forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Bajke 4 - 1001 Snješkina noć
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/06/2017 : 11:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Da je barem i na ovom forumu tako :)



evo su ti emancipovani muskarci
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/08/2017 : 16:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
kao velikom fanu WWII tematike,ali i Return to the castle Wolfenstain igrice,Ratne priče su mi odlične.

Marš drvenih vojnika u prošlom trejdu mi je trenutak kad Bajke počinju da bivaju ono pravo,a Zlo doba je samo nastavak tih sjajnih storija;možda ne tako napete,ali ništa manje dobre.

1001 Snješkina noć su komplilacija predivno nacrtanih pričica (što dužih,što kraćih) u kome saznajemo neke pojedinosti o glavnim junacima Bajki - i ovaj deo mi se svideo.

Ocena za 4-ku bi bila tek nešto ispod one za prethodni trejd.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 13/08/2017 16:19:49
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/08/2017 : 14:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

kao velikom fanu WWII tematike,ali i Return to the castle Wolfenstain igrice,Ratne priče su mi odlične.

Marš drvenih vojnika u prošlom trejdu mi je trenutak kad Bajke počinju da bivaju ono pravo,a Zlo doba je samo nastavak tih sjajnih storija;možda ne tako napete,ali ništa manje dobre.

1001 Snješkina noć su komplilacija predivno nacrtanih pričica (što dužih,što kraćih) u kome saznajemo neke pojedinosti o glavnim junacima Bajki - i ovaj deo mi se svideo.

Ocena za 4-ku bi bila tek nešto ispod one za prethodni trejd.



A to volis, pa jesi citao Wunderwaffen? Ako nisi, sto se ceka?
U Fr su dogurali do 11 toma, skenovi do 10-og, a Zoka je izbacio prva 4 u c/b.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/08/2017 : 18:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
čeka se da neko to objavi kako treba - u boji.
znači nikad.Nažalost.

a ima i skenova?
to možda jednog dana,nisam ljubitelj skenova.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/11/2017 : 09:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo prictao sam Bajke 4 i 5 jer sam ih uze tek sada za IL, a u knjiznici nema sanse doci do njih.
Prva, ona ratna prica mi je totalno fora, i slazem se sa antom u vezi Wolfensteina (a i dalje apeliram na totalno fora okultno/eseficno/alternativni Wunderwaffen, koji mi se cini nije Maza crtao sve tomove, jer crtez nije bas tako dobar kasnije, neznam, nisam provjeravao,ali u 10-om tomu mi nesto bas ne stima sa crtezom).
Prica o djeci je Ok, ali mi se poprilicnio svidio Snjeskin dio, pogotovo fora sa hrpom poznatih crtaca.
Crtez Jill Thompson mi je odlican, bas pase za Bajke jer kao da je iz neke slikovnice.
Serijal mi je dalje odlican.
Dakle, sto se mene tice, sve je u redu ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000