forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Iskustva s slanjem stripova kao tiskanica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/05/2017 : 17:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

I meni se zagubila jedna tiskanica od nekoliko koje sam poslao u zadnje vrijeme, ona za člana Zagimo, žao mi je!!
Glupost živa te tiskanice i doista ih ne treba koristiti, posebno kod vrijednijih stvari.


Nije to dugme da se zagubi. Netko ti je to ukrao.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/05/2017 : 17:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Ja nisam nikad imao problema s tim.Nego,sad imaju sifre takvih posiljaka i uredno se moze pratiti di je i sta je.


Imaju šifre za tiskanice? Da li si siguran?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/05/2017 : 17:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sholleCro

quote:
Originally posted by ivanl

Nikakve tiskanice! Guraju ih u sanducic kako god mogu. Jednom je jedan super postar mom bratu uspio savit hc album popola i ugurat ga unutra... Niko ti za to ne odgovara i nikog nije briga.. plati,(malo vise), pa se rugaj. Tiskanice niposto...


Ista stvar mi se desila neki dan, bez mog znanja jedan prodavač mi je poslao AF kartonca kao tiskanicu.Slučajno se vraćam kući i sretnem poštara koji mi kaže da je ubacio nešto u sandučić. Ja dolazim do vrata a ono pošiljka više viri vani nego unutra, srce me streslo znajući šta je unutra. Tako da napominjem, zaboravite na tiskanice. Nedavno sam jednom članu koji je kupio od mene stripove a tražio je da mu šaljem tiskanicom doplatio razliku i bio bez brige.


Skup strip definitivno ne kao tiskanicu. Može se oštetiti, može nestati, a nitko ne odgovara.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000