forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Android pitanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/04/2017 : 20:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Elem, poslednjih dana sam primetio da dosta aplikacija ne radi kako treba (Android 6). Sa browserom ne mogu da memorišem fotografije na telefon, dolazi obaveštenje da app nema dozvolu pristupa skladištenju podataka. Pita me da li želim da omogućim pristup i, kada pritisnem na ok, vodi me na osnovne postavke aplikacije. Kada tamo želim da promenim postavke dozvola određenim aplikacijama, vraća me ponovo na prvobitni ekran i tako u krug.
Za neke aplikacije dobijam poruku "screen overlay problem" i mislim da je to ključ problema.

Ima li neko neku ideju?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/04/2017 : 08:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A mozda bi bilo najpametnije da resetiras mob na tvornicke postavke, to bi mozda moglo pomoc samo ces izgubit sve sto prethodno nisi spremio na komp ili napravio neku drugu vrstu backupa.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000