forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Pitanje za ljubitelje Pjesme leda i vatre
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/05/2017 : 09:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
U potrazi za manje poznatim, skrivenim, tek nagovještenim, bivaju teorije zavjere, lude teorije i slično.
U tom raspoloženju jedno pitanje:

Mislite li da je Jaime Lannister ubio svojeg oca?

Choices:

Ne, nije
Ne znam o cemu govoriš
Da, ubio je svojeg oca


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/05/2017 09:59:36

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/05/2017 : 11:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Knjiška verzija Jaimeija zapravo posjeduje tu pamet da napravi takav zavjerenički plan, ona iz serija sigurno ne.
Tako da mislim, da, moguće je, i to mi zapravo uopće nije palo na pamet. Moguće je da je samo pustio buraza iz zatvora jer je to ispravna stvar koju je morao napraviti, a onda pustio da se stvari same razrješe između njega i njihovog oca. To je vjerojatnija solucija.
Indirektno je ubio, ali ne s predumišljajem.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 07/05/2017 11:17:49
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/05/2017 : 12:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Knjiška verzija Jaimeija zapravo posjeduje tu pamet da napravi takav zavjerenički plan, ona iz serija sigurno ne.
Tako da mislim, da, moguće je, i to mi zapravo uopće nije palo na pamet. Moguće je da je samo pustio buraza iz zatvora jer je to ispravna stvar koju je morao napraviti, a onda pustio da se stvari same razrješe između njega i njihovog oca. To je vjerojatnija solucija.
Indirektno je ubio, ali ne s predumišljajem.


Deecay, ne to. Potpuno si na pogrešnom tragu od onoga na što ja ciljam. Ti si kategorija - ne znam o čemu govoriš u ovom poll-u... Ne bih sada objašnjavao, da ne utičem pa poll. No kasnije ću svakako objasniti.

Inače, ovaj poll je u vezi sa knjigama, uvijek ću dati prednost pravoj verziji događaja. Ubija me u pojam što će serija uskoro završiti, a knjige još nisu napisane...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/05/2017 12:14:52
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/05/2017 : 12:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Daj mi napiši u pm što misliš... Ne razumijem na što ciljaš.
A zanimljivo mi je sve što je u vezi s Pjesmom.

Serija će mi pokvariti cijeli doživljaj knjiga...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 07/05/2017 12:17:53
Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
262 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 07/05/2017 : 12:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
pernarovska teorija:D

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/05/2017 : 12:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrey

pernarovska teorija:D


Ovoga sam se sjetio sam, ali ne sumnjam da su mnogi prije mene došli na tu ideju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/05/2017 13:07:45
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/05/2017 : 13:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Daj mi napiši u pm što misliš... Ne razumijem na što ciljaš.
A zanimljivo mi je sve što je u vezi s Pjesmom.

Serija će mi pokvariti cijeli doživljaj knjiga...



Poslao.
Nadam se da će jednog dana sve to biti bar donekle jasno...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/05/2017 13:19:35
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 07/05/2017 : 14:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Glasao sam za prvu opciju iako bi volio i ja dobiti dodatno objašnjenje teorije;)

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/05/2017 : 14:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

Glasao sam za prvu opciju iako bi volio i ja dobiti dodatno objašnjenje teorije;)



Ako treba objašnjenje, nisi glasao za dobru opcija - trebao si glasati za drugu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/05/2017 : 14:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ajmo malo hintova...

Joffrey lud - tko je još bio lud?
Cersei ih je sve zapalila - tko je još volio paliti?
Blizanci kose bolje zlata - tko ima kosu boje zlata?
Incest - kod koga je to bilo uobičajeno?
TYtos, TYwin, TYrion
Izvjesna Joanna je bila otpuštena iz službe kraljice Rhaelle jer je kralj pravio kurve od njezinih dvorskih dama

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/05/2017 17:17:09
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 07/05/2017 : 14:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
je, rokno je svog ćaću, ludog kralja

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/05/2017 : 15:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Briši ovaj post dok svi ne vide, zadržimo malo misterije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/05/2017 : 15:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ubija me u pojam što će serija uskoro završiti, a knjige još nisu napisane...


quote:
Originally posted by DeeCay

Serija će mi pokvariti cijeli doživljaj knjiga...



Nemojte gledati seriju.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/05/2017 : 15:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ubija me u pojam što će serija uskoro završiti, a knjige još nisu napisane...


quote:
Originally posted by DeeCay

Serija će mi pokvariti cijeli doživljaj knjiga...



Nemojte gledati seriju.



Prekasno! Morao si mi to reći ranije... ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/05/2017 : 15:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
E, a da si htio odgovor na svoje pitanje, mogao si drugačije postaviti pool. Službeno je Tywin otac, sve ostalo su mogućnosti, teorije, nagovještaji fanova. Moguće da će Martin baš namjerno to promijeniti, nije mu prvi put, samo da fanovi ne budu u pravu! ;)

Iako, pitanje je također legalno za već poznate događaje i bez ovih dodatnih teorija, budući da Tywin ne umire direktno od Jaimijeve ruke, te moguće da je namjerno pustio Impa da obavi prljavi posao za njega.

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by PAJDO

Glasao sam za prvu opciju iako bi volio i ja dobiti dodatno objašnjenje teorije;)



Ako treba objašnjenje, nisi glasao za dobru opcija - trebao si glasati za drugu...


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 07/05/2017 : 15:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Heh sad kad malo razmislim o svemu ima smisla.
Najraširenija teorija je da je Tyrion sin Aerysa II. S time bi ispunio teoriju o trećem jahaču zmajeva. Serija je to, donekle, potvrdila.
Ali, ovo mi ima puno više smisla jer se Tywin sramio Tyriona, a Tywin je bio vrhunski taktičar, kao i Tyrion. I baš zato jer je sve radio vrhunski sramota mu je veća jer je dobio "drugačijeg" nasljednika. A i sami Tyrionov izgled u biti je savršeni opis karaktera Tywina Lanistera.
S druge strane Cersei je savršena kopija Ludog kralja, naročito nakon godina vladanja, a Jaime je savršena kopija Ludog kralja u početku vladavine.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000