forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Najljepša glumica 21. stoljeća
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 09/08/2017 : 15:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Mila je baš mila




Vidite

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/08/2017 : 15:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Malo, to jest puno na nekim slikama, vuce na Kim Cattrall ... sto je MILF + sam po sebi.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 09/08/2017 : 18:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
jedno je milfara, a drugo ljepota.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 10/08/2017 : 20:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
od domacih Klara Naka
Japanke da ne nabrajam
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/08/2017 : 20:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nakon 77 glasova, pao je interes pa ćemo zaključiti ovaj poll.
Pobjedila je Monica sa ubjedljivih 32%. Žena ima velike grudi, veliku pozadinu i upečatljive usne. Više sex simbol nego ljepotica. Jasno je u kojem smjeru muškarci razmišljaju.
Druga je Scarlett (17%). I pazi iznenađenja, i ona ima veliko i jedno i drugo i treće. Samo potvrda o čemu muškarci razmišljaju :-)
Moralna pobjednica je slatka Natalie sa 13% , a četvrta je Charlize sa 10% (meni osobno najbliža pojmu ljepotice).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 10/08/2017 : 21:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Ne razumijem ove babojebce koji su glasali za Beluči, a tek oni što spominju Sofiju Loren...bogati, pa ta ima 8 banki.



zaba, rba, erste, poba, adiko... koje još banke ima :D


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 10/08/2017 : 21:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
na Ginau Lollobrigidau se izlivao direk
u realnom vremenu
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/08/2017 : 13:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Moralna pobjednica je slatka Natalie sa 13% , a četvrta je Charlize sa 10% (meni osobno najbliža pojmu ljepotice).



Ja sam isto latentni, ove dvije su i moji favoriti.

Nije da sam iskljuciv, ne smetaju mi ni ove rasne na koje se vecina pali, no samo ove gorespomenute bi u pravim (krivim?) okolnostima prestavljale pravi izazov za moju monogamiju.

Ajd sad otvori topic za 20. vijek :)
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 11/08/2017 : 13:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Nakon 77 glasova, pao je interes pa ćemo zaključiti ovaj poll.
Pobjedila je Monica sa ubjedljivih 32%. Žena ima velike grudi, veliku pozadinu i upečatljive usne. Više sex simbol nego ljepotica. Jasno je u kojem smjeru muškarci razmišljaju.
Druga je Scarlett (17%). I pazi iznenađenja, i ona ima veliko i jedno i drugo i treće. Samo potvrda o čemu muškarci razmišljaju :-)
Moralna pobjednica je slatka Natalie sa 13% , a četvrta je Charlize sa 10% (meni osobno najbliža pojmu ljepotice).



Tako je Obi-wan! Charlize je bila i ostala broj jedan kad govorimo o istinskoj ljepoti. Danas se ideal ženske ljepote malo promijenio.



Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/08/2017 : 19:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by paro

Ne razumijem ove babojebce koji su glasali za Beluči, a tek oni što spominju Sofiju Loren...bogati, pa ta ima 8 banki.



zaba, rba, erste, poba, adiko... koje još banke ima :D


Dodaš pbz, otp, eventualno još splitsku kreditnu i eto ti ih. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1404 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 11/08/2017 : 19:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kak se zove, ali ona vilenjacica koja se u Hobbitu zaljubi u patuljka. Mozda je malo nerealno vidim, jer je ista moja supruga, ali to je meni ideal ljepote, a i svega drugoga, na zeni.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2017 : 21:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Obi-wan


Moralna pobjednica je slatka Natalie sa 13% , a četvrta je Charlize sa 10% (meni osobno najbliža pojmu ljepotice).



Ja sam isto latentni, ove dvije su i moji favoriti.

Nije da sam iskljuciv, ne smetaju mi ni ove rasne na koje se vecina pali, no samo ove gorespomenute bi u pravim (krivim?) okolnostima prestavljale pravi izazov za moju monogamiju.

Ajd sad otvori topic za 20. vijek :)


ne usuđujem se za 20 vijek. Niti sam toliko upućen u starije filmove, a i ima puno više glumica. I za 21. stoljeće nisam mogao svima ugoditi.
No, volio bih da se netko drugi iskuša sa prošlim stoljećem.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 16/08/2017 : 08:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Klara Naka
i
Natasa Mrdja
http://www.instagram.com/tvrdja/?hl=jp
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 20/08/2017 : 05:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Sve spomenute u ovom topiku mogu ovim sestrama supermodelima samo da pljunu pod prozor.Ovo samo u Kolumbiji ima.










Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/08/2017 : 08:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
hehe,blizanke Davalos su baš sexy.
http://diosashermanasdavalos.blogspot.hr/

https://youtu.be/wBhh_P6lufo

https://youtu.be/xWEmzfbIz2U

https://youtu.be/RjDQYCjdnaE

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/08/2017 : 13:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Ne znam kak se zove, ali ona vilenjacica koja se u Hobbitu zaljubi u patuljka. Mozda je malo nerealno vidim, jer je ista moja supruga, ali to je meni ideal ljepote, a i svega drugoga, na zeni.



Evangeline Lilly. Proslavila se u seriji 'Lost'.
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 09/08/2018 : 23:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Lena Headey
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000