forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Tražim člana maddox031!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

el_wrejo
Starting Member



Croatia
53 Posts

Member since 09/04/2008

Posted - 28/03/2017 : 09:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send el_wrejo a Private Message  Reply with Quote
Pozz, tražim člana maddox 031. Imamo nezavršenog posla
Neću ulaziti u detalje ali poslao sam mu osvojene stripove prije uplate, procijenjujući da je pošten dečko i kupac na mjestu ali od tada je prošlo 12 dana a čovjeka nigdje ni za lijek. Ako netko ima nekakvu informaciju ili mu može javiti bio bih zahvalan i plaćam pivo kad se vidimo. Tnx!

Hellboy je extremni desnicar..

skot
Junior Member



Croatia
355 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 28/03/2017 : 10:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send skot a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ne trebaš brinuti, kupac je na mjestu. Surađivali smo prošli mjesec, provuklo se na nekih 20-ak dana, ali na kraju sve obavili. Često je u inozemstvu, pa samo strpljivo
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 28/03/2017 : 10:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Čovjek nije nikakav prevarant, ali i ja sam ga nedavno čekao dva mjeseca na uplatu...
Kao prvo, mail s kojim je prijavljen na stripovi.com mu uopće ne radi/ne prima poruke, tako da s njim komuniciraj obavezno porukom preko stripovi.com sajta, a i na odgovor češ se načekati dosta dugo...barem je to u mom slučaju bilo tako-javio se nakon dužeg vremena i napisao da se zaposlio negdje u inozemstvu, pa je rješio dug za vrijeme boravka kod kuće:)
Surađivali smo uspješno i prije toga, pa se nisam previše sekirao (u stvarnosti sam i zaboravio na te aukcije, ali mi se on nakon eto duže vremena javio i podsjetio me na njih).
Go to Top of Page

el_wrejo
Starting Member



Croatia
53 Posts

Member since 09/04/2008

Posted - 28/03/2017 : 10:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send el_wrejo a Private Message  Reply with Quote
Pa evo od kraja aukcije je prošlo 5 tjedana, znači još malo..hehe. Ma i mislio sam si da je neka fora sa inozemstvom. Vidim da ima dosta pozitivnih komentara(za razliku od mene, sorry dmar) pa se i nisam nešto brinuo jedino ta nesigurnost me živcirala ali ako mu je to stalni modus operandi onda će valjda sve bit ok.
Hvala dečki!

Hellboy je extremni desnicar..
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 28/03/2017 : 11:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Čekam ga i ja već neko vrijeme ali nema straha. Već sam i prije surađivao sa njime i znam da je čovjek skroz u redu.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
645 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 28/03/2017 : 11:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
I ja sam sarađivao sa njim.
Malo spor ali dostižan :)
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 28/03/2017 : 15:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima koji stadoše u moju obranu :)

Time management mi je slabija strana, a i često sam van zemlje.

Cromwell plaćeno sve, El wrejo takodjer sve plaćeno :) Javih vam se i privatno

Živili svi

There can be only one, me!
Go to Top of Page

el_wrejo
Starting Member



Croatia
53 Posts

Member since 09/04/2008

Posted - 29/03/2017 : 09:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send el_wrejo a Private Message  Reply with Quote
Evo sve je prošlo u redu, hvala svima na komentarima i maddoxu na brzom reagiranju!
Live long and prosper.. yeeehaaaw!!!

Hellboy je extremni desnicar..
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000