forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Stručne spreme
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/07/2017 : 23:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Heteromačizam na forumu?!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/07/2017 : 23:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Heteromačizam na forumu?!



Nagore, brate, ti uvijek tamburas po istom. Ajde shvati da ja nisam neka kamilica kojoj smeta socna psovka i masna sala - stovise, pitaj svakoga tko me zna kako se salim i sto zagovaram.
Nisam ja ovdje nikakav crni neprijatelj tvog izravnog Carlina i zagovornik eufemizama.
Mene samo zanima sistem toga, kako funkcionira i zasto bas tako.

I izvukla sam to iz konteksta; to je bio SAMO opis supermarkove izjave, a koji bi dobro dosao tom dijelu teksta - nisam se dobro izrazila jer nisam mislila da ce ovaj topic procitati vise od dva covjeka, a kamoli da ce dogurati do dvije strane :)

Uglavnom, iako sam ti prigovorila zbpg slikice s gejmericama, ne brigaj, sve su tvoje slikice sigurne sa mnom, kao i tvoja politicka nekorektnost. Sto se mene tice, ozezi!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/07/2017 : 00:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
OK, carry on. ;)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000