forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Prava nekorektnost, a ne nagorova kamilica
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

dupli
Average Member

Croatia
977 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 20/02/2017 : 21:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message
Stinky, predlažem da zakopamo ratnu sjekiru i da zajedničkim snagama argumentiramo zašto je nedopustivo zatvoriti topic pod naslovom Ante gotovina-film Antuna Vrdoljaka.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 20/02/2017 : 22:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Ne, ne, traže se rezultati, a od tebe smrdljivče goli racku, kako onaj pas zove pijetla u loony toonsu?

Da sad ne tražim, javim kad dođem kući...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 20/02/2017 : 22:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Pa gle, ja ni nemam ratnu sjekiru. Ponekad malo pretjeram, ali u osnovi, sve što kažem stoji.
Da bismo mogli zajedničkim snagama, moraju se stvoriti pretpostavke. To je ono što Mali Mate ne kuži dobro; možeš si ti "približavati" različite i daleke, ali na taj način nikada ne prelaziš kritičnu točku. Uvijek ostaje distanca, a zapravo se izživljavaš u nekakvoj znatiželji koja ne pridonosi ničemu važnom.
I nas smo dva, dupli, različiti i daleki (bliži mi je manhunter, recimo, makar je srbin, nemač pojma o pravilima itd.). Kod tebe povremeno vidim proplamsaj, a onda se opet preokrene i takva tuđost me preplavi, da se postavlja opravdano pitanje: postoji li među ljudima samo razlika u stupnju ili teška, možda nepremostiva, kvalitativna razlika?

Načelno, kako rekoh, tj. citirah, čovjek teži blizini i ja bih također volio da se nas dva tako nađemo kao najbolji prijatelji i blagujemo. No, to treba raditi, otvoriti se i prepoznati. Mene više ne zanima kalkulantsko "slaganje", pa se dogovorimo i prepoznamo kao zajednički interes harmoniju, a ne sukob.
Pitanje je: možemo li se mi naći na taj način, način "egzistencije" u Jaspersovom smislu, dupli. Do sada nismo pokazali, tj. nismo se manifestirali jedan drugome kao "samobitak", eventualno kao puko pametni pojedinci, što meni ne znači puno.
Ti vidi kako stojiš s ovime što sam sada rekao, govori li ti što, pa je to neki početak.

Scomova pravila su stupidna, ne valjaju ništa, a truju odnose i ljude. Ali meni više nije stalo, jednostavno odem, jer imam druge ljude s kojima razvijam tendenciju prema blizini. Povremeno koji strip, pa iZagor mi je zatrovan ovim odnosom koji tu vlada i takvom krugu ja ne želim pripadati.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 20/02/2017 : 22:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall
javim



slušaj, pušikariču, otrgnem ti glavu, poserem ti se u grlo i natrag zalijepim glavu na to pa da smrdiš sto na sat

nemaš ti što javljati, potpuni si bezveznjak i bolje me se kloni
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 20/02/2017 : 22:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message
quote:
Originally posted by dupli

Stinky, predlažem da zakopamo ratnu sjekiru i da zajedničkim snagama argumentiramo zašto je nedopustivo zatvoriti topic pod naslovom Ante gotovina-film Antuna Vrdoljaka.



Hm, da. Zaista naivna i bijedna odluka. Zabraniti pričati o filmu...
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 20/02/2017 : 22:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Lajavi krelac

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/02/2017 : 22:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by stinky



Scomova pravila su stupidna, ne valjaju ništa, a truju odnose i ljude. Ali meni više nije stalo, jednostavno odem, jer imam druge ljude s kojima razvijam tendenciju prema blizini. Povremeno koji strip, pa iZagor mi je zatrovan ovim odnosom koji tu vlada i takvom krugu ja ne želim pripadati.



Eto, ja ću tebe po tim stupidnim pravilima kazniti, pa "makar bio Srbin". Da te ne bih zadržavao.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000