forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 19 - Dimni signali
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 22/03/2017 : 22:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Jedna od meni dražih starih, mogu reći slobodno i - legendarnih, epizoda. Kada zapovjednika utvrde žele otprašiti u mirovinu, garnizon rasturiti, a rastuća dinamika sukoba s Indijancima, samo je uvod u golemo iščekivanje velikog unaprjeđenja Kita Tellera, koje ćemo dočekati u 21. broju!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/03/2017 : 08:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Jedna od meni dražih starih, mogu reći slobodno i - legendarnih, epizoda. Kada zapovjednika utvrde žele otprašiti u mirovinu, garnizon rasturiti, a rastuća dinamika sukoba s Indijancima, samo je uvod u golemo iščekivanje velikog unaprjeđenja Kita Tellera, koje ćemo dočekati u 21. broju!


da, slažem se...
meni se sviđa da kod Tellera postoji kontinuitet...mladić raste,odrasta,gradi karieru,promeni izgled,oženi se...i postaje kauboj...
koji junak to ima?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 24/03/2017 : 09:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by mogorovic

Jedna od meni dražih starih, mogu reći slobodno i - legendarnih, epizoda. Kada zapovjednika utvrde žele otprašiti u mirovinu, garnizon rasturiti, a rastuća dinamika sukoba s Indijancima, samo je uvod u golemo iščekivanje velikog unaprjeđenja Kita Tellera, koje ćemo dočekati u 21. broju!


da, slažem se...
meni se sviđa da kod Tellera postoji kontinuitet...mladić raste,odrasta,gradi karieru,promeni izgled,oženi se...i postaje kauboj...
koji junak to ima?



Trebao si upozoriti da ti post sadrži spojlere!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/03/2017 : 10:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by mogorovic

Jedna od meni dražih starih, mogu reći slobodno i - legendarnih, epizoda. Kada zapovjednika utvrde žele otprašiti u mirovinu, garnizon rasturiti, a rastuća dinamika sukoba s Indijancima, samo je uvod u golemo iščekivanje velikog unaprjeđenja Kita Tellera, koje ćemo dočekati u 21. broju!


da, slažem se...
meni se sviđa da kod Tellera postoji kontinuitet...mladić raste,odrasta,gradi karieru,promeni izgled,oženi se...i postaje kauboj...
koji junak to ima?



Trebao si upozoriti da ti post sadrži spojlere!


vidi stvarno....taj moj brzi jezik, pardon prst.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4747 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 24/03/2017 : 22:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
U if edizione , novi broj MR broj 59 , još jedne odlična naslovnica .
E da je sad Dode , on bi je odma lipo postavija da je svi vidu
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/03/2017 : 08:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

U if edizione , novi broj MR broj 59 , još jedne odlična naslovnica .
E da je sad Dode , on bi je odma lipo postavija da je svi vidu


da, za FANTOMA U OPERI!
A Doddso če se vratit, sigurno..
i ja sam odlazio pa se vračao...
za dug ostanak na forumu je recept zaobilazit ostale podforume...
klonit se športa,politike i ostalih sranja...
držte se Bonellija.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 25/03/2017 08:14:51
Go to Top of Page

mustang48
Starting Member

13 Posts

Member since 02/02/2016

Posted - 12/04/2017 : 20:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mustang48 a Private Message  Reply with Quote
Koji je to broj,koji je izasao u lunov magnus stripu ?
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 12/04/2017 : 21:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mustang48

Koji je to broj,koji je izasao u lunov magnus stripu ?


Ta epizoda nije izasla u LMS-u.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4747 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 12/04/2017 : 21:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Strip je izaša u LMS broj 263 "Rendžer u Njujorku".

Edited by - RAKOSI4 on 12/04/2017 21:46:59
Go to Top of Page

mustang48
Starting Member

13 Posts

Member since 02/02/2016

Posted - 12/04/2017 : 22:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mustang48 a Private Message  Reply with Quote
Evo nasao sam to je ovaj broj http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/kit-teller-kt-lms-118-dimni-signali/9966/0/
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 12/04/2017 : 22:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Strip je izaša u LMS broj 263 "Rendžer u Njujorku".



Je,je...Meni nesto ostalo da je medju onima sto ih nisu izdali.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/04/2017 : 15:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Evo, s malim zakašnjenjem postavljam zadnje dvije naslovnice if edizioni izdanja na uvid posjetiteljima ovog topica, pogotovo komesaru telleru i princu tame Rakosiju.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4747 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/04/2017 : 15:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo, s malim zakašnjenjem postavljam zadnje dvije naslovnice if edizioni izdanja na uvid posjetiteljima ovog topica, pogotovo komesaru telleru i princu tame Rakosiju.





Dobro doša Dodo , bez tebe je forum tabula raza
Dodo je opet sa nama

Edited by - RAKOSI4 on 13/04/2017 15:54:03
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/04/2017 : 18:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo, s malim zakašnjenjem postavljam zadnje dvije naslovnice if edizioni izdanja na uvid posjetiteljima ovog topica, pogotovo komesaru telleru i princu tame Rakosiju.




sretan ti povratak Dodo..drz se ti Bonellija pusti onaj vrazji sport i politiku...dugo bio sa nama..
A ako vam ove naslovnice nisu dokaz da uz Tex Mali Rendzer imanajbolje naslovnice onda neznam sta vam jos treba od Rotunda pokazat...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 14/04/2017 18:02:19
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/04/2017 : 18:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Politika me ne zanima ni malo, ali bez sporta ipak ne mogu.
Možda bih još cijeli ovaj mjesec pauzirao od foruma, ali nesreća koju sam doživio prije 4 dana me otjerala na bolovanje pa moram mirovati a sav posao staviti na čekanje.
Istina, od Bonelli izdanja Tex i MR trenutno imaju najbolje naslovnice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/04/2017 : 20:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Politika me ne zanima ni malo, ali bez sporta ipak ne mogu.
Možda bih još cijeli ovaj mjesec pauzirao od foruma, ali nesreća koju sam doživio prije 4 dana me otjerala na bolovanje pa moram mirovati a sav posao staviti na čekanje.
Istina, od Bonelli izdanja Tex i MR trenutno imaju najbolje naslovnice.


Nadam se da nije nista strasno i da se brzo oporavis...to ti je sastavni dio zivota..mslo sreca,malo nesreca i tako to 100 godina prode...
Teller je sa tobom i sad ko da mene bole kosti...
Ali bar smovte dobili natrag...sport je i meni drag,pogotovo nogomet jer mi je klinac u mladincima NK Kocevje...dobro mu ide,mozda.....
Ali se debate klonim jer je sport i politika jako tanka linija koja jih razdvaja...
Sretno prijatelju i mnogo uskrsnjih jaja,sunke,luka,hrena i stripova ti zelim.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/04/2017 : 20:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nemam problema sa kostima već sa nogama koje sam porezao motornom pilom, i ovako zašivene me služe kao stogodišnju babu.
Ne mogu se požaliti na bolove, ali zato rane svrbe za poludjeti i svaki čas skidam hlače da se malo počešem.
Lako je Zagoru, Bleku i ostalim junacima koji ne moraju njegovati svoje rane već drugi dan skaču u nove pustolovine.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/04/2017 : 06:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nemam problema sa kostima već sa nogama koje sam porezao motornom pilom, i ovako zašivene me služe kao stogodišnju babu.
Ne mogu se požaliti na bolove, ali zato rane svrbe za poludjeti i svaki čas skidam hlače da se malo počešem.
Lako je Zagoru, Bleku i ostalim junacima koji ne moraju njegovati svoje rane već drugi dan skaču u nove pustolovine.


a dobro, kad svrbi rane se cele...pila je davo pravi, opreza nikad dosta...
Zabrinut sam samo na to cesto skidanje gaca kad te zasvrbi...da ti ne prede u naviku...jadna zena,cura ili netko treci....mozda i neduzan.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7047 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/04/2017 : 08:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Vidi ti Tellera, odmah prijede sa stripova na temu o "junakovom prvom imenu".

Uh, Dodo s motornom pilom i stolnim pilama se nije za zezati. Cak i ljudi koji su jako iskusni naprave jednom gresku. Dobro je da je sve na mjestu.

Ken Parker i Tom's Bar na Kickstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/epicentercomics/ken-parker-and-toms-bar-graphic-novels
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/05/2017 : 22:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ajde nek jedan od mnogih kitoljubca stavi novu naslovnicu 60 broja Picollo Rengera sa ifedizioni stranice...
mene ne služi račlunalo ili znanje...možda Dodso naš?
novo Rotundovo savršenstvo za okaćit na zid....
baš smo imali sreće sa naslovničarem..zgrozi me da pomislim da smo mogli dobiti Mastartuonojeve čičke-čačke.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/05/2017 : 23:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ipak će trebati pričekati koji dan, trenutno nije dostupna prava verzija naslovnice (ili je ja ne vidim), već je u pitanju najava na home stranici gdje ima slika kako će naslovnica izgledati, ali se ista ne može skinuti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000