilo mi je drago sto "duze traje".

I danas u prodavnici stripova poletim za debljim stripom, kao Blankets ili Black Hole.

Demokratija je knjizica od 240 strana. Za one koji imaju strpljenja. Ja nisam imao, nekako mi je to sve na silu. Bolje bi im bilo da su obradili Ilijadu i Odiseju, kao Magnus i Buker.

U pogovoru se izmedju ustalih zahvaljuju i Hugu Prattu. Malo su ga kopirali u jednom dijelu.

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/02/2017 : 21:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A ja ga baš imao na pipisu za ovaj mjesec, od njemačkog izdavača!




Znači, ti ga ne bi obavezno preporučio?


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/02/2017 : 21:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Stripologikon mi je vrhunski...a ja sam serijska citateljica. Dat cu priliku bez obzira na komentar, ali prilazim s trunom skepse :)
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 10/02/2017 : 22:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
ako je petina (vrijednosti) stripologikona vrijedi svake strane!
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 11/02/2017 : 09:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Ne dajte se pokolebati, bice ljudi kojima ce se ovo jako svidjeti.
Meni vjerovatno nije legao jer je previse zgusnut (graficki), pojavljuje se neki noise koji mi odvlaci paznju. Najljepse su bas te stranice gdje daju neku vrstu omaza Prattu, ne samo da crtez podsjeca na njega nego i nacin kako se figure krecu, njihove poze, kako su savili ruke i pognuli glavu...
Ne volim "moderne" stripove u kojim pokusavaju da ostvare "dinamiku" tako sto ce nabacati mnostvo nekih slicica sa 'dramaticnim" izrazima lica. Starinski sam tip, dajte mi lijepo poredane slike, bez "galame", kao sto su to radili Raymond, Pratt i mnogi drugi, u novije vrijeme Mandrafina sa bracom Spaghetti.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000